דרוש מידע אם הביאו לי משרה בהוראה של 22 שעות כמה אחוז משרה זה?

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני עכשיו נכנסתי לתחום ההוראה ואני לא יודעת איך אני מחשבת את השכר שאני אמורה לקבל פחות או יותר,
הבנתי שזה לפי אחוז המשרה אז כמה זה 22 שעות?
כמו"כ אם יש כאלה שמבינות בתחום אשמח לעזרה לדעת איך פותחים תיק הוראה אם עדין אין לי תעודת הוראה אבל יש לי 80%
תודההה זה דחוףףף!!!

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אני עכשיו נכנסתי לתחום ההוראה ואני לא יודעת איך אני מחשבת את השכר שאני אמורה לקבל פחות או יותר,
הבנתי שזה לפי אחוז המשרה אז כמה זה 22 שעות?
כמו"כ אם יש כאלה שמבינות בתחום אשמח לעזרה לדעת איך פותחים תיק הוראה אם עדין אין לי תעודת הוראה אבל יש לי 80%
תודההה זה דחוףףף!!!
22 שעות פרונטליות? בבי"ס יסודי או על יסודי?
בעולם הישן או אופק / עוז ?
הכי פשוט לשאול את מי שסיכם איתך על המשרה...

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זהו שגם שם לא ממש אמרו לי, היא אמרה לי לבדוק במשרד החינוך, זה ביה"ס יסודי דתי לאומי, אני חושב שזה אופק

יראת גאולה

משתמש מקצוען

רעיה מ

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יסודי ,אופק, משרד החינוך בערך 61% ל22 שעות (כולל שהיה ופרטני)

Yael Mor

משתמש מקצוען
יסודי ,אופק, משרד החינוך בערך 61% ל22 שעות (כולל שהיה ופרטני)
לא נשמע לי הגיוני, אם משרה מלאה היא 26 שעות, איך זה 61?
בדרך כלל שכותבים את מספר השעות מדובר על פרונטלי, אלא אם כן היא התכוונה 22 כולל הכל.

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
התכוונתי לפרונטלי, תודה

Yael Mor

משתמש מקצוען
ואיך מחשבים דרגה?
אין איך לחשב דרגה. עושים מספר שעות מסוים של השתלמויות(משתנה בין הדרגות), ולאחר הערכה של מנהל ביה"ס ועוד כמה קשקושים מהסוג, עולים דרגה.
התכוונתי לפרונטלי, תודה
יש טבלה של שעות ואחוזי משרה בפורטל. לכאורה זה יוצא באזור ה80 אחוז ללא משרת אם אם אני לא טועה. אולי קצת יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  35  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה