אם מותר לשאול...כמה אתם לוקחים על ציור דיוקן במחשב?

שרה כהן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
למשל כזה

קבצים מצורפים

• (3).jpg
    (3).jpg
    KB 44.4 · צפיות: 8
  • (3).jpg
    (3).jpg
    KB 44.4 · צפיות: 16

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני לא רואה
אולי תנסה להעלות בעוד צורה
תודה

שרה כהן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עכשיו רואים?
תענו בבקשה, זה לא בשביל המחמאה... אלא שאלה כנה שמטרידה אותי.

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עדיין לא רואה...
בכל מקרה- שחור לבן נראה לי 200ש״ח צבע 400ש״ח
בתור התחלה לפחות.

RIVKAG

ציורים יהודיים וקטורים להורדה משאטרסטוק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לדעתי פחות. עוד להתמקצע ופלוס רקע ותוכלי לבקש 400. כרגע לא הייתי לוקחת יותר מ150. וגם זה נדיב.
בכלל ציור זה עניין של הצע וביקוש כמו כל דבר. התשובה לשאלה כמה זה שווה היא: כמה שהלקוח מוכן לשלם. אז מאוד קשה להגדיר ולדייק. וזה משתנה מצייר לצייר.

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י Marisa;n4930289:
לדעתי פחות. עוד להתמקצע ופלוס רקע ותוכלי לבקש 400. כרגע לא הייתי לוקחת יותר מ150. וגם זה נדיב.
בכלל ציור זה עניין של הצע וביקוש כמו כל דבר. התשובה לשאלה כמה זה שווה היא: כמה שהלקוח מוכן לשלם. אז מאוד קשה להגדיר ולדייק. וזה משתנה מצייר לצייר.

הצלחתי לראות את התמונה דרך תיק העבודות (תמונות מהודעות)
ואני כן חושב שכדאי עוד להתמקצע לפני המחירים שכתבתי.

הדסדס

משתמש מקצוען
אני עשיתי אצל צייר רחוב, אמנם בחו"ל ורק בעשרים דקות ציור שלי ושל בעלי, העתק של המציאות אבל באמת!\
30 יורו......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה