דיון אם גדי פולק היה קופץ לביקור, מה הייתם שואלים אותו?

מצב
הנושא נעול.

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
@גדי פולק
באמת תודה לכם. מאוד מעריכים את הנכונות והזמן.
בכל זאת, להוות השראה לדור שלם זה כבד.

יש לי בעיה עם ארגון האזור שבו אני מצייר ידנית.
כל מני בעיות ארגון וכאבים וכו.
יש מצב להעלות תאור או תמונה של שולחן העבודה של האיור הפיזי שלכם?
או כמה טיפים לכך?

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם יורשה לי, שאלה מכיוון אחר מעט.
ראשית אומר כי אני עצמי די נדהם מהמהירות בה האשכול הזה מתנפח, ומהמסירות שבה אתה משיב לנו. תודה!

ובכן, הנה השאלה:
מה אתה באופן אישי חושב על הדור הזה שגדל פה ממש 'מתחת לאף' שלכם המאיירים הגדולים?
דור של צעירות וצעירים בני המגזר שצמאים לכל בדל ידע, (תראה איך הם מסתערים עליך..)
לא היה להם איפה ללמוד כל אחד מהם עבר מסע מופלא משלו למקום שבו הוא כרגע נמצא.
מה אתה חושב עלינו..? ועל התופעה?

.
זה בערך כמו שהדור ה'רוסים' החרדים הזה שגדל ממש 'מתחת לאף' של בני תורה רצינים,
דור של צעירות וצעירים בני המגזר שצמאים לכל בדל ידע, לא היה להם איפה ללמוד כל אחד מהם עבר מסע מופלא משלו למקום שבו הוא כרגע נמצא (להבדיל) :)
כאשר עליתי לארץ ונכנסתי לחנות ספרי קדש ראיתי ספר אחד ויחיד - ל''ט מלאכות שבת. ברגע מסוים אמרתי לעצמי: האם ניתן לשנות את המצב? נסיתי בכמה אופנים: להרים את הרף של האיור במגזר, להרים את רמת התענינות של ציבור הקוראים, לפתוח קורס לציור אקדמי... בלי הדור שצמאים לכל בדל ידע השוק הדליל היה נשאר איפה שהוא היה. המצב השתנה ב''ה, גם בזכותכם, אבל יש עוד הרבה מה לעשות. ולכן יש לי פניה אישית לכל באיי שערי פרוג: אנה, אל תחפשו דרכים קלים וקצורי דרך, תשקיעו כל אחד לפי יכולתו כדי להוציא מתחת ידכם דברים מתוקנים והפרנסה תבוא בע''ה. ונזכה לקדש ש''ש ברבים. (נשמע כמו צוואה, לא? :))
בהזדמנות זאת רוצה להודות לצוות ולכל המשתתפים על כך שנתנו לי במה, נקווה שזה יהיה לתועלת של כולנו.

נערך לאחרונה ב:

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
@גדי פולק
באמת תודה לכם. מאוד מעריכים את הנכונות והזמן.
בכל זאת, להוות השראה לדור שלם זה כבד.

יש לי בעיה עם ארגון האזור שבו אני מצייר ידנית.
כל מני בעיות ארגון וכאבים וכו.
יש מצב להעלות תאור או תמונה של שולחן העבודה של האיור הפיזי שלכם?
או כמה טיפים לכך?
סליחה, לא בדיוק הבנתי, לצלם את השולחן העבודה שלי? למה? שולחן סטנדארטי מאיקאה, מה זה יעזור לארגון?

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
א. מדמות או (כל שכן) מספר אי אפשר ללמוד (אם אתה רוצה ללמוד בצורה רצינית). לומדים במסגרת. ו...לא, אני לא מכיר מסגרת רצינית כל שהיא בארץ (גם לא בציבור הכללי). לצערי הרב.
אז בשורות אלו אתה בעצם סותם את הגולל על פני כל המאיירים הישראלים ואומר
-״בתכל׳ס? אין לכם סיכוי״-
?
אני שואלת באמת, (לא בכעס, אני בנאדם חביב. רודף אמת.. אבל חביב. :)) פשוט רוצה להבין.
מה אתה רואה כשאתה מסתכל על האיורים של אנשים כמוני שכל רצונם זה לאייר אבל לא נולדו ברוסיה או צרפת בשביל ללמוד שם לימודים אקדמאים במשך 4 שנים או כמה שזה לא יהיה..

אני אגיד לך מה אני רואה ומה הייתי מרגישה כשהייתי מסתכלת על האיורים שלך.
אז האיורים כמובן מהממים ומלאים בטוב , מכל הבחינות. יפה מתוק חמוד מצחיק שנון וכו׳ וכו׳
אבל בהרגשה האישית שלי, כשהייתי מסתכלת על האיורים שלך הייתי נכנסת ל״קטנות״.
זה לא היה נותן לי לרצון לצייר, זה אפילו טיפה היה מדכא אותי.
כי זה הכריח אותי לראות שחור על גבי לבן את כל הדברים שלי אין אותם ,
ולכאורה לפי מה שאתה אומר עכשיו- גם אפעם לא יהיה וכנראה גם לא תינתן לי הזכות והיכולת לרכוש אותם .
וזה אדוני. מייאש.
35C75DE9-4D20-40FB-9E83-E560049B1132.jpeg

924D3707-808F-4FFD-B4EA-D86A32AB73A4.jpeg

אז תקופה מסויימת פשוט סירבתי להסתכל על ספרים שלך. -בלי לפגוע -הרי זו עצמה מחמאה אבל אתה לא צריך מחמאות ממני. :)
(אבל לא באמת עמדתי בסירוב של עצמי כן? פשוט השתדלתי לא לחפור יותתתתר מדי..)
ואחרי שהרגשתי במקום יותר טוב עם עצמי ומקום יותר שלם כבר יכולתי להוריד את האיסור.
אבל כעת.. כשאני קוראת את השורות האלה שכתבת.. המפלצת המורדמת התפצלה לשתיים!
ועם כל המפלצות והצער.
2A569608-4696-428B-8AE1-DB249248DCC1.jpeg

אני רוצה לשמוע את האמת בפנים.
האם אין סיכוי למי שלא למד במסגרת?
והאם אתה לא מוצא איזה שהוא חן באיורים של מאיירים שלא למדו במסגרת אקדמאית כמוך?(יש פה 2 שאלות.)

(אני לא מדברת עלי או על האיורים שהעלתי אני,[סתם העלתי איורים שהתאימו למה שכתבתי כדי שלא ישעמם מדי..פשוט יצא לי ארוך..אם הייתי רוצה לנסות להרשים אותך היייתי מעלה איורים יותר מוצלחים שלי ועדכניים עם רקע וכו׳ אבל אני לא מנסה והאמת בכלל לא בטוחה שאפשר להרשים אותך עם ניסיון איור שנרכש לבד מהחיים בד בבד עם כביסות ,טיטולים , סירים ומחבתות פורחות באוויר. :D].
אז שלא תרגיש לא בנוח לענות תשובה כנה. לא אקח את זה אישית למה שאעלתי מניחה שתענה בכללי.)
תודה מראש שוב

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זה בערך כמו שהדור ה'רוסים' החרדים הזה שגדל ממש 'מתחת לאף' של בני תורה רצינים,
דור של צעירות וצעירים בני המגזר שצמאים לכל בדל ידע, לא היה להם איפה ללמוד כל אחד מהם עבר מסע מופלא משלו למקום שבו הוא כרגע נמצא (להבדיל) :)
מרטיט :)

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אז בשורות אלו אתה בעצם סותם את הגולל על פני כל המאיירים הישראלים ואומר
-״בתכל׳ס? אין לכם סיכוי״-
?
אני שואלת באמת, (לא בכעס, אני בנאדם חביב. רודף אמת.. אבל חביב. :)) פשוט רוצה להבין.
מה אתה רואה כשאתה מסתכל על האיורים של אנשים כמוני שכל רצונם זה לאייר אבל לא נולדו ברוסיה או צרפת בשביל ללמוד שם לימודים אקדמאים במשך 4 שנים או כמה שזה לא יהיה..

אני אגיד לך מה אני רואה ומה הייתי מרגישה כשהייתי מסתכלת על האיורים שלך.
אז האיורים כמובן מהממים ומלאים בטוב , מכל הבחינות. יפה מתוק חמוד מצחיק שנון וכו׳ וכו׳
אבל בהרגשה האישית שלי, כשהייתי מסתכלת על האיורים שלך הייתי נכנסת ל״קטנות״.
זה לא היה נותן לי לרצון לצייר, זה אפילו טיפה היה מדכא אותי.
כי זה הכריח אותי לראות שחור על גבי לבן את כל הדברים שלי אין אותם ,
ולכאורה לפי מה שאתה אומר עכשיו- גם אפעם לא יהיה וכנראה גם לא תינתן לי הזכות והיכולת לרכוש אותם .
וזה אדוני. מייאש.
צפה בקובץ המצורף 502456
צפה בקובץ המצורף 502460

אז תקופה מסויימת פשוט סירבתי להסתכל על ספרים שלך. -בלי לפגוע -הרי זו עצמה מחמאה אבל אתה לא צריך מחמאות ממני. :)
(אבל לא באמת עמדתי בסירוב של עצמי כן? פשוט השתדלתי לא לחפור יותתתתר מדי..)
ואחרי שהרגשתי במקום יותר טוב עם עצמי ומקום יותר שלם כבר יכולתי להוריד את האיסור.
אבל כעת.. כשאני קוראת את השורות האלה שכתבת.. המפלצת המורדמת התפצלה לשתיים!
ועם כל המפלצות והצער.
צפה בקובץ המצורף 502463
אני רוצה לשמוע את האמת בפנים.
האם אין סיכוי למי שלא למד במסגרת?
והאם אתה לא מוצא איזה שהוא חן באיורים של מאיירים שלא למדו במסגרת אקדמאית כמוך?(יש פה 2 שאלות.)

(אני לא מדברת עלי או על האיורים שהעלתי אני,[סתם העלתי איורים שהתאימו למה שכתבתי כדי שלא ישעמם מדי..פשוט יצא לי ארוך..אם הייתי רוצה לנסות להרשים אותך היייתי מעלה איורים יותר מוצלחים שלי ועדכניים עם רקע וכו׳ אבל אני לא מנסה והאמת בכלל לא בטוחה שאפשר להרשים אותך עם ניסיון איור שנרכש לבד מהחיים בד בבד עם כביסות ,טיטולים , סירים ומחבתות פורחות באוויר. :D].
אז שלא תרגיש לא בנוח לענות תשובה כנה. לא אקח את זה אישית למה שאעלתי מניחה שתענה בכללי.)
תודה מראש שוב
אני שומע זעקה מעומק הלב...
ובעצם לא קשה לי לומר שאף אחד לא צריך את הלימוד האקדמי, ואפשר להסתדר גם בלי זה, ועוד ועוד... אבל.
אני רוצה לדרבן את הציבור בלי שום ספק הכישרוני שיושב כאן - להשתפר ככל האפשר. מה גם - הכל לא כל כך שחור כמו שאת מתארת. קודם כל - יש היום קורסים אקדמיים לנשים, שמעבירות התלמידות שלי (והן עושות את זה מ-צ-ו-י-ן). חוץ מזה - הציורים שלך באמת מלאי חן וזה מה ששום קורס לא יכול ללמד, זה מקבלים מהקב''ה.
חוץ מזה - לתועלת בעלי מוטיבציה כמוך הוצאתי ספר-הדרכה שמראש ידעתי שלא יהיה מסחרי (כמה מהציבור כבר מתענינים בציור?) אבל ידעתי שאני חייב להוציא ספר זה כדי שאף אחד לא יגיד שאיזו מפלצת סגרה בפניו את כל השערים. אם יש לך רעיונות מה עוד אני יכול לעשות כדי לעזור - אני מוכן.
ועוד דבר. צייר זה לא רק כישרון, ידע, נסיון, מוטיבציה ומיומנות. צייר זה גם בטחון עצמי. איך את רוצה לצור עולמות כאשר את לא מאמינה ביכולות שלך? ההבדל המרכזי בינך ובין צייר מקצועי (שיהיה גדי פולק לדוגמה) זה לא רמת הציור, אלא צורת החשיבה. את לא מביטה באיורים שלדעתך אין לך אפשרות להגיע לרמה דומה, וכשאת רואה איורים כאלה את מרימה את הידיים. אני, לעומת זאת, תמיד מחפש ציירים הגדולים ממני בהרבה, זה נותן לי מוטיבציה להמשיך ולהשתדל להתקרב לרמה שלהם.
סליחה על ההטפה הזאת, אני באמת רוצה לעזור לך ולאחרים. יהיה רצון שתצליחי, יש לך כל הנתונים. רק אל תרימי ידיים.

נערך לאחרונה ב:

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני שומע זעקה מעומק הלב...
ובעצם לא קשה לי לומר שאף אחד לא צריך את הלימוד האקדמי, ואפשר להסתדר גם בלי זה, ועוד ועוד... אבל.
אני רוצה לדרבן את הציבור בלי שום ספק הכישרוני שיושב כאן - להשתפר ככל האפשר. מה גם - הכל לא כל כך שחור כמו שאת מתארת. קודם כל - יש היום קורסים אקדמיים לנשים, שמעבירות התלמידות שלי (והן עושות את זה מ-צ-ו-י-ן). חוץ מזה - הציורים שלך באמת מלאי חן וזה מה ששום קורס לא יכול ללמד, זה מקבלים מהקב''ה.
חוץ מזה - לתועלת בעלי מוטיבציה כמוך הוצאתי ספר-הדרכה שמראש ידעתי שלא יהיה מסחרי (כמה מהציבור כבר מתענינים בציור?) אבל ידעתי שאני חייב להוציא ספר זה כדי שאף אחד לא יגיד שאיזו מפלצת סגרה בפניו את כל השערים. אם יש לך רעיונות מה עוד אני יכול לעשות כדי לעזור - אני מוכן.
ועוד דבר. צייר זה לא רק כישרון, ידע, נסיון, מוטיבציה ומיומנות. צייר זה גם בטחון עצמי. איך את רוצה לצור עולמות כאשר את לא מאמינה ביכולות שלך? ההבדל המרכזי בינך ובין צייר מקצועי (שיהיה גדי פולק לדוגמה) זה לא רמת הציורת אלא צורת החשיבה. את לא מביטה באיורים שלדעתך אין לך אפשרות להגיע לרמה דומה, וכשאת רואה איורים כאלה את מרימה את הידיים. אני, לעומת זאת, תמיד מחפש ציירים הגדולים ממני בהרבה, זה נותן לי מוטיבציה להמשיך ולהשתדל להתקרב לרמה שלהם.
סליחה על ההטפה הזאת, אני באמת רוצה לעזור לך ולאחרים. יהיה רצון שתצליחי, יש לך כל הנתונים. רק אל תרימי ידיים.
אז 1. בנוגע לקורסים של תלמידות שלך..
אין לי מושג מי התלמידות שלך.. שמעתי כמה שמות של נשים שלמדו אצלך אבל בחיים לא ראיתי ספר שלהן או איזה חלון ראווה -כמו שאמרת- שמציג אותן או את יכולות האיור שלהם. וזה קצת תמוה בעיני.
2. תודה על המילים החמות על החן הקב״ה וכו׳.
אף על פי שנתתי לך את כל דרכי המילוט לברוח מזה.:rolleyes:
כמים צוננים לנפש עייפה.
3. לא יצא לי להתקל בספר החדש בשיטוטי בגאולה, אבדוק שוב פעם הבאה -אבל כן אומר שהתוכן עניינים שהעלת נתן צוהר ותקווה להדרכה מעשית כולשהיא עם הספר.(אגב יש לי תשובה גם לשאלה איך ניתן עוד לעזור עוד אבל אני חושבת שכבר הייתי מספיק חצופה היום. נשמור חוצפה גם ליום אחר)
4.אני מסכימה עם מה שכתבת על עניין הביטחון. אבל חייבת לציין שההבדל בצורת החשיבה שלנו מתבסס בעיקר על זה שאתה רכשת כלים שלי אין.
(שלב המירמור-.:))באקדמיה ברוסיה. 4 שנים. יום יום. עם מורה מקצועי מכוון , עם הדרכה, . עם מטרה ברורה וראייה עין בעין בשיפור האדיר החל עם השנים.
אז נראה לי ברור שאם אין לי את הכלים שלך יש, אבל את אותה סוכה לבנות, אני קצת אחשוש איך עלי המלאכה לגמור.:eek: (אף על פי שאני אדם שמצליח לאלתר כשנתקעים. אבל בדברים שבנפש לא נוח ונעים לבנות על יכולות האילתור. רוצים את הכלים שב״דה בסט.״)
בכל אופן לא הלאה אותך עם תיסכולי. אני גם לא אדם שאוהב לשהות בתיסכול שהוא לא מפרה יותר מדי.
אז ניקח את מה שכתבת, את הספר החדש, את המילים הטובות והמחזקות.
וננסה לצאת לדרך , להעיז ולהתקדם..
תודה שוב.
ואל דאגה לגבי ה״הטפה״ ☺️
לפעמים הסטירות שאנחנו מקבלים הם בעצם הדבר הכי טוב עבורנו.(עריכה: שאגבבב-לא אמרתי שזה היה סטירה. כי זה לא הרגיש כמו סטירה. :). )

״עריכה: כתבתי עוד דברים ומחקתי מחשש לפגיעה במישהו. (אף על פי שהבהרתי שאני לא מתכוונת למישהו מהפורום או מישהו ספציפי- סתם מדברים רנדומלים שראיתי.)
אבל כן חשוב לי לציין את זה שיש מקרים בעיני שנראים כמו חיקויים והעתקות טכניקות של גדי פולק .. ולזה זה אני פחות מתחברת ופחות אוהבת.,
והדעה הזו לא מבקרת לא את גדי ולא את התלמידות שלו שכמו שכתבתי בתחילת ההודעה- לא ידעתי מי הן עד ששלחו לי קישור לאתר ההוא.
יש המון חיקויים של גדי פולק היום בשוק, לא חסר. ולזה התכוונתי-לחיקויים שנשארו בגדר חיקוי.
כי כמו שכבר אמרנו.. גדי פולק אחד כבר יש..
וכמו שהוא כתב בהמשך- צריך ללמוד ולרכוש ידע.. לא להיות העתקה של משהו קיים.
הצלוחעס״

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אין לי מושג מי התלמידות שלך..
יש מהם אפילו כאן בפורום :cool:
אגב, בספר שאת הולכת לקנות (מקווה שזה לא נשמע כפרסום) על העמוד הראשון יש כל רשימת התלמידות. וכאן יש חלון ראווה שניתן אפילו לראות את דוגמאות עבודתם של חלק מהם.

נערך לאחרונה ב:

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש מהם אפילו כאן בפורום :cool:
אגב, בספר שאת הולכת לקנות (מקווה שזה לא נשמע כפרסום) על העמוד הראשון יש כל רשימת התלמידות. וכאן יש חלון ראווה שניתן אפילו לראות את דוגמעות עבודתם של חלק מהם.
פעם ראשונה שאני רואה.
הן מקסימות.
והספר כבר קיבל את הפרומושן שלו מזמן - וטוב שכך :)
אגב- אני מקווה שלא הובנתי לא נכון.
הכוונה שלי הייתה לומר שאין כמו ללימוד מהמקור בעיניי.
(שהוא אתה -אם לא האקדמיה ברוסיה LoL :D )

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אין כמו ללימוד מהמקור בעיניי
זה לא נכון. המידע שהן מוסרות זה אותו מידע שאני קבלתי ומסרתי להן. ההבדל היחיד שאני לא עשיתי להן הנחות ונהגתי בקורס ביד קשה. במילים אחרות - מי שרצה לקבל מידע עם מכות - למד אצלי, ומי שרוצה לקבל סתם מידע - לומד אצלהן :)

נערך לאחרונה ב:

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה לא נכון. המידע שהן מוסרות זה אותו מידע שאני קבלתי ומסרתי להן. ההבדל היחיד שאני לא עשיתי להן הנחות ונהגתי בקורס ביד קשה. במילים אחרות - מי שרצה לקבל מידע עם מכות - למד אצלי, ומי שרוצה לקבל סתם מידע - לומד אצלהן :)
Lol
זה בדיוק מה שאני אומרת.
אמרת יד קשה- אמרת שני גרוסמן. it's the same
:D
DD5CCE35-5581-45C2-80AA-5618686B9588.jpeg

(סלח לי על האיורים כל שניה אבל יש לנו מחסור באימוג׳ים באתר ואנחנו המאיירים אנשים וירטואוזים אז אני חייבת..)
אבל לימוד אצלך כתבת בלשון עבר..
מה שאני מבינה לא קורה יותר בימנו.?

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
Lol
זה בדיוק מה שאני אומרת.
אמרת יד קשה- אמרת שני גרוסמן. it's the same
צפה בקובץ המצורף 502534
(סלח לי על האיורים כל שניה אבל יש לנו מחסור באימוג׳ים באתר ואנחנו המאיירים אנשים וירטואוזים אז אני חייבת..)
אבל לימוד אצלך כתבת בלשון עבר..
מה שאני מבינה לא קורה יותר בימנו.?
בינתיים אין לי תוכניות להכנס שוב למים האלה...
בקשר לציורים שלך - במשך הקורס שימי לב שיחד עם רכישת כלים מקצועים לא תאבדי את החן והאישיות שיש בציורים שלך. לא צריך להיות עוד גדי פולק אחד, תהי את.

נערך לאחרונה ב:

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בינטיים אין לי תוכניות להכנס שוב למים האלה...
בקשר לציורים שלך - במשך הקורס שימי לב שיחד עם רכישת כלים מקצועים לא תאבדי את החן ואשיות שיש בציורים שלך. לא צריך להיות עוד גדי פולק אחד, תהי את.
טוטאלי גישת חיים.
אני ״אותו אחד״ שכתב את זה
גדי פולק אחד כבר יש ב״ה. :)
נראה לי עדיף לבקש להיות הגירסא הכי טובה של עצמך.
☺️
אבל אין ספק שכבוד לשמוע את זה ממאייר אקדמאי/גדי פולק שאומר את זה עלייך. :)
תודה, אשתדל לא לאבד את עצמי לדעת, תרתי משמע :)
אם יש לך עצות שימושיות מניסיון, איך לא לאבד דברים כאלה זה יהיה נחמד.
איפה להיזהר איפה אפשר ליפול בזה ואיך להמנע.
אבל לא נטריח אותך עוד היום .
תשובה תתקבל בשמחה גם מחר .
:cool:
כי גם אם הנפש חשקה באיור, הגוף גם הוא זועק למיטה. (תמיד דואגת להשאיר פתחי מילוט למי שצריך):D

נערך לאחרונה ב:

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם יש לך עצות שימושיות מניסיון, איך לא לאבד דברים כאלה זה יהיה נחמד.
איפה להיזהר איפה אפשר ליפול בזה ואיך להמנע.
זה לא קשה. עצם העובדה שמודעים לכך כבר עוזר. וחוץ מזה בכל לימוד צריך לקחת מידע ולא לחקות את המורה.

shay

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שאלה שמעסיקה אותי רבות--
האם לתת לגיטימציה ל'שעות השראה'
שבד"כ הן פולשות אל תוככי הלילה, באות על חשבון סדר יום מקובע
ופוגעות בו,
או אולי נכון לנסות לנתב אותן לשעות עבודה תחומות והגיוניות
שבהן האנדרנלין היצירתי רדום משהו..
תודה על ההזדמנות לתת הצצה לעולם שכולו מקצועיות נדירה.

כבי צישינסקי

סטודיו רץ. כל אתר תותח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
D I G I T A L

גדי פולק

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שאלה שמעסיקה אותי רבות--
האם לתת לגיטימציה ל'שעות השראה'
שבד"כ הן פולשות אל תוככי הלילה, באות על חשבון סדר יום מקובע
ופוגעות בו,
או אולי נכון לנסות לנתב אותן לשעות עבודה תחומות והגיוניות
שבהן האנדרנלין היצירתי רדום משהו..
תודה על ההזדמנות לתת הצצה לעולם שכולו מקצועיות נדירה.
אני לא חושב שיש מתכון כללי, כל אחד מחליט לעצמו.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה