עזרה אפטות בפה, מכירים את הסיוט הזה??

שרה גליק!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אז ממה שראיתי פה יש בעיקר המלצות על משחת שיניים של פורוואר שזה למרוח על האפטה.
ויש את המשחה של שפיצר. איפה משיגים אותה בירושלים?

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אפשר לקנות אבקת חרובים של B&D
לערבב בכוס חלב ולשתות לאט.
עוזר מאוד, אחרי 3 ימים הכל נעלם.
אם מתחיל לחזור לשתות שוב.
(אבקת חרובים מייבשת את האפטה)

ממ"ד

משתמש מקצוען
בלתק.
אני סובל כרונית כמה עשורים מאפטות בפה, וניסיתי את כל הרעיונות והאופציות למיניהם וכל המשחות, כל הרופאים וכל הסוגים. והנה המסקנא,
מאז שמקבלים את האפטה, לישון שבוע על צד ימין ועוד שבוע על צד שמאל... וזה מיד עובר...
דהיינו, שום משחה או טיפול או מניעה לא עושים משהו. רק הרבה אנשים שמתחילים לטפל אחרי 3 ימים של סבל וסובלים רק עוד 3 ימים אחרי ששמו את המשחה, חושבים שהמשחה הצילה אותם... אממה, פשוט זה לוקח שבוע להתרפאות באופן טבעי בכל אופן...
ערכתי ניסוי עם 2 אפטות בפה שקיבלתי באותו יום, באחד טיפלתי עם משחה מאוד ידועה ומוכרת, ובשניה לא טיפלתי בכלל. הם נשארו אותו דבר בדיוק ולא הייתה שום התקדמות לטובה באחת מהן יותר מהשניה...
למסקנא,
תתייאשו, כי חבל על האכזבות והכסף שתשפכו להבל ולריק...

__________________small.jpg

שווה כל שקל
אגב מסייע באלחוש כאבי שיניים
כאחת שסובלת מאפטות ופטריות רבות (מערכת חיסונית ירודה. בפרט נויטרופילים. ניתן לאבחן בבדיקת דם פשוטה)
המשחה נמצאת איתי בקביעות. מאפשרת לאכול. לנשום, לישון
שטיפות פה מועילות גם כן.

במקביל יש את המשחה הרגילה 'אורוקורט E' אבל יוצרת תחושה של חול בפה

ישי.כ

משתמש פעיל
אוי אוי חכמי חלם שכמותכם,

כל
היום אתם עסוקים בלכבות שרפות, ולמזער נזקים שנעשו במו ידכם,

שום דבר לא יעזור כי זה יחזור, אז כל החיים תקנו משחות ותמיסות וכל מיני פתרונות קסם?

פעם חשבתם מהם הגורמים לאפטות ועוד פצעים למיניהם שמופיעים על העור וכדומה?

ברגע שתפסיקו לאכול מזונות שגורמים לחומציות יתר ולפסולת בגוף (רעלים), תראו שינוי דרסטי, הגוף לא סתם עושה פצעים, זה מחסדי הבורא יתברך, שרעלים מצטברים בגוף, אזי הגוף מוציא אותם ממקומות שונים, רק שלכל אחד זה בא במקום אחר, אחד בחצ'קונים אחד באפטות וכן הלאה.

בתור אחד שסבל שנים רבות מאפטות בפה בכמויות (כמה ביחד) וזה שורף מאוד וקשה לאכול, ואם זה מתחת ללשון בכלל אין מה לדבר.
רק שינוי תזונתי שייתן את כל אבות המזון והפסקת של צריכת מזון מתועש, מטוגן, ממתקים וחטיפים למיניהם, ייתן פתרון משמעותי ולטווח ארוך, כל החסרים של הויטמנים (אבץ, B12 ועוד) נובע בעיקר מאכילה לא נכונה.

אתם מוזמנים לעשות ניסוי של שבועיים, ולאכול בעיקר ירקות ועלים ירוקים וקטניות ודגנים מלאים (תזונה מן הצומח), ולהוריד למינימום את המזון המתועש, המטוגן, והמלוח, וכו'. ותראו את השינוי האמיתי בחייכם.

אלא מה? אנשים מעדיפים לאכול את האהוב עליהם, בשביל למלא את תאוות ליבם, ולחפש כל מיני משחות ותמיסות וכל היום לעסוק בכיבוי שרפות (כמו רוב השאלות כאן).

נערך לאחרונה ב:

מוייייישה

משתמש פעיל
היי שלום לכולם!
יש כאן אולי למישהו מידע על -
איך אפשר להתפטר מאפטות בשעה טובה ומוצלחת??
איך אפשר להפחית מהכאב?
מה הסיבה שהן מגיעות בכלל למען ה'????
ממחסור בויטמינים מסוימים? ממאכלים מסוימים? ממה?

אשמח לכל פיסת מידע בנושא!
תודה רבה מראש!!
יש משחה שמוכרים בבית מרקחת בשם אורוקרט
אני ניסיתי כמה דברים זה עזר לי ביותר
לא בפעם הראשונה שמורחים אבל זה מאוד עוזר

חושב נכון

משתמש צעיר
אני תמיד שיש לי אפטה אני לוקח מקל אוזניים (לא טובל במי פה) אלא בוודקה או משקה רב כהלים
ומקפיד ביום המחרת על ניקיון הפה.
בדוק! אפטות מגיעים בדרך כלל שיש הרבה שאריות של אוכל בפה
המשקה החריף בעיקר שורף את האפטה וכדי שהיא לא תחזור צריך להקפיד לפחות ביום שאחרי על הגיינת הפה
בהצלחה!

aabb

משתמש צעיר
אף אחד לא הזכיר את המקלות האלו?

סבלתי המון עד שמצאתי את הפלא הזה, תשכחו מכל הג'לים והסגולות,
עם המקלות/קיסם זה דקה של ייסורים קשים ואחר כך הכאב נעלם!!
זה יקר אבל שווה כל שקל לסובלים מכך!!!

הנה בהרחבה מה שהעתקתי מאתר אחר:

• אורלמדיק / OralMedic (תרופה) – התרופה הזאת יצאה לשוק לפני רק פחות משנתיים (מסיבה זו, רוב נותני העצות שתתקלו בהן, מלבד רוקחים בבית מרקחת, לא ידעו להמליץ לכם עליה). אך התרופה הזו היא הדבר האמיתי. מדובר בשתי מקלות צמר גפן שהמקל שלהן עשוי ממבחנה שממולאת בחומר התרופה. כדי להשתמש בתרופה, יש לשבור את החלק העליון של המקל, כך שנוזל התרופה הסגלגל יזלוג לחלק התחתון של הצמר גפן. כעת, את הצמר גפן הספוג בתרופה יש להניח על איזור הפצע וליד איזור הפצע (זאת לאחר שמייבשים אותו מעט מהרוק שסביבו). תחושת הצריבה של התרופה היא חזקה יותר מזו של הנחת מלח ישירות על הפצע. מדובר בכאב חריף מאד שנמשך גם הוא כ- 2 דקות. בזמן מריחת התרופה, יש להיזהר שלא למרוח אותה על איזורים נוספים בפה ולנסות שהרוק שנוטף לא יגע באיזור הפצע עם התרופה. לאחר מספר דקות, התרופה יוצרת חיפוי חזק מאין כמוהו סביב הפצע. בטעות יצא לי פעם להניח חלק מהתרופה על איזור בריא בחלל הפה, ניסיתי להסיר את החיפוי שנוצר שם (על ידי גירוד האיזור עם הלשון או האצבע), ולא הצלחתי להסיר את החיפוי. התרופה הזאת (אורלמדיק), מצליחה לשמור על הפצע ללא כאבים ויחסית מוגן מפציעות, במשך למעלה מיממה. לרוב, מדובר במספיק זמן כדי שהפצע יספיק להחלים במידה כזו שלאחר מכן הוא כבר ייעלם.
    החיסרון הגדול של אורלמדיק (מלבד הכאב במגע הראשוני, עד ליצירת החיפוי) הוא מחירה – נכון לכיום, כל חבילת אורלמדיק מכילה 2 מקלות תרופה ומחירה 50 60 ש"ח. בכל מקל אפשר להשתמש רק מרגע הפתיחה (ואז אפשר להניח את התרופה שבו על כל הפצעים שיש בפה באותו הרגע, אך לא ניתן לשמור את שארית התרופה שבמקל ליום אחר), כך שמדובר ב- 30 שקלים בשביל (פחות או יותר) ריפוי הפצע (למרות שהשתמשתי בהצלחה במקלון יחיד עבור מספר פצעים לבנים שהיו לי בפה).
    מצד אחד, מדובר במחיר יקר (יחסית) בשביל פצע. מצד שני, אילו הייתי מציע לכם 30 שקלים בשביל שתעברו שבוע של כאבים בפה, הייתם מוותרים – כך שמדובר במחיר שכשאין ברירה משלמים אותו. (התיסכול הוא כמובן בתקופות בהן יש חזרה נישנית של עוד ועוד פצעים, ואז החשש הוא שמחיר התרופה יתחיל להיות מורגש)
    על האורלקמדיק אפשר לקרוא עוד באתר האנגלי (לינק), ולקנות בבתי בבתי מרקחת.

קבצים מצורפים

• ככה זה נראה.jpg
    ככה זה נראה.jpg
    KB 54.7 · צפיות: 20

ליצ'י

משתמש מקצוען
וואו, זו באמת נטיה מסוימת, ( וכואבתתת) יש כאלה שסובלים מאפטות בתדירות ויש את אלה שההתמודדויות שלהם בזירות אחרות...
עברתי על כל העצות, אז נראה לי כתבו את כל מה שאני מכירה, למרות שדווקא את עצת הסבתא הקלאסית של גרגור פשוט במי מלח נראה לי לא הזכירו, אבל הרעיון הוא בעצם חיטוי, בדומה למי פה, משחת שיניים אלכוהול וכו', לי אישית הכי עוזר למרוח משחת שיניים ולשטוף, אפילו לצחצח היטב את כל הפה, ולשטוף. מקל מידית
נזכרתי שיש משהו שלא נכתב פה, רציתי לנסות וטרם יצא לי, גם יחסית יקר, אבל אם זה באמת עובד אז שווה כמובן
מין קרחונים (קרטיבים) ממיץ לימון/ הדרים מפוסטר בשיטה שמפיקה ריכוז גבוה של וויטמין c
קוראים להם לימזור
אני לא ממש יודעת לומר הרבה יותר מזה וגם לא ניסיתי אותם עדיין אבל ראיתי תגובות ממש טובות, אז אולי יעזור כאן למישהו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה