אפטר..

312523

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אפשר לייבא את הקומפוזיציה לפרימייר מתוך קובץ אפטרס

s.w

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני שומרת ב quickmedia וזה יוצא איכות מעולה.

avram

משתמש מקצוען
אין צורך לקודד את הקומפוזיציה, מספיק לשמור שמירה רגילה לקובץ אפטר (aep) , לגרור את הקובץ לתוך פרימייר, ולבחור בקומפוזיציה הרצויה שרוצים להכניס לפרימייר, פרימייר תתייחס לזה כאילו זה קובץ וידאו סגור
רק יש בזה חיסרון שזה ידרוש רינדור בתוך פרימייר, אבל אם זה לא משהו כבד זה לא נורא
אם בכ''ז מעדיפים לחסוך את זמן הרינדור בתוך פרימייר, עדיף לייצא מאפטר לקוויק טיים (סיומת MOV) זה שומר על האיכות המקסימלית בלי משקל גדול כמו AVI

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש אפשרות להעביר את הקובץ פתוח ואז כל שינוי שתעשי בקובץ אפטר יועבר ישירות לפרימייר, ללא צורך לייצא מחדש
אבל אני לא זוכרת איך עושים את זה.

מיכל30

משתמש רשום
עשיתי לפי האופציה הראשונה שרשמת
אבל זה הוריד לי מהאיכות
הקובץ מאפטר קצר חצי דקה
אז אין לי בעיה ברינדור
מה הסיבה יכולה להיות שזה הוריד לי מהאיכות?

נעמי קרלינסקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי לא פתחת עם הגדרות זהות בפרמייר ואפטר?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
MOV זה רק הפורמט, תעשי קידוד של ANIMATION.

maty

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
למה לא לעבוד על DINAMYC LINK?

avram

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רותי30;1431687:
עשיתי לפי האופציה הראשונה שרשמת
אבל זה הוריד לי מהאיכות
הקובץ מאפטר קצר חצי דקה
אז אין לי בעיה ברינדור
מה הסיבה יכולה להיות שזה הוריד לי מהאיכות?

כנראה קצב הפריימים שונה בין הקומפוזיציה לסקוונס
למה לא לעבוד על DINAMYC LINK?

האפשרות הראשונה זה דיינמיק לינק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה