בקשה אל תפלו בפח!!!

yoelyoel8

משתמש צעיר
הפח של היצר, לבזבז את הזמן פה על נושאים שנטחנו ונלעסו ונכתשו...
חבל על זמן, סוכות היום זמן שמחתנו,בואו נלך לסוכה להיות מוקפים סביב שבעת ענני הכבוד
נאסוף שפע של שמחה,אושר,קשר עם ה' לכל השנה,
נעזוב לרגע את הטבלט\מחשב\סמארטפון...
ננלמד הלכה,משנה,גמרא עיון,סיפורי צדיקים,
נדבר עם האשה,ילדים,אמא,אבא,אח,חם,חמות,נשב,נתבדוד,סתם נסתכל על הסכך,נרגע...
המחשבות האלה עברו בראשי חשבתי לשתף אחרים אולי יביא גם להם תועלת...(בתקווה שאני גם יישם את זה לאלתר...)
מועדים לשמחה

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מסכימה עם כל מילה- בטח ימחקו אותי ההנהלה
אבל יש התמכרות לפרוג. חבל. אני אישית מגבילה את עצמי בשביל לא להסחף..
ולשכוח מהחג, מהמשפחה... חבל! לא רוצה לפגוע אבל יש ניקים פה שנמצאים 24/6!
מה עם המשפחה שלהם???? בואו נעצור את ההתמכרות לשטויות...

yoelyoel8

משתמש צעיר
לא להאמין מה קרה לי... ה' שמע לתפילות שלי... כמה שעות אחרי כתיבת הפוסט נשבר לי המסך...
ורק אתמול תוקן....כמה תובנות מהשבוע וחצי האחרונים...
ממש התאכזבתי... חיכיתי לראות מחאות נמרצות מחוץ לבית... אחרי כל התגובות והעזרה שהגשתי פה ובעוד מקומות לאחרים.... אולי נציגים בכירים של איביי ואליאקפרס....
מסתבר שאפשר להסתדר בלעדיי,ופתאום גיליתי שיש לי יותר רוגע ושלוה לי ולאשתי....
אז החלטנו שהמחשב נכנס לביודיום ושעה ביום(רצוי בשעת הערה המאוחרות) הוא יוצא אחר כבוד לדברים דחופים באמת...
ככה היה בהתחלה...עד שבפיחות מזדחל הוא טרף לנו יותר ויותר שעות,וגם על דברים חשובים ונחוצים....
תפילה לשינוי אמיתי ופנימי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה