מצלמות עדשות וציוד טכני אני מנסה לעשות סדר: 6D מארק 2 | 5D מארק 4.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
בעז''ה ברגע שיהיו מחירים (תקוותנו ממש בימים הקרובים, תלוי כמובן במהירות התגובה של החנויות), נוכל לעדכן.
בברכה רבה

עלקא

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה קורה עם הקבוצה? התקדם משהו??

תודה על הארגון.

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
@עלקא
כרגע ההצעות מחיר נמצאות בידיים של החנויות השונות [ארליך, MDK, רואים עולם, פוטו שוורץ, וקמרה] - ואנו מחכים לקבל מהם את הצעות המחיר.

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוקי.
6D II.
תודה.

אגב-כמעט סגרתי מול ארליך על 5,100, שניה לפני שאלתי אותם על אחריות,
והתברר שזו שנה אחריות.
אפשר להוסיף מק דיימונד, וגם 1,150 ש"ח...
אשמח לקבל מידע על האחריות המומלצת,
ההבדלים, על מה חשוב להקפיד, וכו',
תודה רבה!!

קיצ'ית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ארליך בהחלט יבואו בחשבון בין הראשונים - יש לי איתם כבר היסטוריית רכישות לא רעה בכלל.
אבל בואו נלחץ אותם קצת לקיר [שיש מתחרים בשוק..], יש לנו כח וסיבות טובות להצליח בעזה"י.
מה בערך המחיר של ה6D? וכמה זה יצא ברכישה קבוצתית?
עריכה: עכשו אני שמה לב שזה אשכול ישן. יש מצב שיש עוד פעם רכישה קבוצתית? וכמה יצא למי שקנתה כבר?

חנצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
N

neomy21

אורח

עברי אנכי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה תורנית
@קיצ'ית
כפי ש @neomy21 כתבה - אחרי שפניתי לכמה חנויות [ארליך, רואים עולם, פוטו שוורץ, ועוד] קיבלתי מכולם את אותה התשובה בדיוק נמרץ:
התחרות בשוק + שקיפות המחירים בזאפ, גרמו שהחנויות נאלצו להוריד את מחירי המצלמות והעדשות עד לרצפה ממש! הרווח שלהם על כל מצלמה / עדשה זעום, ואין להם כמעט מה להורי ושעדיין יהיה שווה להם למכור. אפי' כמה מאות ש"ח זה כבר יותר מידי!
זו הסיבה שהיה נראה לי שלא שווה לטרטר את האנשים כאן להתארגן כולם בזמן אחד, ובמקום אחד, וכו' בשביל הנחה של מאתיים-שלוש מאות ש"ח (בערך) ברכישת מצלמה של בין 6 ל-10 K.
לגבי שאר הציוד הנלווה [פלאשים, חצובות, תיקים וכדו'], שם יש יכולת יותר, אבל זה לא הכסף והביקוש הגדול בדר"כ.
שיהיה בהצלחה בכ"א!

קיצ'ית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה