אמזון

animator

משתמש פעיל
יש פה אולי מישהו שעוסק במכירות ברשת?
באמזון?
מומלץ?
מתלבט אם להתחיל קורס ב-3000 ש"ח
מישהו שמכיר יכול לספר קצת?
מה הסיכויים מה הסיכונים?
המחיר לקורס מקוצר זול, יקר, סביר?
אשמח לתגובה...

animator

משתמש פעיל
כן? למה?
אכפת לכם לפרט?
אשמח לשמוע כל פרט של מידע...
אתם עוסקים בזה?

מי עדן

משתמש רשום
יש שםת תמונות לא צנועות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
אני מתנצל! אני עם נטפרי ובאמת הרבה דברים חסומים. אבל אני עשיתי את כל הקורס שם עם הסינון של נטפרי. הקורס עצמו בסדר גמור, חוץ מכמה סרטונים שלא אושרו בנטפרי. בפרסומות אין לי מושג מה הולך שם.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כן? למה?
אכפת לכם לפרט?
אשמח לשמוע כל פרט של מידע...
אתם עוסקים בזה?

באיביי הרבה יותר קל להתחיל
מכיוון שבאמזון אתה חייב למכור משהו שהוא שלך, כלומר לקנות סטוק בכמה אלפי שקלים או דולרים, לשלוח אותו למחסנים של אמזון ולקוות לטוב
באיביי אתה יכול לפרסם מוצר מאלי אקספרס / אמזון / סירס / וולמרט / כל אתר אחר
וברגע שקונים ממך - אתה מזמין את המוצר מהאתר שבחרת, ומזין את הכתובת של הקונה
ככה אתה לא מסתכן בהחזקת מלאי וכו'
לשיטה הזו קוראים דרופשיפינג וקצת הסברתי עליה כאן בעבר
https://www.prog.co.il/threads/איך-מוכרים-באיביי-בשיטת-הדרופשיפינג-מדריך-למתחילים.273682/

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
יש מוצרים שעולים לך פחות מדולר, ויחד עם המשלוח זה יוצא 2.5$, אתה מביא 100 בשביל לנסות, עלה לך מקסימום 300$ ואתה רואה איך זה מתקדם. אבל מצד שני, זה ממש לא משחק. מי שחושב שהוא יכול לשחק קצת ולהרויח פתאום המון כסף, זה לא זה. זאת עבודה לכל דבר, עסק לכל דבר! ההבדל הוא בין עסק באמזון לפתיחת עסק בארץ, אין מה להשוות את ההשקעה העצומה של כסף וזמן וכח, כשאתה פותח עסק בארץ, ומה המקסימום רווחים שתוכל להגיע אליהם, לבין פתיחת עסק באמזון שההשקעה קטנה לאין ערוך, הסיכון גם אם הוא קיים הוא לא על חנות שפתחת ברבי עקיבא, והשקעת מליון שקל. מקסימום לא הלך, הפסדת כמה אלפי דולרים. ומצד שני הסיכוי הוא בלי גבול! פשוט אין גבול לסכומים שאתה יכול להרויח, כמובן בכפוף לזמן ולכוחות שתחליט להשקיע ולהמשיך להשקיע בזה.

הנה סרטון של אברך חרדי מב"ב שלמד במחזור השני שלהם לפני כשנתיים -

יעקב גוטמן מארח את צביקה שטיגליץ

ועוד המלצות של בוגרי הקורס

להרשמה לקורס

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה