אמא, את 0!!

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עלבון צורב! לא פחות ולא יותר, זהו סיכומו של ערב.

עלבון צורב! ביטוי קצר להתעללות פושעת.

הערב הגדול לו חיכו בצפייה נשים רבות, רבות במושגים של אלפים, עלבון צורב לאלו "שזכו" לשבת באולם, ועלבון צורב לכל אלו שצבאו, דחפו ונדחפו "ולא זכו". יתכן ואולי בעצם "כן זכו". זכו שלא שימשו לכר נרחב לניצול פוגעני מאותם אלו שבהינף מודעה הצליחו לגרוף כסף, ע"י ביזוי של אלפי נשים, החל מעמדות מכירת הכרטיסים שהייתה מבישה וחסרת אירגון, וכלה בתוכנית ה"עשירה" שרוב רובה הייתה מוקדשת לפרסומות.
נשי ישראל באו בהמוניהן מכל רחבי ירושלים ומהפריפריה, מבית שמש במזרח וממודיעין עילית במערב, נשים צעירות ונשים מבוגרות, צעירות שהפכו עולם בשביל להגיע, שהותשו בהתארגנות, ושפכו ממיטב כספם הדל על נסיעות, ביבי סיטר. ונשים מבוגרות שנשאו על כתפיהם את מיטב שנתם וסרכו רגליהם והגיעו.

סך הכל בשביל מה? בשביל קצת הפוגה ממרוץ החיים, עדות זועקת לצורך הגדול של נשות ישראל למנוחה קלה ולהפגת מתחים.

המודעה הייתה תמימה ולא הסגירה את הכוונה האמיתית, העומדת מאחורי כוונת המארגנים. המודעה מבטיחה שלל פעילות מושכת לב, אשר במציאות נגדעה באיבה מחוסר זמן אשר בוזבז לצורך קידום מכירות לבית החולים הדסה כאילו אשה בת שבעים תחליט ללכת ללדת שם ולא בשערי צדק.

התוכנית לא הייתה כלל תואמת לבנות ארבעים ומעלה, מדוע לא סיווגו את אוכלוסיית היעד?

הרבנית ימימה, פה מפיק מרגליות, אך אינה עומדת כנראה בהשוואה לכל מיני פרופסורים וכדומה, גב' הרצברג עשירה בתוכן, אבל הזמן דוחק, תעשי תדברי העיקר נסמן "וי".
אני הכי נפגעתי! אשתי חזרה עם מתנת יקרת ערך, ומאד רצתה להשתמש בזה, באין נצרכים למוצר, אמרה לי אשתי, הלילה תישן עם מוצץ! עבדתי קשות להשיג את זה!

לדעתי אם נקזז את השתתפות העיריה ע"י מחלקת התרבות שודאי נתנה חסות לעניין, אחרת הרב שטאובר לא היה מופיע, נקזז את השתתפות הדסה בכל הערב, ושאר חסויות של חברות אחרות, המחיר שלנו היה גבוה ולא קבלנו תמורה תואמת.
ציבור הנשים החרדי "כעדר יובל".

מרום

משתמש רשום
כל מילה!!!!
(רק מיותר שיש שתי אשכולות באותו נושא...)
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=275148

לבן

משתמש סופר מקצוען
אני לא ממש מצליחה להבין למה נשים הולכות שוב- ושוב- ושוב לערבים המטופשים הללו.
בפרט בערב הזה שהמטרה שלו הייתה ממש ברורה- יחצנות, יחצנות ועוד פעם יחצנות.
זקוקות להתאוררות? לא חסרות דרכים, תקציבו 100 ש"ח ותצאו עם חברה / אחות לשופינג/לאכול/לשמוע הרצאה ממש טובה/להליכה/לבריכה [הכי טוב,בעיניי:)]

yael1

משתמש רשום
אני לא הייתי בכנס ונשארתי אמא 10!!!
אפילו 100!!!
מי הולך לדברים האלו???
לפחות זה תעסוקה לכמה ימים,
כמה ימים לפני להתארגן, יום אחד להיות באירוע,
ואח"כ עוד יומיים לקטר על מה שהיה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה