כללי אקסל שיודע לפתור סודוקו!!!

רמתי

משתמש רשום
"מאסטר";)מה אתה אומר, לפרסם גם את שלי?, אבל אז ידעו כולם את שמי האמיתי

רמתי

משתמש רשום
בסוף יגיע לשלב שאומר "שלח לי מייל ואשלח לך את הקובץ" ואז הכל חשוף.

אני בקשר עם "מאסטר" ברמה מסויימת, למיטב בדיקתי התוצאות בינתיים זהות. יש הבדל בעיצוב ובדרך להגיע אל המטרה. לענ"ד שלי עדיף, אבל "מאסטר" חולק עלי

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
"מאסטר";)מה אתה אומר, לפרסם גם את שלי?, אבל אז ידעו כולם את שמי האמיתי
בסוף יגיע לשלב שאומר "שלח לי מייל ואשלח לך את הקובץ" ואז הכל חשוף.

אני בקשר עם "מאסטר" ברמה מסויימת, למיטב בדיקתי התוצאות בינתיים זהות. יש הבדל בעיצוב ובדרך להגיע אל המטרה. לענ"ד שלי עדיף, אבל "מאסטר" חולק עלי
תשמע אם קיבלת השראה רק בגללי,
תעלה, ותפתח פה סקר וכל אחד יוכל להצביע בעד שלך או (הטפשים) בעד שלי,
אם לא קיבלת את ההשראה ממני, תעשה מה שאתה רוצה

לענ"ד יש פלוסים ומינוסים בכל אחד.
אני אישית אוהב שלא נותנים לי את האופציות שיש לי
אבל רק כשזה עדיין הולך, ברגע שאני תקוע הרבה זמן (יותר מ10 דק' - 15 דק') בלי לזוז
אני מעדיף את של 'רמתי'

בכל אופן תודה רבה.

רמתי

משתמש רשום
לא הבנתי.
אתה כנראה מתכוון למקרה שבאמת אין הכרעה, למשל כשבאותה שורה ובאותה עמודה וגם באותה משבצת חסרים ספרות 1 2. זאת אומרת סודוקו לא מוכן. גם כשכל 81 התאים ריקים אין אפשרות להכריע

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
לא הבנתי.
אתה כנראה מתכוון למקרה שבאמת אין הכרעה, למשל כשבאותה שורה ובאותה עמודה וגם באותה משבצת חסרים ספרות 1 2. זאת אומרת סודוקו לא מוכן. גם כשכל 81 התאים ריקים אין אפשרות להכריע
לא, נניח שבתאים A1 וA2 יכול להיות רק 1 או 2 אז בשאר התאים בעמודה A וכן בשאר התאים בתשיעיה הרלוונטית לא יכול להיות 1 ו 2

נערך לאחרונה ב:

רמתי

משתמש רשום
זה לא אמור להיות כך, אולי תשלח לי דוגמא לכתובת 5811354, שטרודל גימייל וכו' ........

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
זה לא אמור להיות כך, אולי תשלח לי דוגמא לכתובת 5811354, שטרודל גימייל וכו' ........
(זה דוגמא הפוכה - תיכף אעלה דוגמא כמו שכתבתי)
בסודוקו זה ב B1 חייב להיות 4

קבצים מצורפים

• סודוקו נעול.zip
    KB 57.5 · צפיות: 17

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
(זה דוגמא הפוכה - תיכף אעלה דוגמא כמו שכתבתי)
בסודוקו זה ב B1 חייב להיות 4
סליחה השינויים לא נקלטו בקובץ
דוגמא 1:
בדוגמא הזאת C1=4 וממילא C3=7
1591294869086.png

דוגמא 2:
בדוגמא הזו B1=4
1591295177191.png

רמתי

משתמש רשום
הנה מעודכן, טרי טרי, לדעתי פותר הכל סופית, מחכה לביקורת, ומציאת באגים, או משהו קשה מאוד שגם המחשב אינו יכול עליו

קבצים מצורפים

• סודוקו רמתי 04-06-2020.zip
    KB 358.3 · צפיות: 31

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הנה מעודכן, טרי טרי, לדעתי פותר הכל סופית, מחכה לביקורת, ומציאת באגים, או משהו קשה מאוד שגם המחשב אינו יכול עליו
כמה דברים:
  • אהבתי את מה שהיה עם המספרים האפשריים, חבל שהורדת. למרות שעכשיו זה יותר נקי ויפה!
  • כל רגע קופצת הודעה על הפניה מעגלית, זה מעצבן נורא! אין אפשרות לבטל את ההתראה הזו?
  • גודל הכתב יותר מוצלח!
  • זה עובד יותר איטי מהקודם, למה?
  • ניסיתי סודוקו קשה, שנתקעתי באמצע, ולא הצליח לפתור לי
תמונת מסך מלא 04 יוני 2020 231307.bmp.jpg

המשחק מכאן

רמתי

משתמש רשום
בעמודה D יש פעמיים 9

בעניין הצגת האפשרויות, גם בעיני זה היה עדיף, ואשתדל להחזיר את זה, אני ממש עכשיו על נוסחה שכבר עשיתי למטרה זו, ומנסה למצוא בה סדקים, אם יסתדר אעלה את זה תוך חצי שעה בעזהי"ת.
האיטיות נובעת כצפוי מריבוי אופציות ונסיון לכסות הכל. אולי בהמשך אצליח לפשט ולהקל על המערכת.
כלל לא התכוונתי לפתח משהו לציבור, וגם אינני אלוף באקסל.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה