דרוש מידע ארגון למשומרים מאינטרנט

מצב
הנושא נעול.

AGH

משתמש חדש
כולנו יודעים כמה מסוכן האנטרנט אין צורך להכביד במילים
ב"ה ישנם כיום הרבה מאוד משפחות שאין להם שום גישה לאינטרנט ואין להם בכלל כתובת מייל אשריהם!!!!!!
------------
ישנה ארגון שנותן את כל השירות לאלו שמשומרים מאינטרנט הנחות ארנונה תעודות זהות מעונות וכו' בחינם אין כסף הכל כדי להישמר מסכנת האינטרנט הארגון מפוצץץ מבקשות ברוך השם!!!!!!
במודעה הראשונה שפרסמה הארגון כבר התקשרו הרבה מאוד משפחות
לכן בקשתינו שרק גברים שבין כה יושבים על המחשב עם אינטרנט ויש להם שעה פנויה לעשות חסד בהתנדבות
---------------
יש לכם מה להציע ?
מכירים אנשים שיתרמו למען הדבר הגדול הזה ?
הארגון פתוח לכל הבקשות
אפשר לשלוח למייל
A023137542@ GMAIL.COM

קוויק

משתמש מקצוען
התקשרו לבקש עזרה או להתנדב?
ולמה דווקא גברים, בטח יש גם נשים שרוצות את הסיוע, אז יהיה יעיל שגם נשים תתנדבנה לא?

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה המספר של הארגון לפניות עבור אנשים שאכן לא יכולים לשלוח מייל כי אין להם?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
למה לא לקחת מחיר עלות?
נגיד אפילו פר שעה...
זה שאנשים מהדרים במשהו לא אומר שחייבים לתת להם בחינם
עיין ערך מהדרין בכשרות/ מצות / צניעות ועוד שמשלמים בגאווה ושמחה יותר על ההידור שצורכים
הרבה דברים עדיף בכסף מאשר בחינם.
ישנם הרבה נושאים שבגלל שיש ארגון שהוא בחינם אז אין עסק שנותן את השירות ולפעמים חינם שווה חינם...

קוויק

משתמש מקצוען
ספציפית בנושא הזה, יתכן שיש הרבה משפחות על קו התפר, שמחזיקות מעמד בינתיים, אבל שוקלות כל הזמן להכניס
ופה למצב הזה הבחינם הזה בהחלט יכול לשמר אותן בלי.

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
ספציפית בנושא הזה, יתכן שיש הרבה משפחות על קו התפר, שמחזיקות מעמד בינתיים, אבל שוקלות כל הזמן להכניס
ופה למצב הזה הבחינם הזה בהחלט יכול לשמר אותן בלי.
כל הכבוד להם!
===
אבל שיזהרו לא להטריח יותר מידי את השכנים.
אין טעם לחומרא שהיא על חשבון הזולת...

בוסו

משתמש מקצוען
לכל המציעים שיעלה כסף
בתשלום מחייב אחראיות גדולה גם לתוצאה
ומסבך את הענין כך שבסוף אולי לא יהיה כלום

קוויק

משתמש מקצוען
כל הכבוד להם!
===
אבל שיזהרו לא להטריח יותר מידי את השכנים.
אין טעם לחומרא שהיא על חשבון הזולת...
חח קראת את תחילת האשכול? לא דפקו לאף אחד בדלת ובקשו תגלוש לי ביוטיוב אני רוצה לראות את סבא שלי בסיום הש"ס :)
פנו את מתנדבים, לצרכים בסיסיים וחיוניים, ומי שרוצה וולקאם שיזכה למצוות ושיהיה לו לזכות, ומי שלא רוצה, שיבורך גם הוא.

AGH

משתמש חדש
המספר שלהם זה המספר של המייל
הם אומרים שזה בסדר שיהיה גם נשים מתנדבות
לארגון יש פקס שמשולח העתק למייל

קוויק

משתמש מקצוען
מותר לעשות עבירה ע"י אחר?
אם לשיטתם להשתמש באינטרנט זו עבירה, מה פתאום לבקש מאחרים לעשות בשבילם חטא?
למה להגזים?
יכולה להעיד עלינו, יש לכולם אינטרנט, מחשבים וכו
ויש לי אח אחד שהצורך שלו פחות, אז בינתיים משתדל עד כמה שיוכל לא להכניס, ואם צריך משהו בא להורים למחשב.
אז מה, הוא חושב שזה חטא? דוגל שזאת עבירה כבדה שהוא ישמר ממנה אבל אחרים שיתבוססו בה בשבילו?

לא הכל שחור או לבן, ולא כל מי שלא מכניס חושב שזו עבירה גדולה, יש כל מיני שיקולים לכאן או לכאן, ואם מישהו מעדיף לא, ויש לו צרכים דחופים, ויש אחרים שממילא כבר יש להם מוכנים לעזור, למה לא?

כתר מלוכה

משתמש פעיל
מותר לעשות עבירה ע"י אחר?
אם לשיטתם להשתמש באינטרנט זו עבירה, מה פתאום לבקש מאחרים לעשות בשבילם חטא?
נניח שהם חושבים שזה חטא.
הם לא חושבים שהארנונה וחשבון הבנק הוא חטא, אלא הדברים הנלווים שמגיעים אתם ביחד, וד"ל.
תאמין לי שאלו שבין כה גולשים ועושים בהתנדבות כאלו דברים במקום בילוי באינטרנט זה רווח ל2 הצדדים.
2 ציפורים במכה אחת.

נ.ב. בתור אדם שחושב על עצמו שמשתדל לעשות הכי טוב כל דבר.
ניתוק מהאינטרנט הוא אחד מהדברים היחידים שאני מקנא באלו שיותר צדיקים ממני, ואני ממש לא נחיתי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה