דרוש מידע אסטרטג חרדי

עבודה ברגע

משתמש פעיל
לתכנון עסק חדש צריך אסטרטג או יעוץ עסקי?
או שזה אותו הדבר?
וכמובן על מי אתם הכי ממליצים..

ייעוץ עיסקי ופיננסי

וניהול כספים לעסקים חברות ארגונים ופרטיים
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מומלץ לך קודם להגדיר עם עצמך מה אתה צריך ואז לחפש איש מקצוע מתאים.

חבל "לשרוף" כמה פגישות עם מישהו שחושב שהוא יודע ומבין בתחום ואז להבין שאה צריך ללכת למישהו אחר בכלל...

eliyahuyy

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אני אסטרטג וגם חרדי. תוכל לשלוח לי במייל בערך מה מדובר ואנסה לייעץ לך
nagoshieisheאין לכתוב כתובת מייל

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש לך מישהו להציע??
את עצמי..

אני לא מתיימר להיות "אסטרטג" אבל לוויתי מגוון עסקים במגוון תחומים.

ייעוץ עסקי. יעוץ שיווקי. גיוס עובדים. תכנון לטווח קצר/ארוך ועוד...

בייביגרו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אהרן זילבר - azilber.co.il
זה בדיוק המקצוע שלו, לא מעט שנים, הליווי שלו לא כ"כ זול, אבל יש לו (ולצוות שלו) מעלות רבות מאד, לדוג' זה שהוא מקיף את כל תחומי העסק, החל מפרסום, שיווק, חשבונאות, כספים, בנקים, ניהול חנות פיזית, ניהול עובדים, וכו'.

נערך לאחרונה ב:

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מומלץ לך קודם להגדיר עם עצמך מה אתה צריך ואז לחפש איש מקצוע מתאים.

חבל "לשרוף" כמה פגישות עם מישהו שחושב שהוא יודע ומבין בתחום ואז להבין שאה צריך ללכת למישהו אחר בכלל...
לאו דוקא.
האיש מקצוע אמור לכוון אותו לכיוון הנכון או לאיש מקצוע הנכון.

יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אהרן זילבר - azilber.co.il
זה בדיוק המקצוע שלו, לא מעט שנים, הליווי שלו לא כ"כ זול, אבל יש לו (ולצוות שלו) מעלות רבות מאד, לדוג' זה שהוא מקיף את כל תחומי העסק, החל מפרסום, שיווק, חשבונאות, כספים, בנקים, ניהול חנות פיזית, ניהול עובדים, וכו'.
כבר מזמן הוא לא נותן את כל מה שאתה כותב פה
הוא נותן ייעוץ אסטרטגי והבנה חדה בעולם העסקים

בייביגרו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
כבר מזמן הוא לא נותן את כל מה שאתה כותב פה
הוא נותן ייעוץ אסטרטגי והבנה חדה בעולם העסקים
אני לא יודע מה זה 'מזמן', אבל אני הייתי אצלו באחד הקורסים תקופה ארוכה, לפני לא הרבה שנים, והיה לי ליווי מיוחד, ולכן כתבתי את זה, אם אכן משהו השתנה, הרי דברי בטלים.
ואגב המילים 'הוא נותן ייעוץ אסטרטגי' קצת מתאימות לדרישת פותח האשכול שכתב 'אני מחפש אסטרטג חרדי תותח לתכנון עסק חדש'.

יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא יודע מה זה 'מזמן', אבל אני הייתי אצלו באחד הקורסים תקופה ארוכה, לפני לא הרבה שנים, והיה לי ליווי מיוחד, ולכן כתבתי את זה, אם אכן משהו השתנה, הרי דברי בטלים.
ואגב המילים 'הוא נותן ייעוץ אסטרטגי' קצת מתאימות לדרישת פותח האשכול שכתב 'אני מחפש אסטרטג חרדי תותח לתכנון עסק חדש'.
בדיוק לכן המלצתי לו לפנות אליו עוד לפניך
אבל כיום (לפחות שנתיים) הקורסים שלו הם הרבה יותר קצרים ולא כוללים את כל המעטפת.
אבל מומלצים (לדעתי) מומלצים מאוד לכל עצמאי.

ב"י

משתמש רשום
מכיר אחד בשם ישראל לוין - 0542861416
הוא אלווווףף!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה