מידע שימושי אמייל של המפיק יובל סטופל...

מצב
הנושא נעול.

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

שירה לייבוביץ

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
המשתמש נחסם
אם אתם צריכים טלפון שלו אישי אז תפנו אליי בפרטי ואם אני יראה שזה באמת מוצדק ולא כדי להטריד אותו אני ישלח....

sckv

משתמש רשום
אתמול הייתה לי שיחה ארוכה עם יובל ובכלל אין לו בעיה שידעו את המספר שלו והאימייל שלו הוא דווקא נהנה שמתקשרים אליו ומדברים איתו ושולחים לו תגובות למיילים ודרך אגב מאוד התרגשתי לראות שמאחורי הדמות הציני יש אדם עם לב עמוק והרבה נשמה והוא בכלל לא כזה ציני אלא הפוך בן אדם נחמד פשוט צנוע ועניו אדם אמיתי ויר"ש וזה חשוב לדעת ...

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אתמול הייתה לי שיחה ארוכה עם יובל ובכלל אין לו בעיה שידעו את המספר שלו והאימייל שלו הוא דווקא נהנה שמתקשרים אליו ומדברים איתו ושולחים לו תגובות למיילים ודרך אגב מאוד התרגשתי לראות שמאחורי הדמות הציני יש אדם עם לב עמוק והרבה נשמה והוא בכלל לא כזה ציני אלא הפוך בן אדם נחמד פשוט צנוע ועניו אדם אמיתי ויר"ש וזה חשוב לדעת ...
ברור.
זה בולט.
מעבר למנטליות הקרה מדובר באדם אמיתי מאד.
לא קשה לראות שיש לו לב ענק ונשמה זהב.
ואל תשימו אימוג'י צוחק כי אני לא צוחקת.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ברור.
זה בולט.
מעבר למנטליות הקרה מדובר באדם אמיתי מאד.
לא קשה לראות שיש לו לב ענק ונשמה זהב.
ואל תשימו אימוג'י צוחק כי אני לא צוחקת.
ברור שזה בולט מאד.
כל מי שצופה בתכניות רואה שהוא איש אמת ישר דרך, מלא במידות טובות ולב רחב וענק, זהיר בלשונו ומכבד כל אדם.
ציניות היא כלי נחמד, והוא משתמש בה רק לטובה....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה