התייעצות אנחנו רוצים לקנות תנור של בלומברג 9533 האם הוא מתאים לאפיה

לך

משתמש חדש
תודה רבה
הקישור לקניה

קבצים מצורפים

• 345345248-1.webp
    KB 15.4 · צפיות: 6

שליש

משתמש פעיל
יש לי את הדו תאי שלהם(אותו דבר רק דו)-
פצצה!!
רק שימי לב שבלומברג ידועים בעוצמה המטורפת שלהם.
גז הכי נמוך זה בינוני ותנור אני אופה עוגות על 150 מעלות...
אבל התנור בשימוש מסיבי מאד 5 שנים וכמו חדש גם מבחינת איכות וגם מבחינת ניקיון כזה כיפי

לך

משתמש חדש
מה האיכות של הדו תאי יש לנו דלונגי דו תאי
הבעיה שצריך טכנאי בהתחלה התא העליון לא היה פעיל ועכשיו גם התא התחתון וגם המבערים
בקיצור מה נעשה
השאלה האם הדו של בלובמרג מצוין או שאנו מעדיפים לקנות תנור אם תא אחד אנחנו מכינים רק בשרי ולא חלבי

שליש

משתמש פעיל
מה האיכות של הדו תאי יש לנו דלונגי דו תאי
הבעיה שצריך טכנאי בהתחלה התא העליון לא היה פעיל ועכשיו גם התא התחתון וגם המבערים
בקיצור מה נעשה
השאלה האם הדו של בלובמרג מצוין או שאנו מעדיפים לקנות תנור אם תא אחד אנחנו מכינים רק בשרי ולא חלבי
יש לי את הדו תאי שלהם(אותו דבר רק דו)-
פצצה!!
רק שימי לב שבלומברג ידועים בעוצמה המטורפת שלהם.
גז הכי נמוך זה בינוני ותנור אני אופה עוגות על 150 מעלות...
אבל התנור בשימוש מסיבי מאד 5 שנים וכמו חדש גם מבחינת איכות וגם מבחינת ניקיון כזה כיפי
מומלץ מאד!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה