התייעצות אמא?- באיזה גיל עשית/ תעשי עגילים לבת שלך? לפי מה החלטת?

מאמרים אחרונים

סטארט-אפ חדש! קומיקולי אלי-קופטר!
אהלן חברים! כפי שכבר הספקתם לקלוט (דרך הבאנרים - אחרת אני רוצה את הכסף שלי בחזרה ;) ) משהו חדש ומרגש מתרחש!! בשעה טובה ומוצלחת אני ואחי/שותפי...
5.00 star(s) 2 ratings
סוכות בפתח בלי מתח כי השכנים בשטח!!!!
בסוכות היינו ישבנו גם בכינו בזכרנו את ציון- בן השכנים ישב וילל השמיע קול רעש ושאון. מימיני מיכאל ומשמאלי מגדיאל מוקפת שכנים ומלאכים מעלי- שריאל...
גג נפתח בסוכה? זאת לא המצאה של הבני ברקים...
לירושלמים, (ולעוד הרבה יהודים) יש דרך פשוטה לבנות סוכה; בונים במרפסת/בגג, ולמי שאין לו או שחשקה נפשו בסוכה רחבה יותר, בונה סוכה ברחוב. סעדון ליד...
חלומות נעימים....
כשלא נרדמים ואומרים לאמא" אני לא מצליח להירדם", בד"כ התשובה תהיה "תספור כבשים" או "אל תדאג, עוד כמה דקות בטח תירדם", ואז באמת מנסים לספור כבשים כי...

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מזל טוב לך
הגדולה/קטנה שלי בת חודש וחצי ו"בגיל" 3 שבועות כבר היו לה עגילים חמודות ויפות מזהב טהור!! (המוכרת שאלה אותי אם היו לי אינפקציות, עניתי בחיוב. אז אמרה שגם זה עובר בגנים:rolleyes:... אז רק זהב אמיתי)

וב"ה חוץ מציוץ קטן היא ישר נרגעה
התנוך רך אז פחות כואב...

ואין שיקול פשוט רציתי להרגיש סופית שיש לי בת...
וחוצמיזה זה הברית של הבנות So....:)
את בטוחה שהיא בת חודש וחצי??.
בתי בת שנה וחצי, ואין לה כזה הרבה שערות.:rolleyes::cool:

גלידתי

משתמש צעיר
לא הבנתי למה כולן מתייחסות לקטע של החור, אם זה כואב או לא. הכאב של הניקוב, אם ישנו, הוא באמת מזערי ואל תתפסו לזה. הנקודה פה היא בכלל אחרת: לשים לתינוקת משהו קבוע ומציק באוזן (כן, מציק. אני מורידה בלילה עגילים כי לא נוח לי לישון איתם). למה? כי זה יפה? זה בכלל לא מעניין אותה! עד היום אני זוכרת את הכיף כשהחלטתי שאני רוצה עגילים! זה היה אי שם אחרי הבת-מצווה שלי. אם זה היה תקוע לי באוזן בתור תינוקת - לא נראה לי שהייתי כל כך שמחה.

M.O

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
את בטוחה שהיא בת חודש וחצי??.
בתי בת שנה וחצי, ואין לה כזה הרבה שערות.:rolleyes::cool:
יש לי תמונות שלי שאני תינוקת בבית חולים עם כזו כמות של שיער,
כולם אצלנו ככה....
אחותי גזרה לבת שלה פוני בובה בגיל חודש (כמובן שהילדה הייתה כבר עם עגילים.. )

כל הבנות אצלנו בגיל שבועיים עם שתי צמות ועגילים:p

M.O

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
לא הבנתי למה כולן מתייחסות לקטע של החור, אם זה כואב או לא. הכאב של הניקוב, אם ישנו, הוא באמת מזערי ואל תתפסו לזה. הנקודה פה היא בכלל אחרת: לשים לתינוקת משהו קבוע ומציק באוזן (כן, מציק. אני מורידה בלילה עגילים כי לא נוח לי לישון איתם). למה? כי זה יפה? זה בכלל לא מעניין אותה! עד היום אני זוכרת את הכיף כשהחלטתי שאני רוצה עגילים! זה היה אי שם אחרי הבת-מצווה שלי. אם זה היה תקוע לי באוזן בתור תינוקת - לא נראה לי שהייתי כל כך שמחה.
אני חושבת שאם לא היו עושים לי חור כשהייתי תינוקת, זה היה מבאס אותי,
הייתי רואה את בתמונות שלי שאני ילדה וזה היה מציק לי בעין.
אני לא יכולה לראות בנות בלי עגילים ואני מודה לאמא שלי שעשתה לי חורים בגיל שבועיים,
מאז לא היה לי יום בלי עגילים...

פרפר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שאם לא היו עושים לי חור כשהייתי תינוקת, זה היה מבאס אותי,
הייתי רואה את בתמונות שלי שאני ילדה וזה היה מציק לי בעין.
אני לא יכולה לראות בנות בלי עגילים ואני מודה לאמא שלי שעשתה לי חורים בגיל שבועיים,
מאז לא היה לי יום בלי עגילים...
אין שום בעיה. שלחי אלי את התמונה שלך ואני שמה לך שם עגילים (יש לי פוטושופ). סגרנו?

אסתי H

מוריהלי לשעבר:)
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
אני עשיתי לה בגיל שנה, אבל. קניתי בחנות תכשיטים אקדח ח"פ עם העגיל בפנים ועשיתי לה בבית ברוגע ולא על הדלפק בחנות הומה...

M.O

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
אין שום בעיה. שלחי אלי את התמונה שלך ואני שמה לך שם עגילים (יש לי פוטושופ). סגרנו?
תקראי שוב את ההודעה שלי...
אני עם עגילים מגיל שבועיים ולא היה לי יום בלי עגילים!

פרפר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תקראי שוב את ההודעה שלי...
אני עם עגילים מגיל שבועיים ולא היה לי יום בלי עגילים!
אויש, לא שמתי לב. אז ב"ה ענין האלבום מסודר (מה עם התמונות של גיל שבוע?).
אז חברות, אני פותחת בעז"ה גמ"ח: מי ששוקלת לעשות עגילים לבנותיה בגיל שבועיים בשביל התמונות: תעשו לה כשהיא תגדל ותבקש, את תמונות הינקות אני מוכנה לסדר בפוטושופ.
וחסל סדר משקעים. איך אני?

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה