אני מיואש. אתר מסוים שתמיד עולה עם אזהרת אבטחה ומשולש אדום - רק אצלי!

• פותח הנושא rutt
  • פורסם בתאריך

דוד אי

משתמש פעיל
סליחה טעיתי אני רואה שגם אצלי זה כך
תכתוב כך:
Bash:
chrome --ignore-certificate-errors
זה עבד אצלי

• תודה
Reactions: aeb

rutt

משתמש מקצוען
סליחה טעיתי אני רואה שגם אצלי זה כך
תכתוב כך:
Bash:
chrome --ignore-certificate-errors
זה עבד אצלי

תודה. עשיתי. זה אמנם מעלה את האתר מבלי הודעות שגיאה [אבל עם המשולש האדום המפחיד] אבל בכל זאת זה לא פותר לי את הבעיה, מפני שהבעיה העיקרית שכל תזוזה באתר ופתיחת כל דף לוקחת דקה בגלל "יוצר חיבור מאובטח" , וזו עיקר הבעיה, לא המשולש האדום...

אתרים אחרים עולים לך כרגע?
הכל, ללא יוצא מן הכלל [במגבלות הסינון...]

דוד אי

משתמש פעיל
תודה. עשיתי. זה אמנם מעלה את האתר מבלי הודעות שגיאה [אבל עם המשולש האדום המפחיד] אבל בכל זאת זה לא פותר לי את הבעיה, מפני שהבעיה העיקרית שכל תזוזה באתר ופתיחת כל דף לוקחת דקה בגלל "יוצר חיבור מאובטח" , וזו עיקר הבעיה, לא המשולש האדום...

הכל, ללא יוצא מן הכלל [במגבלות הסינון...]
אם אתה סומך על האתר, (אני לא יודע אולי כבר התקנת) תוכל ללחוץ על המשולש המאיים, ללחוץ על האישור, לבחור בכרטיסיה פרטים, (כמו התמונה שהעלית קודם) ללחוץ שוב על העתקה לקובץ.
אחרי שאתה שומר את הקובץ תבחר אותו (לחיצה כפולה) ואז - התקן תעודה.
ובפעם הבאה זה אמור להיות לכאורה בסדר.

rutt

משתמש מקצוען
אם אתה סומך על האתר, (אני לא יודע אולי כבר התקנת) תוכל ללחוץ על המשולש המאיים, ללחוץ על האישור, לבחור בכרטיסיה פרטים, (כמו התמונה שהעלית קודם) ללחוץ שוב על העתקה לקובץ.
אחרי שאתה שומר את הקובץ תבחר אותו (לחיצה כפולה) ואז - התקן תעודה.
ובפעם הבאה זה אמור להיות לכאורה בסדר.
לא עזר, כלום לא השתנה.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
@rutt
אתה יכול לנסות בדפדפן פיירפוקס (שמשתמש עם מאגר תעודות משלו)?

רבקהא

משתמש מקצוען
@rutt
היה לי כזה דבר, התברר שזה בגלל האנטיוירוס Avast
צריך להוריד את האנטיוירוס לגמרי- לא רק להקפיא.
צריך להוריד תוכנה להסרת אנטיוירוס (תחפשי בגוגל- זה זמין)-
ואז הבעיה נפתרה.
בהצלחה!

בני2

משתמש מקצוען
אתה מוכן לעוד ניסיון ?? או שעכשיו אתה כבר באמת מיואש.... ?

אתה צריך לנסות למחוק את האישור הבעייתי:

תפעיל MMC תוסיף את היישום Snap-in 'אישורים'

עכשיו תוכל לחפש בכל האישורים, תכנס לאתר הבעייתי תלחץ על המנעול >אישור, תעשה חיפוש על הונפק ע"י ע"פ מה שמופיע בחלון החיפוש, אם לא מצאת, תכנס שוב לאישור הבעייתי של האתר ותכנס ללשונית נתיב אישור ותחפש את האישור שמעליו, תמחק את מה שאתה מוצא בחיפוש ותקווה לטוב... אולי תצטרך הפעלה מחדש.

rutt

משתמש מקצוען
@rutt
היה לי כזה דבר, התברר שזה בגלל האנטיוירוס Avast
צריך להוריד את האנטיוירוס לגמרי- לא רק להקפיא.
צריך להוריד תוכנה להסרת אנטיוירוס (תחפשי בגוגל- זה זמין)-
ואז הבעיה נפתרה.
בהצלחה!
אין לי אוואסט. ניסיתי לכבות את הדיפנדר, ולא עזר.

rutt

משתמש מקצוען
אתה מוכן לעוד ניסיון ?? או שעכשיו אתה כבר באמת מיואש.... ?

אתה צריך לנסות למחוק את האישור הבעייתי:

עכשיו תוכל לחפש בכל האישורים, תכנס לאתר הבעייתי תלחץ על המנעול >אישור, תעשה חיפוש על הונפק ע"י ע"פ מה שמופיע בחלון החיפוש, אם לא מצאת, תכנס שוב לאישור הבעייתי של האתר ותכנס ללשונית נתיב אישור ותחפש את האישור שמעליו, תמחק את מה שאתה מוצא בחיפוש ותקווה לטוב... אולי תצטרך הפעלה מחדש.

לא לגמרי ברור לי מה שכתבת.

נכנסתי לסנאפ-אין, האישור התקין [שאיש המחשבים הוריד מהאתר התקין שהוא רואה אצלו והתקין אצלי] נמצא.
האישור הלא תקין - לא נמצא. ובעצם בכרטיסיה של האישר הלא תקין מופיע "המנפיק של אישור זה לא נמצא"

בני2

משתמש מקצוען
נכנסתי לסנאפ-אין, האישור התקין [שאיש המחשבים הוריד מהאתר התקין שהוא רואה אצלו והתקין אצלי] נמצא.
האישור הלא תקין - לא נמצא. ובעצם בכרטיסיה של האישר הלא תקין מופיע "המנפיק של אישור זה לא נמצא"
זו בדיוק הבעיה שהאישור לא מגיע 'מלמעלה'.. ממי שיכול להנפיק אישורים.

בשביל החיפוש אתה יכול להשתמש גם ב'הונפק עבור' או ב'מספר סידורי'.

rutt

משתמש מקצוען
זו בדיוק הבעיה שהאישור לא מגיע 'מלמעלה'.. ממי שיכול להנפיק אישורים.

בשביל החיפוש אתה יכול להשתמש גם ב'הונפק עבור' או ב'מספר סידורי'.
איך בדיוק אני אמור לחפש והיכן? ומה המספר הסידורי שאני אמור לחפש?

בני2

משתמש מקצוען
איך בדיוק אני אמור לחפש והיכן? ומה המספר הסידורי שאני אמור לחפש?
(Certificates)
תוכל לבחור או את האישורים עבור המחשב או עבור המשתמש או עבור שירות מסויים תבחר עבור המחשב שלך.

בלשונית 'פעולה' יהיה לך FIND Certificates... ושם אפשר לבחור לפי מה לחפש Serial-number זה מספר סידורי..
תוכל למצוא את הסריאל בלשונית פרטים של האישור

rutt

משתמש מקצוען
(Certificates)
תוכל לבחור או את האישורים עבור המחשב או עבור המשתמש או עבור שירות מסויים תבחר עבור המחשב שלך.

בלשונית 'פעולה' יהיה לך FIND Certificates... ושם אפשר לבחור לפי מה לחפש Serial-number זה מספר סידורי..
תוכל למצוא את הסריאל בלשונית פרטים של האישור

אם אתה מתכוין שאחפש את האישור המזויף בדרך הזו, כך עשיתי, והוא לא מוצא אישור עם מספר כזה.

בנוגע לאישור התקין [זה שהותקן, אך המחשב לא משתמש בו] - אותו הוא כן מוצא.

בני2

משתמש מקצוען
עוד נסיון... אבל לפני זה הייתי ממליץ לך לבדוק אם שחזור מערכת שלך פעיל ואם מוגדר נכון, ולעשות נקודת שחזור.

תמחק את כל הקבצים שנמצאים בתיקייה בנתיב הבא [לפני זה הייתי ממליץ להעתיק את התיקייה.. על כל צרה.. אני מעדיף תמיד לעשות את זה בצורה של ארכיון, כלומר להוסיף את כל התיקייה לארכיון].

הנתיב:
C:\ProgramData\Microsoft\Crypto\RSA\MachineKeys

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: aeb

rutt

משתמש מקצוען
עוד נסיון... אבל לפני זה הייתי ממליץ לך לבדוק אם שחזור מערכת שלך פעיל ואם מוגדר נכון, ולעשות נקודת שחזור.

תמחק את כל הקבצים שנמצאים בתיקייה בנתיב הבא [לפני זה הייתי ממליץ להעתיק את התיקייה.. על כל צרה.. אני מעדיף תמיד לעשות את זה בצורה של ארכיון, כלומר להוסיף את כל התיקייה לארכיון].

הנתיב:
C:\ProgramData\Microsoft\Crypto\RSA\MachineKeys
תודה.
אבל אצלי התיקיה זאת ריקה.

rutt

משתמש מקצוען
עכשיו אני שם לב, שבמחשב השני ששם האתר עולה תקין, התעודה של האתר עצמו, מופיעה בשורה מתחת לאישור של נטפרי, ולעומת זאת אצלי - מופיעה רק התעודה המזויפת, מבלי שיופיע מעל זה האישור של נטפרי.
מבדיקה שעשיתי מצאתי שהאישור של נטפרי נמצא אצלי במחשב בתוך שלל התעודות.
הבעיה אצל נטפרי?

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
ניסית כבר את זיהוי הבעיות האוטומטי של נטפרי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה