אמנגיומה- מישהו מכיר?

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אתם מתכוונים לכתם בתוך העור? לבן שלי יש עיגול בצואר בצבע אדום בתוך העור לא משהו עליון. משהו קטן.
ועוד רציתי לשאול - לבת שלי יש משהו במצח שנראה כמו נימי דם שרואים אותם משהו אדום מהומהם שכמעט לא רואים - אפשר לטפל בזה?

ריבנד

משתמש רשום
נכתב ע"י nechmad;n4898666:
ריבנד,
כמה זמן את כבר מטפלת במשחה הזו?
רופא ילדים גם נתן לי אותה קצת פחדתי להשתמש
מי המליץ לך על זה?

התחלתי כשהייתה בת חודשיים, ועכשיו הבלוטה כבר נעלמה ונשאר רק כתם קטן.
ד"ר טוביה אליאל המליץ לי עליה ואחותי גם השתמשה עם זה לבת שלה וכמעט הכל ירד לה

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הנה התותית המתוקה שלנו, וכמו שאמרו כאן התות הלך וגדל עד שנראה כמו בתמונה - זה המקסימום, ולכן חיפשנו אותה לתות מתוק, ואיפרנו אותה בתאם (כאן האיפור ממוחשב אבל הוא כך גם היה במציאות)
ואח"כ התות (המנגיומה) הלך ושקע עד לספיגה מוחלטת באיזור גיל שנה וחצי ללא התערבות רפואית.

1978

משתמש פעיל
בוקר טוב,
לבן שלי בן שני וחצי יש כתם יין באזור הזרוע, כף היד . ד"ר לפידות -מומחה ללייזר אמר שלא כדאי לטפל מישהי ייודעת על טיפול אחר ? משפחה גם עוזרת במקרה זה ? או רק באנגיומה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה