מידע שימושי אני נורא בלחץ - האם פספסתי את הסבסוד?

חברהמנית

משתמש פעיל
נרשמתי לתמת לפני 8 ימים ועד כה לא הייתי ליד המייל והיום אני פותחת ורואה הודעה זאת :
הורה יקר,
בכדי שתוכל להגיש בקשה לקביעת דרגת זכאות להשתתפות בשכר לימוד יש להסדיר קודם את הרישום למעון היום בו שוהה ילדך.
מבדיקה עולה כי הילד אינו רשום כלל במערכת..
להסדרת הרישום עליך לפנות למנהלת המעון.
לאחר שמנהלת המעון תבצע את הפעולות הנדרשות במערכת תוכל/י להגיש בקשה לקביעת דרגת זכאות להשתתפות בשכר לימוד.

האם זה אומר שכבר אין לי סיכוי לקבל סבסוד? כי עד שהמעון ירשמו אותי ואני שוב יגיש בקשה כבר יעבור הזמן ? בבקשה עזרו לי כי אני ממש בהיסטריה. תודה רבה.

2980

משתמש פעיל
נרשמתי לתמת לפני 8 ימים ועד כה לא הייתי ליד המייל והיום אני פותחת ורואה הודעה זאת :
הורה יקר,
בכדי שתוכל להגיש בקשה לקביעת דרגת זכאות להשתתפות בשכר לימוד יש להסדיר קודם את הרישום למעון היום בו שוהה ילדך.
לאחר שמנהלת המעון תבצע את הפעולות הנדרשות במערכת תוכל/י להגיש בקשה לקביעת דרגת זכאות להשתתפות בשכר לימוד.

האם זה אומר שכבר אין לי סיכוי לקבל סבסוד? כי עד שהמעון ירשמו אותי ואני שוב יגיש בקשה כבר יעבור הזמן ? בבקשה עזרו לי כי אני ממש בהיסטריה. תודה

לדעתי תספיקי

רביעיה

משתמש מקצוען
המעון היה אמור לרשום אותך בתחילת שנה כבר,
והם עושים את זה בדקה במערכת הממוחשבת ואח"כ את חופשיה לנפשך להגיש שוב את הבקשה.
תהיי בקשר מול המנהלת מעון שלך ואין סיבה שלא תספיקי.

חברהמנית

משתמש פעיל
המעון היה אמור לרשום אותך בתחילת שנה כבר,
והם עושים את זה בדקה במערכת הממוחשבת ואח"כ את חופשיה לנפשך להגיש שוב את הבקשה.
תהיי בקשר מול המנהלת מעון שלך ואין סיבה שלא תספיקי.
את אומרת מידיעה ??אם כן זה ממש ירגיע אותי. כי אני הבנתי שסגרו כבר את ההרשמה לסבסוד. ואני בלחץ שאצרך לשלם מחיר מלא מ 01\09\2021

מלכי שפירא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מדובר על שנה"ל תשפ"ב?
כי עוד שבוע וחצי כבר מתחיל לתשפ"ג

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אפשר קישור למקום המדויק בו מגישים את הבקשה?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
הורה יקר,

האם זה אומר שכבר אין לי סיכוי לקבל סבסוד? כי עד שהמעון ירשמו אותי ואני שוב יגיש בקשה כבר יעבור הזמן ? בבקשה עזרו לי כי אני ממש בהיסטריה. תודה רבה.
בעיקרון, אפשר להרשם לקבלת סבסוד עד 28/02
אבל, תבדקי דחוף למה את לא רשומה במעון? איך המעון מחזיק ילד עד עכשיו והרישום עדין לא מוסדר?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
העו
בדיוק באתי לפתוח אשכול.
עוד שבוע וחצי מתחיל הרישום לשנת תשפ"ג? ואיך רושמים? דרך המנהלת מעון?
בעוד כשבוע וחצי תיפתח עונת הרישום לשנה הבאה
בד"כ הרישום הוא דרך אתר התמ"ת או דרך המעון, תבדקי אצלכם.
באם יש עומס אצלכם, וועדות קבלה, תדרשו גם להציג מסמכים המוכחים את זכאותכם לסבסוד

ההרשמה המסודרת לקבלת סבסוד תחל רק בתחילת השנה הבאה (אוגוסט) באתר התמ"ת.

חברהמנית

משתמש פעיל
ממש תודה רבה לכולם זה מאד מרגיע. אבל למה בכל המעונות הלחיצו לפתוח דחוף בתמת ?

2980

משתמש פעיל
ממש תודה רבה לכולם זה מאד מרגיע. אבל למה בכל המעונות הלחיצו לפתוח דחוף בתמת ?
כי הם רוצים שכבר יקבלו דרגה בשביל שההורים ישלמו את מה שהם צריכים
כרגע הרבה מעונות סבסדו על חשבונם את התשלום של ההורים וגבו מההורים מחיר נמוך ממה שהם צריכים לשלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה