בקשה אני מחפשת תלוש

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני מחפשת להוציא תלוש . יש משהו שיכול לעזור לי . תודה

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
השאלה לא מובנת.
את רוצה להוציא תלוש עבור עובדת שלך ? אם כן פני למייצג שלך שיפתח לך תיקי ניכויים, ויוציא לך תלוש.
את רוצה תלוש על עצמך ? בלי לעבוד ? זה לא חוקי !!!!

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איך משיגים תלוש, יותר נכון איזה עבודה אפשר למצוא בשעות הערב עם תלוש לצורך הגדלת דמי לידה? (כלומר ל6 חודשים האחרונים)

bitcoin

משתמש פעיל
איך משיגים תלוש, יותר נכון איזה עבודה אפשר למצוא בשעות הערב עם תלוש לצורך הגדלת דמי לידה? (כלומר ל6 חודשים האחרונים)
גם אם את עושה הכל חוקי ומסודר-אני ממש לא ממליץ לעשות זאת!!!!

ביטוח לאומי בודקת וחוקרת את הדברים האלו בצורה חזקה עוד יותר ממשטרת ישראל!

ידוע לי על מקרה ששעתיים לפני כניסת שבת הופיעו חוקרים בליווי משטרה אצל שלשה מועסקים שונים ואצל המעסיק ולקחו אותם למשטרה לחקירות

הזהרו

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

ידוע לי על מקרה ששעתיים לפני כניסת שבת הופיעו חוקרים בליווי משטרה אצל שלשה מועסקים שונים ואצל המעסיק ולקחו אותם למשטרה לחקירות

הזהרו
בהחלט!
ממש ברגע זה זומנה לחקירה חברה, שהביאה 2 תלושים והשעות היו חופפות!!
לכן הדגשתי תלוש לעבודה בפועל בשעות הערב!!
גרפיקה וכדו' הם לא תמיד בתלוש

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

הזהרו
כל עוד זה באמת עבודה אין בעיה ואין סכון.

כמה פעמים לפני לידה הוספתי עבודה אצל מעסיק נוסף כדי להגדיל דמי לידה (עשיתי חשבון שעל אותה עבודה אני מקבלת כפול, כך שגם אם לא מתחשק לי לעבוד קשה מדי בימים רגילים, לפני לידה זה השתלם) אמנם נשאלתי והייתי צריכה לספק הוכחות שהעבודה אכן נעשתה בפועל והכסף הועבר.
אבל כל עוד הכל תקין ואמיתי זה חוקי לגמרי.
והחקירה לא מתחילה באופן ברוטאלי, אלא במכתב פשוט שמבקש לספק מסמכים, כנראה שהחקירה שם הסתבכה מאד והיה חשד אמיתי לפלילים.

מה שכן הייתי משנה את הכותרת למחפשת עבודה עם תלוש ולא מחפשת תלוש, אם המטרה היא באמת חוקית ולא קומבינה.

נערך לאחרונה ב:

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אני עובדת בלי תלוש. ואני מחפשת תלוש מה הביעה על אלה בשנת שבתון מחפשות להוציא לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה