עזרה אמיתי או מתיחה ????

ממוקד

משתמש מקצוען
זה דברים מוכרים וידועים. עובדים על שיטת 'מצליח', אחד ל10 אנשים לא לוקחים "סיכון" ומשלמים "ליתר ביטחון". אבל כמובן שהכל שטויות והבלים. זה טריקים שקופים.
קיבלתי לא מזמן הודעה באנגלית שמגיע לי מאיזה קרן ארופאית 75,000 אירו ואני רק צריך למלא פרטים בקישור ...
העברתי מיד לאשפה, תאמינו לי שאני לא חושש שהפסדתי משהו.

ןלהפך- אפילו אפילו לו יצוייר שזה היה אמיתי, אתם חושבים שהוא ישכח מכם אחרי שתשלמו לו?? מה פתאם! הוא רק יבין שאתם סחיטים ולחיצים ויעבור לטריק הבא במסווה אחר.

תעזבו שטויות

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה בדיוק מה שבעלי אמר לו...
לי אישית זה היה נשמע מתיחה
הוא אמר לבעלי שהוא מפחד שיכנס לו למחשב וימחק לו כמה קבצים, שטויות נכון?
מה הבעיה ללכת לקנות כונן גיבוי ולגבות את כל החומר?
אם הוא כ"כ מפחד - 300 ש"ח לכונן עדיין שווה כדי להרגיע אותו.

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מתיחה ידועה...
שימו לב שיש עוד מתיחה נפוצה ששולחים אלייך מייל לכאורה בשם עו"ד שאת חייבת להם 1000 ש"ח בגין שליחת ספאם\ חומר פרסומי למייל שלהם ללא אישור וכו'... ועליך לשלם את זה תוך 14 יום לחשבון בנק מסוים ואם לא את מסתבכת בפלילים וכאלה...

כיון שאני לא עושה דברים כאלה מעולם ואין לי ניוזלטרים עניתי להם שמבדיקה שלי על הכתובת שלהם לא נשלח אליהם מעולם אימייל ממני ואני רוצה צילומסך של המייל המדובר ואז אשקול האם להתייחס... הם לא ענו לי עד היום...

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בדיוק אתמול שמעתי ממקור מוסמך שהזהירו
שזו שיטה של נוכלים שמנסים לסחוט כסף באיומים.
כמובן שמה שהם כותבים זה לא אמיתי
אבל כן צריך להיזהר לא ללחוץ בשום אופן על שום קובץ או קישור בהודעה
כי אז יש סיכוי שהם כן יצליחו להשתלט על המחשב ולעשות בעיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה