עזרה אנא ! המלצה למדרסים

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לוותר על המדרסים שעשויים מכל חומר שהוא שאינו פלסטיק קשיח.
ללכת רק על פלסטיק קשיח, יקר מאוד אבל שווה. שאר השמאטע'ס מאבדים את המוטיבציה אחרי שנה, והרגל שוב פעם בלי תמיכה מסודרת.

אום

משתמש מקצוען
נוה מעבדות אורטופדיות
ריינס 35 תל אביב
1800201414
035278783
לפרטים נוספים אפשר באישי(אין לי אחוזים שם... רק מנסיון אישי)

איפה שלא תעשו,
צריך מאד להזהר משרלטנות, שרווחת מאד במדרסים

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נוה מעבדות אורטופדיות
ריינס 35 תל אביב
יש אותם גם בירושלים רח' כנפי נשרים 24 טלפון- 02-6535918 פקס- 02-6518871 (צריך להזמין תור) מומלץ מאד מאד, מחזיק לי כבר 6 שנים, אבל יקר מאד (לי עלה 2700 ש"ח, כמובן זה משתנה לפי סוג המדרס)

מלי -ל

משתמש מקצוען
אשמח לקבל מידע על מכון אמין ומקצועי באיזור המרכז. תודה.
מניסיון של חיפושים בכל הארץ יש רק אחד מקצוען אמיתי . זוהר אורטופדיה (נמצא ב ב"ב)- לבקש שמוטי יבצע את ההתאמה. חבל על כל נסיונות הסרק ליזר וכדו' . אם צריך עוד פרטים ניתן לפנות אלי באישי . אני יכולה לומר שמאז שפניתי אליו נהייתי בנאדם חדש.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
מרכז האורטופדיה אשדוד, ברח' רבי יהודה הנשיא

משה גל

משתמש מקצוען
מניסיון של חיפושים בכל הארץ יש רק אחד מקצוען אמיתי . זוהר אורטופדיה (נמצא ב ב"ב)- לבקש שמוטי יבצע את ההתאמה. חבל על כל נסיונות הסרק ליזר וכדו' . אם צריך עוד פרטים ניתן לפנות אלי באישי . אני יכולה לומר שמאז שפניתי אליו נהייתי בנאדם חדש.
מה העלות?
וכמה זמן מחזיק המדרס?
נמאס לי לשלם שוב כל שנה וחצי.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
בעיקרון לא צריך חדש כל שנה...., האורטופד משפץ\מתקן\מוסיף\מחליף את המדרס,- יש על זה אחריות!, מניסיון של אחד שלא מסתדר בלי מדרס.

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
בעיקרון לא צריך חדש כל שנה...., האורטופד משפץ\מתקן\מוסיף\מחליף את המדרס,- יש על זה אחריות!, מניסיון של אחד שלא מסתדר בלי מדרס.
בד"כ האחריות היא לשנה בלבד, מניסיון אישי.. המדרס שוקע תוך שלושה חודשים ועד שאני מגיעה שוב למרכז ונזכרת ללכת לתקן עוברת עוד חצי שנה... :(
אני גם אשמח לשמוע על "פיתרון סופי" לסיפור הזה!

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לוותר על המדרסים שעשויים מכל חומר שהוא שאינו פלסטיק קשיח.
ללכת רק על פלסטיק קשיח, יקר מאוד אבל שווה. שאר השמאטע'ס מאבדים את המוטיבציה אחרי שנה, והרגל שוב פעם בלי תמיכה מסודרת.
מאיפה משיגים מדרסים כאלו?
הייתי בכמה מקומות ואף אחד לא מייצר דבר כזה.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
בעקרון אין לזה פתרון סופי........,
מי שמתחיל זה לכל החיים\או שקורה לו נס.....
מה שכן אחרי שנה האורטופד מסדר את המדרס וזה ניהיה כמו חדש,
ואגב יש אחזר מהקופה.

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מכון ברזילי להב בביאליק ר"ג - אחד המקצוענים, לא זול אבל אמין ושווה
03-6121070
מזה לא זול? יותר מ2000?
יש לו מדרסים לכל סוגי הנעליים או רק לנעליים סגורות?

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני קניתי בנעלי לודמיר במאה שערים מדרס עם פטנט חדש שהוא מגיע לפי מידות מסוימות יש כאלו שיתאים להם בול ויש כאלו שלא כ"כ, יש להם מכשיר שמתאים את המדרס לרגל סה"כ עלה לי נראה לי 150 אבל צריך להחליף כל שנה וחצי בערך.
אני מאודדדדדדד מרוצה יש לי אותם כחצי שנה (בהריון), המדרס דק ונח עשוי מסיליקון. לדעתי מומלץ מאוד!!

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני קניתי בנעלי לודמיר במאה שערים מדרס עם פטנט חדש שהוא מגיע לפי מידות מסוימות יש כאלו שיתאים להם בול ויש כאלו שלא כ"כ, יש להם מכשיר שמתאים את המדרס לרגל סה"כ עלה לי נראה לי 150 אבל צריך להחליף כל שנה וחצי בערך.
אני מאודדדדדדד מרוצה יש לי אותם כחצי שנה (בהריון), המדרס דק ונח עשוי מסיליקון. לדעתי מומלץ מאוד!!
המדרס מספיק דק בשביל נעלי בובה? או שחייבים רק נעלי ספורט?

מוקה וניל

משתמש צעיר
מזה לא זול? יותר מ2000?
יש לו מדרסים לכל סוגי הנעליים או רק לנעליים סגורות?
זה תלוי בצורך של כל אחד. המדרסים המסיביים למיטב ידיעתי מתאימים רק לנעליים סגורות, אבל בכל מקרה כדאי להגיע אליו עם הנעליים והוא יידע לומר בדיוק.
המדרסים הנ"ל מהחומר הטוב עולים אצלו בסביבות ה-2000-2500

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה