אם אני מעלה סרטון לאתר דרך יוטיוב...

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
האם מי שיש לו אינטרנט כשר יוכל לראות את הסרטון, למרות
שהוא חסום לצפיה ביוטיוב?

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא

זה עדיין יושב בשרת של youtube (שחסום)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אז איך מעלים סרטים לאתר שגם הכשרים יוכלו לראות?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
לא הבנתי למה הכוונה. הרי אם אכניס זאת לאתר ישירות
תהיה שם בעיה, כי זה אתר קטן ולא בטוח שיש לו אפשרות
לנגן וידאו באיכות כמו יוטיוב.
ומה עם הסטרימינג?

yitzy

משתמש פעיל
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא חשוב גודל האתר
חשוב נפח השרת וכמות התעבורה שמקציבים לך בשרת

האיכות תהיה בדיוק האיכות של הקובץ המועלה..אפשר גם HD
(אבל תלוי גם בהגדרות הנגן)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני מנסה דרך גלאטיוב, ויש לי בעיה בהעלאת הסרטון לאתר שהקוד הוא קוד שגורם לסרט להתחיל מיד בכניסה, ואני לא רוצה שזה יהיה כך. כמו כן, אני גם לא רוצה רקע שחור. יש איך לשנות זאת? ועוד בעיה שנתקלתי בה [שלחתי להם אימייל לגבי זה] שאי אפשר לעצור את הסרטון ואני לא יודעת אם זה רק אצלי, או בעיה אצלם.

מה אתם ממליצים לעשות, שגם נתיבים יוכלו לראות?

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבנתי שיש אפשרות להעלות בגמבו מייל ולהביא לפה קישור. אני מנסה כבר שבוע להעלות קובץ אך יש לי איזו תקלה בחיבור אליהם. אין לי כל כך זמן לפתור אותה. אם יהיה לך פיתרון זה יעזור גם לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה