אנימייט/אפטר

אילת א.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני אישית יותר מתחברת לאפטר היא יותר מזמינה
אנימייט צריך לאהוב אותה....

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה למגיבים.. אני מעוניינת בשביל סרטונים מצוירים. מה יותר מתאים?

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה למגיבים.. אני מעוניינת בשביל סרטונים מצוירים. מה יותר מתאים?
אנימייט (דרך אגב אם את מתכוונת ללמוד דרך פרוג אונליין אז מומלץ מאוד! אני לומד שם את אנימייט והכל מובן)

Studio AL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אנימייט, היא תוכנה קלילה וטובה לדברים קלילים (באנרים, הנפשות לוגו)
אפטר, תוכנה כבדה ומתאימה לדברים כבדים (עריכת שירים, סרטי פרסום מלאים אנרגיה)
אפטר, היא תוכנה עם מליון תבניות אפקטים וקוסמיות מובנות, אפשר ליצור איתה דברים מדהימים מפה ועד אמריקה שלא תמצאי באנימייט. אבל לפרק דמויות ולתת לכל חלק את החיים שלו, היא פחות מסתדרת..
סרטים מצוירים, דו מימד, לפי מה שאני יודעת, הרבה יוצרים המפורסמים בדו מימד בציבור הכללי עובדים עם אנימייט, כמו נטע הולצר, ניר וגלי, מתן ים.
יש כאלה שאח"כ עוברים לשיפורים באפטר (נראה לי שככה זה הכי נכון לעבוד)
אנימייט היא תוכנה לעבודת נמלים, אין קסמים, אין תבניות, אין כ"כ דרך לקצר תהליכים, הכל זה יצירה שלך בפשטות ויסודיות לאט לאט...
בהצלחה בבחירה!

מיליארד

משתמש פעיל
D I G I T A L
תלוי מטרה
היתרון הגדול של אנימייט זה שהיא מבוססת וקטור ולכן מיועדת לתכנים אינטרנטיים (יוצא קבצים קלי משקל ואפשר לשלב אינטראקציה- תיכנות)
אפטר מטרתה אפקטים מורכבים לוידיאו

נערך לאחרונה ב:

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
CHARECTER ANIMATION זו עבודה סזיפית בכל תוכנה שהיא .. אבל לדעתי יש באפטר אפשרויות יותר קלות לאנימציה דו מימדית מאנימייט .. יש סקריפטים מעולים [ כמו DUIK , RUBBERHOSE , JOYSTICKS N' SLIDERS ] שמקלים על בנית הריג של הדמות [מבוססת וקטור או מצוירת דרך פוטושופ] התנועתיות וההבעות ניתן לפרק את הדמות ברמה גבוהה ובגלל יכולת הביטויים באפטר קל יותר לשלוט על הדמות...

>השראה<

מיתוג | אסטרטגיה | עיצוב, אפיון, וקידום אתרים
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
הדמיות בתלת מימד
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר לקפוץ על העגלה?
אני משער שאתם מסכימים אז אני ממשיך.

אני רוצה ללמוד אנימייט או אפטר בשביל ליצור באנרים מונפשים הנפשות לוגו וכו' לא ליצירת סרטים כלל, הכל דרך אילו'.

מה הכי מומלץ (וסליחה שאני כאילו לא מבין מההודעות הקודמות, אני פשוט רוצה תשובה ברורה מהמבינים פה).

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בשביל באנרים עדיף את אנימייט כי שם יש לך יותר אפשרויות לאינטרקציה .
יש כלי להוציא HTML גם מאפטר [ BODYMOVIN] אבל עדין .. לא ממליצה לזה את אפטר.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אנימייט ואפטר שתיהן תוכנות שמביאות תוצאות באמצעות ריג והזזה של הדמות. רוב הפרנסה בתחום הדו מימד כיום זה באנימציות כאלה שהן לא דורשות המון עבודה או הבנה באנימציה (זה כולל באנרים כפשוט)

בעיני הקסם של אנימציה זה דווקא האנימציה המסורתית, כשהאנימטור מוכרח לצייר כל פריים (אמנם במחשב ולא על דף) ולחשוב בלי קיצורי דרך. זה מאפשר שליטה מאד גבוהה על התוצאה. תוכנות אדובי אינן מתאימות לאנימצייה מסורתית כי עיקר הכח בתוכנה זה מניפולציה של הצורות ולא הציור עצמו. החסרון הוא שזה כמעט בלתי אפשרי להגיע לתוצאות מקצועיות לבד וצריך צוות אנימטורים וגם ללמוד בצורה מסודרת איך מנפישים כי זה שונה מאד מפלאש וcgi.

תוכנות תלת מימד לא מצריכות אגב שום ידע מוקדם בציור. הן מחשבות עבור האנימטור את התאורה על משטחים שונים וזויות המצלמה וגם תנועה ועוד הרבה מעבר.

מצרפת קישורים לתוכנות אנימציה בחינם
זו תוכנת תלת מימד שנקראת בלנדר. היא חינמית אבל סופר מקצועית וכיום גם סטודיואים גדולים משתמשים בה ויש לה קהילה רחבה והמון הסברים וסרטונים ברשת ויכולות גבוהות יותר משל סינמה4 די (מניסיון שלי זה לא אקסיומה)

תוכנה חינמית אחרת שמותאמת ממש לאנימציה מסורתית נקראת טיויפיינט נוחה לשימוש וגם לה קהילה יחסית רחבה של משתמשים והסברים

תוכנה הכי נוחה לאנימציה מסורתית למשתמש שאינו מבין מימינו ומשמאלו בתחום היא קריטה, גם היא חינמית בנויה כמו פוטושופ עם יכולות דומות אבל עם טיימליין מפותח בהרבה. יש לתוכנה זו פחות הסברים מהתוכנות לעיל

זה לא בדיוק מה ששאלו כאן אבל לדעתי ראוי לציין :)

בהצלחה

א. לוי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
כמעט כל דבר אפשר ליצור גם עם אפטר וגם עם אנימייט
ההבדל זה צורת העבודה (אני יותר אוהב את הפלטפורמה של אפטר).

partner

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אנימייט ואפטר שתיהן תוכנות שמביאות תוצאות באמצעות ריג והזזה של הדמות. רוב הפרנסה בתחום הדו מימד כיום זה באנימציות כאלה שהן לא דורשות המון עבודה או הבנה באנימציה (זה כולל באנרים כפשוט)

בעיני הקסם של אנימציה זה דווקא האנימציה המסורתית, כשהאנימטור מוכרח לצייר כל פריים (אמנם במחשב ולא על דף) ולחשוב בלי קיצורי דרך. זה מאפשר שליטה מאד גבוהה על התוצאה. תוכנות אדובי אינן מתאימות לאנימצייה מסורתית כי עיקר הכח בתוכנה זה מניפולציה של הצורות ולא הציור עצמו. החסרון הוא שזה כמעט בלתי אפשרי להגיע לתוצאות מקצועיות לבד וצריך צוות אנימטורים וגם ללמוד בצורה מסודרת איך מנפישים כי זה שונה מאד מפלאש וcgi.

תוכנות תלת מימד לא מצריכות אגב שום ידע מוקדם בציור. הן מחשבות עבור האנימטור את התאורה על משטחים שונים וזויות המצלמה וגם תנועה ועוד הרבה מעבר.

מצרפת קישורים לתוכנות אנימציה בחינם
זו תוכנת תלת מימד שנקראת בלנדר. היא חינמית אבל סופר מקצועית וכיום גם סטודיואים גדולים משתמשים בה ויש לה קהילה רחבה והמון הסברים וסרטונים ברשת ויכולות גבוהות יותר משל סינמה4 די (מניסיון שלי זה לא אקסיומה)

תוכנה חינמית אחרת שמותאמת ממש לאנימציה מסורתית נקראת טיויפיינט נוחה לשימוש וגם לה קהילה יחסית רחבה של משתמשים והסברים

תוכנה הכי נוחה לאנימציה מסורתית למשתמש שאינו מבין מימינו ומשמאלו בתחום היא קריטה, גם היא חינמית בנויה כמו פוטושופ עם יכולות דומות אבל עם טיימליין מפותח בהרבה. יש לתוכנה זו פחות הסברים מהתוכנות לעיל

זה לא בדיוק מה ששאלו כאן אבל לדעתי ראוי לציין :)

בהצלחה

תודה על המידע החשוב
אני עכשיו הורדתי את התוכנה של בלנדר- ורוצה לייבא מודל , על איזה פורמט התוכנה הזו עובדת?
ואיך מייצאים משם -רקע שקוף?
אודה מאוד לעזרתך :)

שרה ו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איור וציור מקצועי
שלום:)
מישהו כאן מכיר טכנאי להתקנה מרחוק של אנימייט?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה