מידע שימושי אם המתנת מחוץ לחנות המון זמן> כנסי!!

חיוששש

משתמש מקצוען
חייבת לעלות את זה על הכתב.
בתקווה שזה עוד אשכול, או אשכול שכבר דנו בנושא.

ההמתנה מחוץ לחנויות!!
כולנו מודעים לענין שניתן להכניס עד 4 לקוחות לכל חנות או יותר תלוי בגודל וכו'

למה אנשים נותנים לעצמם לשהות בחנות ב'שנטיות' רבה כל כך המון זמן.
אתמול חיכיתי מחוץ לחנות למעלה מ50 דקות!
אני רואה שמה נשים מפטפטות בטלפון יושבות, יש להם את כל הזמן...
ואנחנו כמו כולם רוצות להכנס גם.
אני לא אומרת מה שצריך למדוד להחליט אז בסדר בשביל זה נועדה המטרה של החנות.
אבל בואו נתחשב בכל אלה שממתינים ורוצים גם להכנס.

ואני מדגישה שזה אחוז מסוים שנוהג בצורה הזאת.

למען כולם, ובגדר של 'בין אדם לחברו'
אם נתחשב בשני, זה יהיה הרווח של כולנו!

ותודה לכל אלה שכן מתחשבים :)

ששונית

משתמש מקצוען
יש לי הסבר קצת לא נעים עם וידוי...
חיכיתי מחוץ לחנות בגאולה הרבה זמן
כמה הרבה? קרוב לחצי שעה. אבל היו שני פריטים שהייתי חייבת ולכן עמדתי וחיכיתי נטולת סבלנות לחלוטין.
בסוף סוף כשנכנסתי, לקחתי את שני הפריטים, ובניגוד גמור לאופי התכליתי שלי הסתובבתי בחנות עוד סיבוב ועוד אחד אולי עוד זוג גרביונים? והסוודר הזה ממש יפה.
ואז נעצרתי וחשבתי מה קורה פה? אני אף פעם לא מסתובבת ככה סתם בחנות, אני יודעת שעשרות נשים צובאות בחוץ על הדלתות נואשות להכנס ואני מסתובבת לי פה בנחת???
ניגשתי מיד לשלם וחשבתי לעומק מה בדיוק היה פה, והתשובה שלי היא המוח האנושי.
המוח מחפש פיצוי. חיכיתי כל כך הרבה, עכשיו השהייה בחנות צריכה להיות שוות ערך להמתנה.
אז באמת חשוב להעלות את זה למודעות כי הנשים לא מתמהמהות בזדון, פשוט המוח שלהן גורם להן להאמין שהן אכן צריכות עוד כמה דקות בפנים...

חיוששש

משתמש מקצוען
יש לי הסבר קצת לא נעים עם וידוי...
חיכיתי מחוץ לחנות בגאולה הרבה זמן
כמה הרבה? קרוב לחצי שעה. אבל היו שני פריטים שהייתי חייבת ולכן עמדתי וחיכיתי נטולת סבלנות לחלוטין.
בסוף סוף כשנכנסתי, לקחתי את שני הפריטים, ובניגוד גמור לאופי התכליתי שלי הסתובבתי בחנות עוד סיבוב ועוד אחד אולי עוד זוג גרביונים? והסוודר הזה ממש יפה.
ואז נעצרתי וחשבתי מה קורה פה? אני אף פעם לא מסתובבת ככה סתם בחנות, אני יודעת שעשרות נשים צובאות בחוץ על הדלתות נואשות להכנס ואני מסתובבת לי פה בנחת???
ניגשתי מיד לשלם וחשבתי לעומק מה בדיוק היה פה, והתשובה שלי היא המוח האנושי.
המוח מחפש פיצוי. חיכיתי כל כך הרבה, עכשיו השהייה בחנות צריכה להיות שוות ערך להמתנה.
אז באמת חשוב להעלות את זה למודעות כי הנשים לא מתמהמהות בזדון, פשוט המוח שלהן גורם להן להאמין שהן אכן צריכות עוד כמה דקות בפנים...
מבינה אותך לגמרה!
זה באמת נכון שאנחנו מחפשים פיצוי...לא רק בזה בכל דבר אחר.
אבל האם זה שווה בהכרח שאת יודעת שבחוץ מחכות עוד נשים כמוך נושאות להכנס?
זה הנקודה שאליה התכוונתי,
נכון כולנו מחכות, נכון עכשיו התור שלי ואני אהיה כמה שמתאים לי....
אבל אם נתחשב קצת בשני הרווח יהיה של כולם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה