אנחנו עוזרים וגורמים לחילול שבת קודש היתכן??????

• פותח הנושא ETH
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ETH

משתמש רשום
זה שהבג''ץ מנסה לגרום ליהודים לחלל שבת זה דבר אחד הם לא ידועים כצדיקים גדולים בלשון המעטה!!!!!!!!!!!!!!!! אבל למה שאנחנו נפרנס מכספינו את החברות האלו ובפרט שהכל שיקול של כסף
ז''א שבמידה ואכן ידעו שלא קונים מהם בגלל חילול שבת הם אכן לא יעבדו בשבת, הכח שלנו הוא עצום הן בהמנעות פסיבית והן ובפרט להרים טלפון או לשלוח אימייל לחברה שמשתמשים במוצריה ולהודיע אנחנו עברנו להשתמש בחברה פלונית בגלל שאתם מחללים שבת מצ''ב מידע נחוץ מצווה לפרסם ולהעביר הלאה
ונזכה לכל הברכות בזכות שמירת שבת שהיא מקור הברכה

קבצים מצורפים

• עדכון מנחם אב ע'ז.pdf
    KB 142.1 · צפיות: 31

ETH

משתמש רשום
ניתן לקבל מידע נוסף באימייל 1652962@ com.Gmail

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
חשוב מאוד במיוחד בימי בין הזמנים
שיוצאים לכל מיני מקומות בילוי ואטרקציות שונות
לשים לב שהמקום אכן שומר שבת.
ידוע לי על כמה וכמה מקומות שהתחילו לשמור שבת רק בגלל הנזק שנגרם להם צכך שחרדים הדירו רגליהם משם.

אז אנא, עד שמצקצקים על בג"ץ שהורס את חומת השבת
יראה כל אחד לשים לב שאינו מסייע ידי עוברי עבירה

ETH

משתמש רשום
נכון מאד !!
וחשוב להבין שכל טלפון או אימייל שיצרן מקבל מביא אותו לחשוב פעמיים לא צריך לאיים ומספיק לומר אני הפסקתי לקנות אצלך למרות שאין לי שום דבר נגדך היות ואני מסייע בעקיפין לחילול שבת. לתשומת לב כל ישראל ערבים זה לזה ואם זוהי לא ערבות ערבות מה היא????
זה המינימום שאנחנו יכולים וחייבים לעשות ושבת היא מקור הברכה

ETH

משתמש רשום
בשבת קודש שתית יין ובירכת על קידוש מבקבוק שיוצר בשבת במקרה הגרוע ובמקרה הטוב סייעתם לחילול שבת בזה שהחברה בגללך ממשיכה לייצר בשבת נשמע לך הגיוני?????????????????

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י ETH;n5053009:
בשבת קודש שתית יין ובירכת על קידוש מבקבוק שיוצר בשבת במקרה הגרוע ובמקרה הטוב סייעתם לחילול שבת בזה שהחברה בגללך ממשיכה לייצר בשבת נשמע לך הגיוני?????????????????

לא נראה לי שהבד"ץ נותן הכשר ליין שממולא בבקבוק שנוצר ע"י ביח"ר שעובד בשבת.
(משך שנים לא קנו אצל ההורים שלי שום דבר שיוצר ע"י מפעל הזכוכית פיניציה - כי הם באמת עבדו בשבתות וחגים)

ETH

משתמש רשום
מצאתי את הקישור למי שלא מאמין מדובר ב100 יהודים שמחללים שבת כל שבת רח''ל
https://apps.moital.gov.il/WeekendPermits/
כ''כ ניתן לחפש בגוגל התרי עבודה במנוחה שבועית וכשמגיעים לאתר של משרד הכלכלה והתעשייה לרשום את שם המפעל ולבדוק כל מפעל שרוצים האיות הוא פניציה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה