שיתוף אמנית השבוע #22 - יפית כוכב!

מו"לי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הוהווו אמנית אחרונה ו-באמת חביבה!!

התבוננתי בציורים ובמה שכתבת, קודם כל כבוד ענקק על כל ההשקעה שמאחוריך (ולפניך) רואים שאת פייטרית, כשרונית בנשמה, מנצלת ושואפת רחוק!! ואני חושבת עוד הרבה, אגיד לך פנים מול פנים..

אז על הציורים-
הציורים שלך מלאי חיות וענין, אין טיפת שעמום, וזה הכי חשוב.
שנית- הצבעים שלך ממש בליגה, הכל מחולק לפי עומק ובחירת צבעים ברמה מחושבת להפליא!
שלישית- התנועה שלך! מי מדגים לך את כל הפוזות האלו?! משוחרר אמתי וזורם מאוד! (רואים עבודה עבודה).
רביעית- הקומפוזיציה פשוט מעולה! בכל ציור רואים מחשבה! הקומיקס מדהיםם
חמישית- יש לך ייחודיות בציורים- מזהים ישר שזה שלך!
שישית- את צריכה להעלות יותר ציורים שלך!
שביעית- את צריכה להוציא סדרת ספרים יוצאת מהקופסא
שמינית...
תשיעית...

ים תיכון של הצלחות, נחת, בריאות, שפע וברכה עד בלי די!!

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יפית, יפית, יפייפית....
אני כל כך אוהבת את הסגנון שלך ויותר מזה אוהבת את האישיות שלך :geek: ואני אהיה רגע פסיכולוגית בעשר שקל ואגיד שאפשר לראות את האופי החיובי והזורח שלך בתוך הציורים! התנועות הרחבות והמשוחררות, החיוכים, העיניים הבורקות והצבעים החיים והכל בטעם טוב, עדינות ועם זאת חיות ונמרצות (בשורוק. נראה לי המצאתי מילים שלא קיימות). סגנון זה אולי דבר שאפשר לנסות לחקות אבל את הווייב, האוירה אף פעם לא, תמיד שמים לב מה יושב מתחת. מיד כשאני רואה ציור שלך אני יודעת שזו את ועולה לי חיוך!
מקווה שלא תשתני ותמשיכי לחייך אותי ואת כולנו :LOL:
@מרים יעל!
כבוד הוא לי. נשמתי כל מילה ממה שכתבת כאן עמוק, כל כך נעים לשמוע!
תודה לך מקסימה. מחמאה מדויקת עם מחשבה מאחורה.

שמחה לשמוע שהסגנון מזוהה, ויותר מזה- שהאופי שלי ניכר בציורים. בסוף אני שואפת לכנות בהכל.

יפית!
מדהים
מצטרפת לכל מילה של @מרים יעל
ים צלחות:)
(זוכרת?)
מה זוכרת, אני עד היום כותבת ככה :LOL:
היא כתבה כל כך יפה שאני מעלימה עין שרק הצטרפת אליה ;)
ציורים וצביעה מקסימים,
הכל כ"כ מלא חיים ושמחה.

עשי חייל.

אני רק כל הזמן תוהה...אם את מציירת כ"כ יפה למה פרגנת לניק שלך תמונה כ"כ...:sne::rolleyes:
איזה כיף לקרוא!
תמונה כ"כ?
הפרופיל לדעתי אמור לייצג את המכלול שאני. ואני, חוץ מציירת, אהה, אוהבת לצחוק מדברים:D
הוהווו אמנית אחרונה ו-באמת חביבה!!

התבוננתי בציורים ובמה שכתבת, קודם כל כבוד ענקק על כל ההשקעה שמאחוריך (ולפניך) רואים שאת פייטרית, כשרונית בנשמה, מנצלת ושואפת רחוק!! ואני חושבת עוד הרבה, אגיד לך פנים מול פנים..

אז על הציורים-
הציורים שלך מלאי חיות וענין, אין טיפת שעמום, וזה הכי חשוב.
שנית- הצבעים שלך ממש בליגה, הכל מחולק לפי עומק ובחירת צבעים ברמה מחושבת להפליא!
שלישית- התנועה שלך! מי מדגים לך את כל הפוזות האלו?! משוחרר אמתי וזורם מאוד! (רואים עבודה עבודה).
רביעית- הקומפוזיציה פשוט מעולה! בכל ציור רואים מחשבה! הקומיקס מדהיםם
חמישית- יש לך ייחודיות בציורים- מזהים ישר שזה שלך!
שישית- את צריכה להעלות יותר ציורים שלך!
שביעית- את צריכה להוציא סדרת ספרים יוצאת מהקופסא
שמינית...
תשיעית...

ים תיכון של הצלחות, נחת, בריאות, שפע וברכה עד בלי די!!
מירי
מאוהבת בך קשות בלי קשר
איזה כיף, קראתי כל מילה ומילה בעיון ונשמתי אותן עמוק!
מהממת שאת

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ליפית המדהימההה
אז
מעבר לאישיות הקורנת
שמחת חיים הזורמת, והלב הענק

את אומנית בסדר גודל, האיורים שלך הם פשוט כיף גדול
כיף לילדים,
כיף להורים
וכיף לקולגות
כיף לצפות ביצירות מושקעות מלאות אופי ,חיות עומק וצבע, שתמיד מביעות ככ׳׳כ הרבה
ותמיד מונחות כ׳׳כ טוב , רק לשטוף את העין :geek:
כיף! , כבר אמרתי?;)

תמשיכי ליצור
תמשיכי לכייף
והעיקר - תמשיכי לשתף

הני :love:

רחלי שדמי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו יפית איזה דברים מהממים !!!!!!!!!!!
את אחת האומניות הכי משובחות ומקצועיות שיש היום
יש לך קו כזה חלק ויפה וצבעים נעימים וכייפים
מסכימה עם כל מה שכולם אמרו מעלי באמת האישיות שלך כזו מהממת וקורנת בציורים
תמשיכי להצליח !!!!!!!!

ים הצלחות (גנבתי לך הפעם:))

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הגעתי בזמן אני רואה... ;)
הרבה זמן לא היתי בפרוג בכלל ובאומני הציור בפרט - כל כך התגעגעתי!
שמחה שהעלו לפה ראיון עם @יפית כוכב
הקו כל כך זורם, מלהיב ואהוב.
אז ברור שיש כאן בפורום המון המון מוכשרים ובאמת שאני אוהבת כל כך הרבה סגנונות ציור כאן - זה לדעתי היופי בפורום הזה, שיש כאן סגנונות יחודים וכישרונות שלא נוגעים במלא הנימה באחרים אלא מחפשים לתת ולהעניק. זו אוירה טובה שאהובה עלי במיוחד ולכן אני ממש נהנית לבלות כאן הרבה.
נהנית ברוב הפעמים מכל שני'ה
אז אני יכולה לומר שאחד המועדפים עלי הוא הציור מהאתגר הישן (אוי האתגרים של פעם... :giggle:) עם נפוליאון בונפרטה - אתגר ת"ז או משהו כזה, עם נפוליאון שבקושי הגיע למסגרת של התמונה ונאחז...
ומשהו ישן יותר - עם מכונת כביסה שבלעה גרב מקולקלת, עם פרצוף שממש קשה לשכוח למרות השנים שעברו - והגרב המבוישת בסל שבקצה :)
ופתאום רואים איך את צוברת נסיון וב"ה עבודות נוספות, הקו הולך ומתחיל להתיצב ולתת עוד נופך וזה פשוט תענוג לעקוב, כל יצירה היא באמת יצירתית, מלאת מעוף וחיות. מסכימה לגמרי עם @מרים יעל - הפסיכולוגיות שלך שוות יותר ממיליון ;) נראה לי שכדאי לך לשקול הכנסה נוספת מיעוץ בשעות הפנאי. רק בבקשה לא להסב מקצוע כי אי אפשר בלעדיך בציורים ובקומיקסים.

יפית - יש פה קווים כל כך יפים, את מביעה רגשות בצורה מדהימה שממש מבקשת להתעמק בציור כי ברור שנחבאת שם מחשבה. זה ציור ברמה מאד גבוהה. תמיד תמיד נעים לראות ולזהות את הציורים היחודים שלך!
תמשיכי בע"ה לעשות חיל...
וסליחה שניסיתי לדחוס כמה כי פשוט אין זמן למרות שיש כמה דקות הן אמורות להיות מנוצלות היטב...
בתקווה להבנה :)

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הגעתי בזמן אני רואה... ;)
הרבה זמן לא היתי בפרוג בכלל ובאומני הציור בפרט - כל כך התגעגעתי!
שמחה שהעלו לפה ראיון עם @יפית כוכב
הקו כל כך זורם, מלהיב ואהוב.
אז ברור שיש כאן בפורום המון המון מוכשרים ובאמת שאני אוהבת כל כך הרבה סגנונות ציור כאן - זה לדעתי היופי בפורום הזה, שיש כאן סגנונות יחודים וכישרונות שלא נוגעים במלא הנימה באחרים אלא מחפשים לתת ולהעניק. זו אוירה טובה שאהובה עלי במיוחד ולכן אני ממש נהנית לבלות כאן הרבה.
נהנית ברוב הפעמים מכל שני'ה
אז אני יכולה לומר שאחד המועדפים עלי הוא הציור מהאתגר הישן (אוי האתגרים של פעם... :giggle:) עם נפוליאון בונפרטה - אתגר ת"ז או משהו כזה, עם נפוליאון שבקושי הגיע למסגרת של התמונה ונאחז...
ומשהו ישן יותר - עם מכונת כביסה שבלעה גרב מקולקלת, עם פרצוף שממש קשה לשכוח למרות השנים שעברו - והגרב המבוישת בסל שבקצה :)
ופתאום רואים איך את צוברת נסיון וב"ה עבודות נוספות, הקו הולך ומתחיל להתיצב ולתת עוד נופך וזה פשוט תענוג לעקוב, כל יצירה היא באמת יצירתית, מלאת מעוף וחיות. מסכימה לגמרי עם @מרים יעל - הפסיכולוגיות שלך שוות יותר ממיליון ;) נראה לי שכדאי לך לשקול הכנסה נוספת מיעוץ בשעות הפנאי. רק בבקשה לא להסב מקצוע כי אי אפשר בלעדיך בציורים ובקומיקסים.

יפית - יש פה קווים כל כך יפים, את מביעה רגשות בצורה מדהימה שממש מבקשת להתעמק בציור כי ברור שנחבאת שם מחשבה. זה ציור ברמה מאד גבוהה. תמיד תמיד נעים לראות ולזהות את הציורים היחודים שלך!
תמשיכי בע"ה לעשות חיל...
וסליחה שניסיתי לדחוס כמה כי פשוט אין זמן למרות שיש כמה דקות הן אמורות להיות מנוצלות היטב...
בתקווה להבנה :)
יא אמאלה
איזה מרגשת
כיף כיף לקרוא! קראתי פעמיים.
אני ממש גדלתי בפורום פה, מכאן צמחתי. מהאמון של כולם והפידבקים.

יאיי
קטעים שזוכרים לי את הציורים!
זה מלפני מליון שנה, עוד ציירתי את זה בשיעור בסמינר
לדדעתי הקדמתי את זמני בציור הזה
והנפוליון לקח לי זמן למצוא, אבל אני אף פעם לא זורקת ציור, לא ידני ולא ממוחשב. אפילו סקיצה.
שריטה שלי :)
קילקול קיבה.jpg
נפוליון.png

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יא אמאלה
איזה מרגשת
כיף כיף לקרוא! קראתי פעמיים.
אני ממש גדלתי בפורום פה, מכאן צמחתי. מהאמון של כולם והפידבקים.

יאיי
קטעים שזוכרים לי את הציורים!
זה מלפני מליון שנה, עוד ציירתי את זה בשיעור בסמינר
לדדעתי הקדמתי את זמני בציור הזה
והנפוליון לקח לי זמן למצוא, אבל אני אף פעם לא זורקת ציור, לא ידני ולא ממוחשב. אפילו סקיצה.
שריטה שלי :)
צפה בקובץ המצורף 1160786
צפה בקובץ המצורף 1160789
חחח
אין כמו לראות אותם שוב.
מרגישה שזה מקביל להיזכר במאכל או משחק נוסטלגי ולקבל אותם בחזרה שוב אחרי הרבה שנים. ההסתכלות המחודשת שמזכירה את מה שהי'ה בעבר...
כל הכבוד על השמירה! זה תמיד כיף ובמקרה הזה גם שווה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה