דרוש מידע אצל מי מתלוננים על דוור?

תמי היין

משתמש מקצוען
קיבלתי בדואר שתי הודעות שניות על דבר דואר בסניף,
אבל מעולם לא קיבלתי את ההודעה הראשונה.
שאלתי בסניף מה זה אמור להיות, והם אמרו שם, שזו אשמת הדוור שלא מחלק- אין לי מושג מאיזו סיבה בדיוק.
איזה גוף אחראי על הדוור?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מס' הטלפון של מעודכן אצל השולח?
כי אם כן, אז לא משנה איזה סוג מכשיר ומסלול יש לך; את ההודעה הראשונה הם שולחים כאס.אמ.אס.

mirie

משתמש מקצוען
אצלינו קורה בדיוק אותו דבר,
קיבלנו הודעה שניה בלבדבד"כ באיחור של מספר ימים.
השיא- בחוה"מ פסח קיבלנו הודעה מתאריך 23/10/17 - כלומר איחור מינורי של 5 חודשים....
ניסיתי להתלונן בדואר, למייל הם לא הגיבו ובטלפון קיבלו את התלונה ואמרו שיחזרו אליי - בינתיים לא חזרו...

אום

משתמש מקצוען
אולי אתן גרות באזור שלי
או שכל הדוורים ככה...
זה נראה שהם מתעצלים לחלק הודעה ראשונה ושמים במקרה הטוב את השניה
או שמתקשרים מהדואר אחרי חודשיים
שהם הולכים להחזיר אם לא נבוא...
התלוננו כבר כמה פעמים
ויום אחד כשהדוור הגיע, ובעלי העיר לו שהוא דוחף את כל הדואר לתיבה אחת בלי לחלק
אז הוא אומר לו "אתה הגנב, אמרו לי שיש פה תלונות על גניבת דואר בבנין"
אז לא רק שלא טיפלו בו כללית, אלא גם אמרו לו קונקרטית על איזה בניין היתה תלונה
בלי להעמיד אותו על המקום שיתחיל לעבוד...

michal2100

משתמש מקצוען
אצלנו בזמנו כשהיה לנו בעיה על הדוואר התקשרתי ל171 והם נתנו לי נייד של האחראי על הדוור באזור שלנו, והייתי איתו במעקב תקופה ארוכה

A052

משתמש סופר מקצוען
לפנות למשרד התקשורת אגף דואר.
למרות שגם זה לא כ"כ עוזר, אבל זה לפחות עוזר לקבל את התשובה של הדואר בכתב.

אנוכי

משתמש מקצוען
@אום ו @mirie ישפה מישהי ( @א-ירושלמית ) שטוענת שהודעה ראשונה מתקבלת בSMS יש כאן מישהי שכן מקבלת הודעה ראשונה לדואר?
אני תמיד מסתכלת במעקב משלוחים ולוקחת לפני ההודעה מהדואר אז אין לי מושג....

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
גם לי אומרים שזה הדוור, אבל לדעתי זה לא נכון... זו בעיה קבועה, חבילות חוזרות בגלל זה :( מה הפיתרון??

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אצלנו גיליתי שהדוור בוחר לו בנין אזורי-מרכזי ומבחינתו שכולם יגשו לשם...
איך עליתי על זה? כשערימות של מכתבים ליושבי הרחוב שלנו היו מוערמים על הגדר בחוץ, וכל הרוצה ליטול יבוא ויטול...
אח"כ כשלי לא הגיע מכתב בזמן בררתי אצל השכנות בשיח שכנות אחה"צ וגילינו את הבנין שנבחר הפעם להיות סניף דואר מרכזי... מרתיח!!!

בסניף הדואר בר"ע נתנו לי את מס' המוקד האחראי על הדוורים באזורנו, והענין טופל.

בהצלחה!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
@אום ו @mirie ישפה מישהי ( @א-ירושלמית ) שטוענת שהודעה ראשונה מתקבלת בSMS יש כאן מישהי שכן מקבלת הודעה ראשונה לדואר?
אני תמיד מסתכלת במעקב משלוחים ולוקחת לפני ההודעה מהדואר אז אין לי מושג....
אני מקבלת הודעה ראשונה לדואר.
במקום הרשמי של מס' הטלפון רשמתי את המספרים 000-0000000 (עשר ספרות שכולן אפס), במקרה כזה אין להם ברירה - אלא להנפיק הודעה ראשונה רשמית.
חפשתי מקום אחר (כתובת או לא זוכרת מה...) בו אפשר לרשום מלל חופשי יחסית, רשמתי כך: NO SMS Phone, Please call me, I'll come take או משהו כזה. שם רשמתי את המס' המלא שלי.
מי שרוצה, מוצא אותי בקלות. וכבר התקשרו אלי שיש חבילות (ע"י שליח), או מסניף הדואר בעצמם: ממתין לך חבילה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה