אפטות

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ברמה גבוהה שגורמות למגרנות מרוב שהן גדולות ומנפחות את כל הפה!
יש לכם רעיונות שמועילים?

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש משחה בשם "אפטגון" שמקלה ומרדימה את הפצעים.
מומלץ מאד.

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שמעתי על ספריי של אקטי פרי של חברת פלוריס, להשיג בחנויות טבע

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
יש ספריי חרובים כנראה גם מחנות טבע, עוזר להרדים.
ו...ללכת לישון!
טוענים שזה מגיע מחוסר שינה.

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
משחת שיניים של פוראוור עם אלוורה גם מאלחש וגם מזרז את הריפוי.

אושר

משתמש מקצוען
אני אגיד לך מה לא,
בשום אופן לא משחה בשם אורל-מדיק. קנינו את זה, זה עולה חמישים ש"ח לשתי שימושים בלבד! (את זה לא ידענו בקניה)
מנפח את כל הפה למשך כמה שעות טובות, והעיקר- הם טוענים שזה מרפא את האפטות בשניות, למעשה זה רק מעכב אותן ליומיים-שלושה, אח"כ הן חוזרות להיות כמעט כמו שהיו קודם!
ועוד אחרי ששילמת על משחה טבין ותקילין.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם הרמה כל כך משמעותית כפי שאת מתארת, חשוב לפנות לרופא עור. זה עלול להתפתח ולהחמיר, ולהגיע עמוק מדי. (כידוע, הלסת קרובה למח. בואי לא נפתח ספקולציות, אבל לטפל חשוב.)

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כבר כתבתי את זה באן שהוא פה בפורום.
נשמע אכזרי, כי זה מאד שורף - אבל פתרון קסמים לי שרוצה לגמור עם הפצעים הללו בזריזות.
לשים על הפצעים מקל אוזניים טבול באלכוהול. לא לוותר ולהוריד (אפילו שזה נורא שורף!) פעם, פעמיים, שלוש--- ובעז"ה הפצעים יעלמו.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה מה שעשו לי לפני 12 שנה.
היו לי פצעים נוראיים!!!
לא יכולתי לאכול ולדבר מרוב כאבים.
והרופא מרח אלכוהול עם מקל אזניים.
ראיתי כוכבים באותו רגע.
והלשון וכל הפה היו לבנים במשך שבוע..
אבל מאז ועד היום זה לא חזר אף פעם. וסבלתי מזה שנים עד הטיפול.
הייתי ממליצה שרופא יעשה את זה ולא באופן עצמאי...
אבל זה עוזר. מנסיון. ושווה את הכאבים.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
ללחוץ לימון פתוח על הפצע.
נכון, קופצים כמה שניות, אבל זה גומר את הפצע.

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
דברי עם גב' שפיצר מרח' קצנלנבוגן 2 בהר נוף (ירושלים) - יש לה משחת פלא! אמיתית! למחלת הפה, ופעם אמרה לי שעוזר לכל סוגי הפצעים בפה
זו לא פרסומת. זה אמיתי! כל מי ששמע עליה מברך
רפואה שלמה

mishehoo

משתמש צעיר
אכן אני הופנתי אליה כשהיה לבתי את מחלת הפה מרופא משפחה מומחה מאוד.
אז גם אמרו לי שחלב עיזים מאוד עוזר למחלת הפה והטלפיים. אולי גם זה עוזר לאפטות, מי יודע? ודאי שלא מזיק...

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י נתנאלה;632277:
דברי עם גב' שפיצר מרח' קצנלנבוגן 2 בהר נוף (ירושלים) - יש לה משחת פלא! אמיתית! למחלת הפה, ופעם אמרה לי שעוזר לכל סוגי הפצעים בפה
זו לא פרסומת. זה אמיתי! כל מי ששמע עליה מברך
רפואה שלמה

את בלה שפיצר פגשנו אצלה בבית. בלה אישה בת 60+, אנרגטית וחמה קיבלה את פנינו במאור פנים, "בואו תשבו, אני תיכף מסיימת". היא הייתה באמצע טיפול לילד בן 3 שבכה תמרורים, והושיבה אותנו להמתין בקליניקה שלה שעצם אינה יותר מאשר סלון גדול.

הילד ישב על ברכי אביו שהחזיק בידיו בחוזקה, ובלה תחבה לו קיסם גדול בעדינות כשהיא מורחת את ה"משחה" בכל האזורים הנגועים בפה. אחר כך סיימה עם הילד ציידה את האב בבקבוק להמשך טיפול בבית, נתנה לאב מספר הוראות, "חצי שעה לא לאכול ולא לשתות. למרוח פעמים ביום – בוקר וערב, ולדאוג שהילד ישתה ולא יתייבש!"

שי שלנו היה אז בן עשרה חודשים, ובמעון נדבק במחלת הפה. יומיים סבלנו איתו נוראות, רופא הילדים לא סייע ממש, עד ששמענו על בלה ושכדאי להגיע אליה ממרחקים. ידידים שטופלו אצלה בעבר המליצו בחום, וכך למרות המרחק – קמנו ונסענו ממודיעין. אצלה כבר שמענו שיכולנו לנסוע למודיעין עילית הסמוכה, שם יש "גמח" שמוכר את המשחה כדי לחסוך את הנסיעה, ובכל זאת הטיפול שראינו אצלה, היה שווה מן הסתם גם את הנסיעה הלוך ושוב.

בלה הורתה לי לשבת על כיסא הטיפולים שלה (כיסא סלון סטנדרטי...) להחזיק בידיו של שי, תחבה לו מקל בפה והציצה פנימה בפנס. "המצב לא טוב" – אבחנה. או אז תחבה שיפוד אל תוך בקבוק הוציאה אותו לאחר רגע כשהוא ספוג במשחה צהבהבה. "זה מתוק" – היא מעדכנת. שי לא ממש התלהב ובכיותיו העידו על כך. אך כשהטיפול נגמר הוא נרגע ובמהירות.

חושי החקרניים התעוררו ובלה זכתה ממני לסדרת שאלות סקרניות בסופם למדתי את סודה (ולא – היא ממש לא שיתפה אותי בטיבן של המשחות אותן היא רוקחת אף כי הסכימה לגלות ש"הכל מחומרים טבעיים"). בירושלים היה רבי חיים זוננפלד. הוא מוכר כיריבו של הרב קוק, שכן שניהם חלקו בכיסא רבה של ירושלים. ורבי חיים סבל רבות ממחלות שונות בגרון ובפה. בכל פעם שכך אירע היו מזעיקים אליו את ד"ר משה וולך – המייסד המיתולוגי של בית החולים שערי צדק, והוא היה מגיע לטפל בו. לימים החליט ד"ר וולך שחבל על אירחתו בכל פעם מהעיר החדשה לעתיקה והחל בחיפושים אחר מאן דהוא שניתן לסמוך עליו ולהפקיד בידיו את סוד המשחה. הוא מצא את שלום דב זלוטניק, שעסק מעט בחובשות, ופקד עליו ליצור את המשחה עבור הרב חיים בכל פעם שילקה בפיו או בגרונו.

שלום היה תלמיד חרוץ, ואת התרופה החל מספק לא רק לרב חיים, אלא גם לשאר תושבי העיר שמחלות לא חסרו בה מעולם. מעל יובל שנים עסק שלום בחובשות עממית, ולכשזקן קרא לנכדתו בלה, והפקיד בידיה את הסוד העתיק.

וכך כבר כשלושים שנה שבלה ממשיכה בייצורן של המשחות (יש שתיים – אחת לכאבי גרון והשנייה לפצעים בפה מכל הסוגים ולכל הגילאים...) היא מקדישה לציבור בכל יום ארבע שעות טיפול – שעתיים בבוקר ושעתיים בערב, וכן הכשירה את ילדיה המתגוררים ביישובים הסמוכים לירושלים לעסוק גם כן בטיפול הזה, כדי להקל על שכניהם.

ואם אתם סקרנים לדעת מה עם שי. אז כך - לקחנו בקבוקון הביתה, וטיפלנו בשי לפי ההוראות, ובתוך יום וחצי שכחנו מכל הצרה הזו ששמה מחלת הפה.

אז שלא תצטרכו, אך תמיד כדאי לשמור לשעת צרה:

בירושלים זו בלה. קצנלבוגן 2 והטלפון 02-6510012

בבית שמש זו הבת – נחמה וינשטוק. בן איש חי 1, והטלפון 02-9952289

ובביתר זה הבן שלום דב. 02-5803914

על המרכז ושאר חלקי הארץ תצטרכו לברר אצל בלה בעצמה

רק בריאות לכולנו!!!

(מקור: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1595445)

חויד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מנסיון יש משהו הרבה יותר פשוט!!

יש לחברת פוראוור (אין לי שום מניות אצלם!!) תרסיס אלוורה שעוזר בצורה לא רגילה!
לביתי בת שנה היה מחלת הפה ותוך יום וחצי נעלמו הפצעים לגמרי!!
אחרי כל פעם שריססנו לה, הייתה הטבה משמעותית!
בנוסף, אני משתמשת בו הרבה לכל מיני פצעים בפה ואפילו פצעונים - מרגיע, ומרפא במהירות!
שווה לנסות!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אושר;632154:
אני אגיד לך מה לא,
בשום אופן לא משחה בשם אורל-מדיק. קנינו את זה, זה עולה חמישים ש"ח לשתי שימושים בלבד! (את זה לא ידענו בקניה)
מנפח את כל הפה למשך כמה שעות טובות, והעיקר- הם טוענים שזה מרפא את האפטות בשניות, למעשה זה רק מעכב אותן ליומיים-שלושה, אח"כ הן חוזרות להיות כמעט כמו שהיו קודם!
ועוד אחרי ששילמת על משחה טבין ותקילין.
בדיוק בעלי קנה את זה לפני שאמרתי לו שאמרתן שזה לא טוב.עכשיו כבר פתחתי . איך משתמשים ? מישהו יכול להסביר לי? אני פועלת לפי ההוראות ולא מבינה? והאם זה ממש שורף ?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מי;632158:
אם הרמה כל כך משמעותית כפי שאת מתארת, חשוב לפנות לרופא עור. זה עלול להתפתח ולהחמיר, ולהגיע עמוק מדי. (כידוע, הלסת קרובה למח. בואי לא נפתח ספקולציות, אבל לטפל חשוב.)
הלכתי אלף פעם לרופא עור, ולא עזר לי כלום. לא אורקורט ולא אפטגון ולא הספריי. אבל אף רופא לא "התרגש" מהאפטות ולא מההשלכות שלהן

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם הרופא לא התרגש אז מצויין.
לא רציתי להלחיץ אותך, אבל ידוע לי שסרטן הפה נראה בתחילה כמו אפטות.
אם הרופא ראה והכל בסדר - אז ברוך ה' הכל בסדר.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י חויד;632442:
מנסיון יש משהו הרבה יותר פשוט!!

יש לחברת פוראוור (אין לי שום מניות אצלם!!) תרסיס אלוורה שעוזר בצורה לא רגילה!
לביתי בת שנה היה מחלת הפה ותוך יום וחצי נעלמו הפצעים לגמרי!!
אחרי כל פעם שריססנו לה, הייתה הטבה משמעותית!
בנוסף, אני משתמשת בו הרבה לכל מיני פצעים בפה ואפילו פצעונים - מרגיע, ומרפא במהירות!
שווה לנסות!
מחלת הפה זה לא אפטות! איך את יודעת שגם לאפטות זה עוזר??

אסתי ב

משתמש רשום
לילד שלי בן שנתיים וחצי היה סיפור כזה לא מזמן. התחלתי מיד עם המשחה שכבר המליצו פה - "של שפיצר" (שעזר פעם מאוד לילד אחר שלי) ומשום מה אצלו זה לא עזר כמעט. הפצעים הלכו והחמירו הוא הגיע למצב שהפה שלו דימם... הילד לא הפסיק לבכות! אחרי שבוע (!!) של סבל המליצה לי שכנה (שהבכיות של הקטן הפריעו לה לישון בלילה...) לקחת צמח ממשפחת ההדסים ולעשות מהם חליטה. לשים את המים בפה בעזרת מזרק. בסוף היא אפילו התנדבה להכין לי את זה, והיא באה לשים את זה.
מיד אחרי זה הילד התחיל לחייך.. ולבקש אוכל! (אחרי שלא אכל שבוע..) ואחרי כל פעם ששמנו את זה ראינו שיפור גדול מאוד.
ותוך יומיים הכל עבר ב"ה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה