דרוש מידע אם אני צריך אינטרנט הכי זול (לא נטסטיק) מי הכי זול

yehudam

משתמש מקצוען
כמובן מהיר וטוב לא מבין כל כך אבל יש סיבים בבניין וכו'
אני לא רוצה שיהיה חיבור חלש כמו נטסטיק.

ואגב צריך אינטרנט בלי סינון יש לי כבר סינון מותקן על המחשב של אתרוג.

shlomo054

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כמובן מהיר וטוב לא מבין כל כך אבל יש סיבים בבניין וכו'
אני לא רוצה שיהיה חיבור חלש כמו נטסטיק.

ואגב צריך אינטרנט בלי סינון יש לי כבר סינון מותקן על המחשב של אתרוג.
זה תלוי איזה תשתית קיימת בכתובת שלך וברור שיש עדיפות לתשתית סיבים, אם בכתובת שלך יש סיב של אתרוג זה יצא הכי משתלם וזול להתחבר לסיבים של אתרוג. ב99₪ כולל סינון. אני חושב ש019 עובדים רק עם סיבים של IBC אז זה הכל תלוי מה האפשרויות שקיימות אצלך בכתובת.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
מה שכתבת 019 83 - זה לנחושת - ואגב זה 82.
מי שמעוניין בתשתית סיבים אשמח להקים לו - לייעץ לו לפי איזה סינון או אפשרות שרוצה - אני עובד עם כל הספקים - בזק/יוסי תקשורת/019 /רימון /אתרוג ועוד..
כמובן אתן את המחיר והאפשרות הכי טובה.
תשתית סיבים זה האינטרנט הכי חזק והכי מהיר שיש כיום .
ואגב יש כיום מחירים ומבצעים שווים בגלל שזה מוצר בהשקה ורוצים להריץ את הסיבים אצל כלל הציבור - אני מאמין שכמה שהזמן יעבור לא יהיו התקנות חינם וכאלו דברים ...אז....נא להזדרז ולהשתדרג!! ;)

אליהוא

משתמש חדש
מה שכתבת 019 83 - זה לנחושת - ואגב זה 82.
מי שמעוניין בתשתית סיבים אשמח להקים לו - לייעץ לו לפי איזה סינון או אפשרות שרוצה - אני עובד עם כל הספקים - בזק/יוסי תקשורת/019 /רימון /אתרוג ועוד..
כמובן אתן את המחיר והאפשרות הכי טובה.
תשתית סיבים זה האינטרנט הכי חזק והכי מהיר שיש כיום .
ואגב יש כיום מחירים ומבצעים שווים בגלל שזה מוצר בהשקה ורוצים להריץ את הסיבים אצל כלל הציבור - אני מאמין שכמה שהזמן יעבור לא יהיו התקנות חינם וכאלו דברים ...אז....נא להזדרז ולהשתדרג!! ;)
אני צריך אינטרנט ואפי' אין לי קו בבזק (יש חוטים בשביל קו) מה אני צריך לעשות בשביל זה, ומה יוצא לי הכי זול?

קו ירוק

מנוי פרימיום
תשלח לי הודעה פרטית - או בג'ימל שמופיע בחתימה ואני יסדר לך התקנה

r36330

משתמש פעיל
הכי זול לקנות סים לא כשר
קו עולה בסביבות 20 שח לחודש
לקנות/להשיג מכשיר פלאפון ישן לא כשר, ולעבור עם wifi דרכו

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הכי זול לקנות סים לא כשר
קו עולה בסביבות 20 שח לחודש
לקנות/להשיג מכשיר פלאפון ישן לא כשר, ולעבור עם wifi דרכו
זה בהנחה שיש קליטה מספיק טובה באיזור במקרה פה הלקוח צין שהסטיק לא נותן לו מספיק מהירות ולכן אין סיבה שעם טלפון המצב יהיה שונה.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אישית חושב שברוב המקרים אם ללקוח יש מחשב אחד או שתיים למרות שסיב אופטי יותר מהיר אין באמת צורך במהירות רוב הלקוחות רוצים משהו יותר טוב מסטיק אבל לא באמת צריכים אינטרנט שמגיב באלפית השניה ולכן אם זה הבדל של 10-20 ש"ח בחודש יתכן שזה משתלם אבל בהרבה מהמקרים אני שומע מלקוחות שגרמו להם לשלם בסביבות ה160 ש"ח לחודש בזמן שהם יכולים לשלם חצי מזה
לדעתי זה מיותר .

וכן יש ערים ששם אפשר לתת ללקוחות סיב אופטי במחיר מאוד טוב אבל לפעמים התחושה היא שאיפה שיש סיב ממליצים פתאום רק על סיב ..

ולכן אני רוצה להדגיש שלא יחשבו שאינטרנט נחושת זה לא טוב ברוב המקרים זה מצוין יש לי כמה חדרי מחשבים
עם 5 מחשבים שעובדים מצוין על אינטרנט נחושת רגיל ולכן לפני שרצים לשלם יקר חשוב לבדוק אם זה באמת מה שצריכים.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני צריך אינטרנט ואפי' אין לי קו בבזק (יש חוטים בשביל קו) מה אני צריך לעשות בשביל זה, ומה יוצא לי הכי זול?
הכי זול זה בזק 3 חודשים ראשונים ב45 ש"ח לאחר תקופה ניתן לעבור ולקבל ב019 מחיר קבוע של 82 ש"ח אין יותר זול מזה.

מיכל פרוג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אני אישית חושב שברוב המקרים אם ללקוח יש מחשב אחד או שתיים למרות שסיב אופטי יותר מהיר אין באמת צורך במהירות רוב הלקוחות רוצים משהו יותר טוב מסטיק אבל לא באמת צריכים אינטרנט שמגיב באלפית השניה ולכן אם זה הבדל של 10-20 ש"ח בחודש יתכן שזה משתלם אבל בהרבה מהמקרים אני שומע מלקוחות שגרמו להם לשלם בסביבות ה160 ש"ח לחודש בזמן שהם יכולים לשלם חצי מזה
לדעתי זה מיותר .

וכן יש ערים ששם אפשר לתת ללקוחות סיב אופטי במחיר מאוד טוב אבל לפעמים התחושה היא שאיפה שיש סיב ממליצים פתאום רק על סיב ..

ולכן אני רוצה להדגיש שלא יחשבו שאינטרנט נחושת זה לא טוב ברוב המקרים זה מצוין יש לי כמה חדרי מחשבים
עם 5 מחשבים שעובדים מצוין על אינטרנט נחושת רגיל ולכן לפני שרצים לשלם יקר חשוב לבדוק אם זה באמת מה שצריכים.
היתרונות בסיבים אופטיים זה לא רק המהירות, אלא גם יציבות, שירות וגם המחיר.
היציבות גורמת לכך שיש הרבה פחות ניתוקים, וגם השירות - לפני כן הכל היה עובר דרך בזק וזה היה מעיק.

אני כלוקחה פרטית עם מחשב אחד כשהייתי בנחושת כל העלאה של קבצים תקעה לי את המחשב, הייתי מעלה רק בלילה שאני ישנה
היום זה רץ ושלא נדבר על זה שנדיר מאד שיש לי ניתוקים.
וגם שאני מחברת עוד מכשירים, הכל נוסע.

וגם לגבי המחיר- לי יצא יותר זול 99 ש"ח כולל הספק והסינון ! לפני כן שילמתי 120בערך
כך שלגמרי הרווחתי מכל הסיפור
והבנתי שזה המחיר בכל הערים שאתרוג פרסו.

בקיצור ממליצה ממש

קו ירוק

מנוי פרימיום
נכון מאד !
אני כאן בשביל הזמנות סיבים.
תשתדרגו במהירויות מטורפות
גם בנטפרי - גם באתרוג
אני יאתר לכם מחירים הכי משתלמים.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
היתרונות בסיבים אופטיים זה לא רק המהירות, אלא גם יציבות, שירות וגם המחיר.
היציבות גורמת לכך שיש הרבה פחות ניתוקים, וגם השירות - לפני כן הכל היה עובר דרך בזק וזה היה מעיק.

אני כלוקחה פרטית עם מחשב אחד כשהייתי בנחושת כל העלאה של קבצים תקעה לי את המחשב, הייתי מעלה רק בלילה שאני ישנה
היום זה רץ ושלא נדבר על זה שנדיר מאד שיש לי ניתוקים.
וגם שאני מחברת עוד מכשירים, הכל נוסע.

וגם לגבי המחיר- לי יצא יותר זול 99 ש"ח כולל הספק והסינון ! לפני כן שילמתי 120בערך
כך שלגמרי הרווחתי מכל הסיפור
והבנתי שזה המחיר בכל הערים שאתרוג פרסו.

בקיצור ממליצה ממש
המחיר שאת משלמת זה רק בערים שאתרוג פרסו סיבים שזה מודיעין עילית ,ביתר ,רכסים,תל ציון,ואלעד ויש עוד כמה מקומות שפרסו חלקית.
ושוב לא באתי להגיד שאין צורך בסיבים לקוח שיודע שזה הצורך שלו ומבין על מה הוא משלם זה מצוין וזה באמת מהיר משמעותית

אבל רק השבוע הגיעו אלי שתי לקוחות ששכנעו אותם לעשות סיבים ואין להם צורך בזה כי הם לא משתמשים בהעלאות כבדות או דברים כאלו ובפועל משלמים 160 ש"ח לחודש

ולכן מי שמשלם מחיר כזה זה מצוין אבל כשמשלמים כפול ללא צורך אמיתי זה חבל.

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
המחיר שאת משלמת זה רק בערים שאתרוג פרסו סיבים שזה מודיעין עילית ,ביתר ,רכסים,תל ציון,ואלעד ויש עוד כמה מקומות שפרסו חלקית.
ושוב לא באתי להגיד שאין צורך בסיבים לקוח שיודע שזה הצורך שלו ומבין על מה הוא משלם זה מצוין וזה באמת מהיר משמעותית

אבל רק השבוע הגיעו אלי שתי לקוחות ששכנעו אותם לעשות סיבים ואין להם צורך בזה כי הם לא משתמשים בהעלאות כבדות או דברים כאלו ובפועל משלמים 160 ש"ח לחודש

ולכן מי שמשלם מחיר כזה זה מצוין אבל כשמשלמים כפול ללא צורך אמיתי זה חבל.
הציעו לנו מאתרוג לעבור עכשיו לסיבים אופטיים (בני ברק)
חצי שנה ללא העלאה (99 ש"ח) ואח"כ עולה ל119
עד היום היינו מרוצים, חוץ מפה ושם ניתוקים לא קריטיים
כדאי ושווה לעבור? יודע להמליץ?
תודה!

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הציעו לנו מאתרוג לעבור עכשיו לסיבים אופטיים (בני ברק)
חצי שנה ללא העלאה (99 ש"ח) ואח"כ עולה ל119
עד היום היינו מרוצים, חוץ מפה ושם ניתוקים לא קריטיים
כדאי ושווה לעבור? יודע להמליץ?
תודה!
באיזה חברה הייתם עד היום וכמה שילמתם?

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
באיזה חברה הייתם עד היום וכמה שילמתם?
אנחנו באתרוג כבר, משלמים 99
ואגב, נשמח לקבל פרטים על הניוד לסלקום, אתמול התיקנו לנו מונה חכם
(יש 3 שקעים ותאורה אחת שלא עובדים מאז הניוד, איך מטפלים בזה? מול החברת חשמל?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה