דרוש מידע אפליקציות גוגל ובעיקר אנשי קשר, בתומך כשר דומה לכשר

מלכי RH

משתמש צעיר
ערב טוב!

אני מעוניינת לקנות מכשיר סלולרי תומך כשר שיראה כמה שיותר דומה לכשר,
ושיהיה לו יכולת לעבוד מול חשבונות גוגל. הכי חשוב לי סנכרון קבוע של אנשי הקשר, אבל גם Gmail רצוי מאד.
הייתי בעבר עם יאנג, אבל זה לא טלפון זה בדיחה גרועה. המכשיר פשוט לא זז. נכנסת שיחה, עד שהוא קולט את הלחיצה לקבל את השיחה, הצד השני ניתק מזמן.
חשבתי אולי על השיאומי החדשים, אבל האם למישהו יש נסיון אם קיימת גירסה שלו שיודעת לעבוד עם אנשי קשר של גוגל?

אני אדגיש יותר,
אצלי בעסק כל מספרי הטלפון של הלקוחות והרישומים שלהם שמורים באנשי קשר של גוגל.
אני חייבת שכל הלקוחות יהיו זמינים במכשיר, גם אם הוספתי לקוח לפני דקות ספורות דרך המחשב למשל,
ומצד שני, אם אני מעדכנת לקוח במכשיר הטלפון, שהוא יתעדכן תוך רגעים ספורים גם במחשבים.

בסמארטפונים נורמליים של אנדרואיד זה עובד יופי. אבל אני לא רוצה להסתובב עם סמארטפון אלא עם מכשיר שדומה לכשר.
(אני שולחת אותו למתכנת מהתחום שיודע להגביל אותו מקצועית לאפליקציות הבודדות שאני צריכה, בלבד, ושאין בהם שום בעייה רוחנית).

אם יש למישהו ידיעה על מכשיר שיכול להתאים לי, אשמח מאד אם הוא ישתף את הידע, אפשר גם בפרטי אם רוצים.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה