מצלמות עדשות וציוד טכני אנא עזרתכם: קניית ציוד חדש עם אחריות של יבואן רשמי ל-3 שנים או אחריות מאק דיימונד?

ברכי פוזנר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
מצלמה: sony A73
עדשה: 85 1.8 sony

באתר של ישפאר היבואן הרשמי לא מצאתי מידע לגבי הכיסוי הביטוחי, אותו דבר לגבי המאק דיימונד.
יש פה למישהו ניסיון עם אחד מהם כדי להסביר לי האם שווה להוסיף 1000 ש"ח בשביל המאק?

כמו"כ האם אפשר לרכוש את המאק אחרי שעובר 3 שנים של אחריות יבואן או שזה רק הקניית ציוד חדש?

אציין שאם הייתי קונה ציוד של קנון (שאני מכירה) הייתי מסתפקת באחריות יבואן ל-3 שנים
כי אני טיפוס שמאוד שומר על ציוד, הכל עובד ונוצץ כמו חדש,
אבל בגלל שעוברת לסוני ואין לי ניסיון קודם איתם, אז לא יודעת עד כמה המצלמות שלהם עמידות וחזקות, ולכן תוהה מה לעשות.

קיצור, אשמח לעזרתכם
תודה

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אם סביר להניח שהציוד יצטרך טיפול או תיקון - לכי על מאק (ולא בהכרח דיימונד)
אגב, ציוד מקצועי זקוק לטיפולים.. מכיול פשוט ועד החלפת רכיבים, ככה זה בכל אופן בתחום האירועים האינטנסיבי, אולי אצלך רגוע יותר

הערה: מאק אינם זמינים לאישור תיקונים מזה כחודשיים בגלל הקורונה, אני מקוה שהם עומדים לחזור..
בינתיים שילמתי מכיסי עבור החלפת צמצם וכיול פוקוס כ2400 ש"ח לעדשה 24-70 (קנון)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה