אם ובתה

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ממתין לביקורת נוקבת..
(וכפי שכמה כאן אוהבים לכתוב- כמובן שאין לעשות אף שימוש בתמונות לצרכים אישים או מסחרים וכל הזכויות שמורות וכו')

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 291.8 · צפיות: 22

באלמעלה

משתמש פעיל
יפיפה!!
מקסים!!
אין מילים!!
תמונה 1-2 זה בעצם אותה תמונה, למה הפרדת ביניהם?? לדעתי זה מקשה קצת להבין ברגע הראשון ומסרבל! למרות שזה אולי שומר על אחידות עם השורה למטה.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מאוד יפה ומרשים! כמה הערות: בתמונה הראשונה משהו לא נכון בזוית של המיטה. במשבצת הרביעית הילדה נראית ערה (בתמונה הבאה היא עדיין חולמת) והאמא נעלמה (אם היא ישבה היכן שישבה אמורים לראות לפחות את היד שלה). מעבר לפרטים אלה ממש ממש מושקע ויפה! יישר כוח!

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
תמונות מושקעות ומיוחדות אבל איפה נעלמו הרגליים של האמא בתמונה האחרונה

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
האמא עדיין ילדותית. צריך סנטר מוארך יותר. פניה עגולות יתר על המידה.
אני דווקא אהבתי ש1-2 הם בעצם תמונה אחת. נחמד גם החלוק שהאמא לובשת מעל לבוש הלילה. הייתי משנה את הכיתוב במשבצת האחרונה.
בכללי-צבעים יפים ונעימים לעין. בטוחתני שילדים והורים יהנו.

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
להערותיכם..

באלמעלה
בגלל סיבה טכנית שלא נעמוד עליה כרגע
חילקתי את הפנאל לשניים חוצ'מזה זה עניין של טעם (ואני אוהב את הקיצ'יות שבזה ).

ברק09
1.
בעניין הזווית אכן שמתי לב כבר במהלך העבודה על הסקיצה ... (קוצר בזמן ורוח)
2.
בעניין הילדה שנראית מתעוררת להלן הטקסט שמסביר את הסיטואציה " היא פתחה טיפ טיפונת את העינים והבחינה בקובי ישן לו מכורבל על הבטן במיטת התינוק..
"בוקר טוב, .....", אמרה לה אמא בקול עליז, אבל ... הדביקה את הלחי חזק חזק לכרית, כדי שאמא תראה שהיא עכשיו ישנה."
מה שקורה אח"כ זה לא חלום כי אם דמיון של הילדה..
3.
בעניין האמא שנעלמה הצדק איתך סדר התמונות אינו מדויק תמונות 3-4 יחליפו מקומות ביניהם בספר

LF4
החצאית ארוכה ומסתירה את הכפות

RacheliArt
בעניין הילדותיות בפניה של האם מכיוון שעל הציורים לשדר אוירה ילדותיות וחמידות
ניסיתי לעשות אותה יותר מבוגרת ביחס לפנאלים שפרסמתי בעבר אך עדין לשמור עליה מתאימה לאופי הסיפורים
תתבונני בציורים של ציירים מפורסמים בתחום ספרי הילדים תראי שרבים נוטים למצוא את האיזון שבין האוירה הרצויה לראליסטיות האנטומית וליצור באמצעות שינויים קלים בקווים אוירה ילדותית יותר וחיננית יותר או להיפך..

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
טוב שהגבתי אחריך, כי אין לי הערות אהבתי מאד מאד!!!

אבישי

משתמש צעיר
יפה מאוד!!!

שלום לך שמשון היקר!!!

אם אני לר טועה אתה מנחם תעיזי מאייר בעיתון השבוע?

אני שונננא להעיר.אבל לבקשתך
באיור הראשון הפנים של האמא בפופורציה טובה.אך ..הגוגולת באיזור של הכיסוי ראש
גדולה יתר על המידה.יש צורך להקטין טיפה.

הכל יפה לדעתי!!!!תצליח

מענין אותי ,האם זו צביעה במסך וואקום???במה אתה צובע[צביעה יפה]

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
תודה על התגובות

ב"ה
לאבישי ישר כוח (אין לי מושג איך לא הבחנתי-הכל בחזקת.. עד שה' מאיר את עינייהם..)
ב"ה תיקנתי.. חוצמזה שמתי לב שגם באיור חמש יש בריחה קטנה במטפחת גם הנ"ל תוקן
לשאלתך הצביעה אכן נעשתה בוואקום על הסריקה של הפנסלינג
להלן הפנסלינג

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 69.5 · צפיות: 9

DDFF

משתמש פעיל
מה זה, חידה? פנטומימה?
מה הסיפור?

אריה רימר

משתמש רשום
ביקורת נוקבת אתה רוצה?
חבל שביקשת כי כשאני מתחיל אני לא גומר:
התמונה הראשונה: מדהימה, מפעימה, כל האיור צויר ביד אומנותית! צבעים חיים, מושלם.
מה אני יעשה?? אני מחפש ביקורת ופשוט אין!

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
נכתב ע"י DDFF;141997:
מה זה, חידה? פנטומימה?
מה הסיפור?

האמת היא שהמבחן לקומיקס טוב הוא עד כמה מצליחים להבין את העלילה גם ללא בלוני טקסט
בהצלחה במשימה :)

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מקסים מקסים!!!
אהבתי את המובייל של התינוק (מכירה כזה במציאות...)

רק הארה קטנה ממש - המנשא של התינוק נראה כאילו הוא תלוי על הצוואר של האמא, ובכלל המבנה שלו די מוזר למנשא, וגם התנוחה של הילד בתוכו.

ביסלי

משתמש רשום
מדהים! מדהים! חי ומרשים!
המובייל פשוט מנגן מהתמונה.
במיוחד אהבתי את החלוק של האמא
(נ.ב.מותר להעלות תמונות של נשים?:))

פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מדהים, משרה אוירה קסומה וחלומית.
צביעה יפיפיה.

פלס

משתמש רשום
ציור מקסים! האמא חמודה! ההבעות שלה כשהיא עם הפנים מולינו ממש יפות. והצביעה פשוט קסומה וחלומית.
הערה קטנה: התינוק שמונח על הכתף של האמא נראה פג 2.5 קילו, אבל הוא כבר די יציב וכמעט יושב. לא נראה לי שהראש שלו צריך להיות כל כך קטן ביחס לגודל הראש של האמא. הוא כבר בן שמונה חודשים להערכתי. כדאי להאכיל אותו יותר.. (להגדיל אותו)
שאלה סקרנית: למה אתה תמיד מצייר קודם את הסקיצה המושלמת בעפרון ורק אחר כך סורק וצובע?
לא מסרבל את התהליך?
אתה עושה אינק חדש לאחר הסריקה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה