אנטיביוטיקה

וואלוואלע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מישהו יודע כמה סיסי אנטיביוטיקה צריך לקבל ילד ששוקל 10.5 קילו
פשוט הרופא של הילדה שלי נתן ל 9 סיסי פעמיים ביום עקב דלקת אזניים והיא נראית מאוד חלשה

efrat1

משתמש סופר מקצוען
לדלקת אוזניים נותנים תמיד מינון גבוה.

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שתיקח יוגורט ביו, בעלי גם כן מאוד נחלש מהאנטיביוטיקה ויוגורט ביו פשוט הפך אותו לבן אדם חדש.

גאונה

משתמש מקצוען
זה לא קשור לגיל או משקל,
זה תלוי בחומרת הדלקת
הבן שלי בן שנה וחצי בכל דלקת אוזניים שיש לו (ויש הרבה)
הוא מקבל בין 8 סיסי ל-10 סיסי

גולדס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לכו לטפל בדלקות אזניים ברפלקסולוגיה או דיקור ותראו ישועות. בלי אנטיביוטיקה ובלי להחליש את הגוף.

וואלוואלע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
שיש דלקת צריך לטפל בזה ולא לעשות חכמות עם רפועה טבעית וכדו'

שירה בנט

משתמש צעיר
הרפלוקסולוגית שאני מטפלת אצלה מקבלת לטיפול רק שבוע לאחר סיום אנטיביוטיקה ונטילת אסידופלוס-חיידקים טובים,
ממולץ מנסיון לשלב טיפול טבעי עוזר מאוד לדלקות הבאות שלא יבאו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה