התייעצות אני צריך רעיון ליום הולדת 20

ל.ק.י

משתמש פעיל
אני צריך רעיון ליום הולדת 20 של אשתי אני צריךרעינות מטורפים אין בעיה בתקציב !!!!!!!
אשמח לתגובה
תודה רבה

סחוג

משתמש פעיל
העלו פה בעבר אשכול עם מלאאא רעיונות ללא בעיית תקציב.

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אם אין בעיית תקציב- אז השמיים הם הגבול.
חופשה בחו"ל, חופשה בארץ, שבת במלון, ארוחה במלון מפואר/ מסעדת שף
להפתיעה אותה עם חברות שלה (מסיבת הפתעה), יום טיול בכמה מקומות אטרקטיבים, וכד'

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תכשיט יקר...
או... [נשים אוהבות את זה.... בדרך כלל... אפילו אם גברים לא חושבים ככה...] ביגוד מלא.... הכל חדש.... מנעליים עד כיסוי ראש כולל משקפיים...

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אם מדובר במתנה- הייתי הולכת על תכשיט יקר (יהלומים)

ל.ק.י

משתמש פעיל
תכשיט יקר...
או... [נשים אוהבות את זה.... בדרך כלל... אפילו אם גברים לא חושבים ככה...] ביגוד מלא.... הכל חדש.... מנעליים עד כיסוי ראש כולל משקפיים...
אוקי זה אני יודע אני מחפש רעיון יצרתי כל הדברים שרשמת אני מכיר זה איזה חידוש

רותי חנה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים

ל.ק.י

משתמש פעיל
לא משנה מה....
עם מכתב מרגש.... והשקעה שלך.... [יותר מהשקעה כספית...]
נכון מאוד אני רוצה לעשטות רעיון של 20 מכתבים ממכרים וקרובים רק לא עולה לי רעיון מה לעשות אם זה בדיוק איך להגיש את זה אולי באלבום דגיטלי אם עוד תמנות

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אולי לעשות כתב חידה ממקום אחד לשני... זה יכול להיות אטרקציה איפשהו.... ושמגיעים למקום לתת מכתב אחד ועוד רמז למקום נוסף.... אפשר אולי לעשות את זה באזור הצפון ובאמצע לישון באיזה צימר....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה