אפטר אפקט איטי מאדדדד

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מה מצב החשמל אצלכם ?
אני רואה 24 קריסות של המערכת
וואוו, הכל אפשר לראות... היה תקופה שעבדו אצלינו ובאמת פחדתי על המחשב, זה עושה נזק?
אבל לא עלה פעם אחד "כל" השורות של הכונן הנוסף (F)
upload_2019-10-24_19-36-16.png

ותודה רבה על העזרה!

קבצים מצורפים

• upload_2019-10-24_19-35-26.png
    upload_2019-10-24_19-35-26.png
    KB 74.2 · צפיות: 14

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
וואוו, הכל אפשר לראות...
לא הכל
אבל כל מה שקשור לניהול תקין של הדיסק נמצא בדוח הזה
(זה מטרת הדוח)

זה עושה נזק?
זה לא בריא זה בטוח
ויש דיסקים שיכול לגרום להם נזק חמור

אקיצור גם הדוח של הדיסק קשיח נראה בסדר
אם כי אני לא אוהב את הדיסק הספציפי הזה (אין קשר לדוח)
יש להם הרבה נפילות חמורות

בני2

משתמש מקצוען
בקשר לאבק על ה'מנוע' זה בד"כ לא משהו שנגרם למחשב בן שנה, כלומר האבק שמצטבר בשנה לא גורם לאיטיות גדולה מורגשת.
מה שעוד יכול להיות זה שהקבצים שעליהם עובדים לא נמצאים במחשב, אלא בדיסק און קי, עדיף לשים את כל תיקיית הקבצים שעליהם עובדים בכונן C כי הוא יותר מהיר, עם זאת לא 'לפוצץ' את הדיסק.
דבר שני יכול להיות זה שהגדרות הכרטיס מסך לא מכוונות, אך זה קשה להסביר בדיוק איך זה צריך להיות.
דבר שלישי יכול להיות שהתוכנה לא הותקנה טוב \ לא הותקנה גירסה נכונה.

מה שיכול קצת לתת פה אור וכיוון זה לצלם את צג המשאבים בביצועים במנהל המשימות - כאשר המחשב במאמץ ו\או איטי. לצלם את כל הלשוניות.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
האם זה היה מהיר בכלל (בעבר, לפני שנה) ?
אף פעם לא היה מידי מהיר, אבל עכשיו זה איטי בצורה מוגזמת.
מה המצב של חום מנוע ?
אין לי מושג, המחשב עצמו לא חם.
מה שיכול קצת לתת פה אור וכיוון זה לצלם את צג המשאבים בביצועים במנהל המשימות - כאשר המחשב במאמץ ו\או איטי. לצלם את כל הלשוניות.
אנסה, תודה.

שושי א.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בדיוק הערב הפרימייר נהייה לי ממש איטי בפרויקט מאדדד גדול וכבד עם מלא קבצים וזה ממש תסכל אותי...
למזלי בעלי הוא טכנאי מחשבים (בתור עורכת זה פשוט מפעל הפיס:D) הוא ישר בדק את תקינות הדיסק שבו נמצאים החומרים והדיסק תקין. מה שכן כשבדק את הביצועים במנהל המשימות הוא ראה שהדיסק עובד ב100 אחוז שלו פשוט כי אמנם הc הוא ssd אבל החומרים והפרויקט נמצאים בדיסק רגיל שלא מסוגל לעבוד ככ קשה. מה שהוא הציע לי לפרויקט הספציפי הזה זה לעשות collect files ולהעביר אותו לכונן c וכך לעבוד וזה מה שפתר לי את הבעיה.
לטווח הרחוק כדי שלא יווצרו כאלו בעיות הוא מזמין לי דיסק ssd נוסף כדי שלא אצטרך לעבוד על כונן c.
מקווה שעזרתי לך.
אם עדיין לא הסתדרת תפני אליי בפרטי ואתייעץ איתו לגבי פתרון הבעיה.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
נראה לי שאשלח את המחשב לחנות, ניסיתי להימנע מכך אבל אולי אין ברירה.
תודה רבה לכל העונים והמסייעים.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יש כאן טכנאי שמתמצא בתוכנות גרפיות?
אני עדיין תקועה בנושא...
חזרתי עם המחשב לחנות והם אומרים לי שהבעיה הוא בשימוש שלי באפטר, שאני משתמשת באפטר הוא על 100% רזולוציה וגם מוגדר לי שזה ירנדר תוך כדי צפייה.
האמת, שקשה לי להאמין שרק זה הבעיה.
בחנות הראה לי הטכנאי שהתוכנה משתמשת ב 100 % מהמעבד שלה בשביל לעבוד, משהו לא נשמע לי הגיוני. (מעבד I7)
הטכנאי עצמו אמר שהוא לא מכיר את התוכנות וחיפש תשובות באינטרנט, ואז התקשר להגיד לי שאני צריכה לרדת ברזולוציה, סליחה, אבל זה ממש לא נשמע לי פתרון, אולי פתרון לטווח קצר, אבל ברגע שאתקדם בדברים יותר מורכבים זה יתקע לי.
חוץ מזה שזה ממש לא נשמע מקצועי לחפש תשובות באינטרנט, את זה גם אני עשיתי, ולהוריד רזולוציה זה הפתרון הראשון שמציעים...
יש למישהו מושג ויכול לכוון אותי?
המחשב עדיין בחנות, לא רוצה לקחת את זה עד שאמצע פתרון.
תודה לעונים!

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש כאן טכנאי שמתמצא בתוכנות גרפיות?
אני עדיין תקועה בנושא...
חזרתי עם המחשב לחנות והם אומרים לי שהבעיה הוא בשימוש שלי באפטר, שאני משתמשת באפטר הוא על 100% רזולוציה וגם מוגדר לי שזה ירנדר תוך כדי צפייה.
האמת, שקשה לי להאמין שרק זה הבעיה.
בחנות הראה לי הטכנאי שהתוכנה משתמשת ב 100 % מהמעבד שלה בשביל לעבוד, משהו לא נשמע לי הגיוני. (מעבד I7)
הטכנאי עצמו אמר שהוא לא מכיר את התוכנות וחיפש תשובות באינטרנט, ואז התקשר להגיד לי שאני צריכה לרדת ברזולוציה, סליחה, אבל זה ממש לא נשמע לי פתרון, אולי פתרון לטווח קצר, אבל ברגע שאתקדם בדברים יותר מורכבים זה יתקע לי.
חוץ מזה שזה ממש לא נשמע מקצועי לחפש תשובות באינטרנט, את זה גם אני עשיתי, ולהוריד רזולוציה זה הפתרון הראשון שמציעים...
יש למישהו מושג ויכול לכוון אותי?
המחשב עדיין בחנות, לא רוצה לקחת את זה עד שאמצע פתרון.
תודה לעונים!

פנו בפרטי

בני2

משתמש מקצוען
לדעתי יכול להיות שהקירור לא הותקן כמו שצריך על המעבד, \לא שמו משחה תרמית (אשמת מרכיב המחשב), ולכן המעבד מתאמץ אבל עדיין לא יכול להתאמץ יותר כי הוא מגביל את עצמו למניעת התחממות צריך לבדוק את זה באופן מקצועי, אם את עדיין סומכת על החנות... פני אליהם שוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה