אל תדאג! אני ארפא אותך

TIKI

משתמש רשום
מ-תווווק!! ^_^
הסגנון שלך כובש ועדין! התאהבתי בחיוך של הארנבון P:
משהו לא מסתדר לי בתיק הרפואה הראשונה שלה... משהו בפרופורציות. אבל מעבר לו, הכל מושלם כ"כ!

יעלולה

משתמש מקצוען
מדהים. הארנבון גונב את ההצגה.

נכתב ע"י עפרה;298661:
רק השיער שלה קצת מוזר, לא? ארוך מלפנים וקצר מאחור?

מאוד מודרני עכשיו, ראית את העיצוב של הפאות היום, מקדימה ארוך ומאחורה קצר, תעשי מזה שתי קוקיות וזאת התוצאה, שלדעתי מקסימה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מתוק מדבש!

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את מוכשרת. אוהבת את הסגנון ואת המתיקות.

אריאלה+

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י TIKI;298855:
מ-תווווק!! ^_^
הסגנון שלך כובש ועדין! התאהבתי בחיוך של הארנבון P:
משהו לא מסתדר לי בתיק הרפואה הראשונה שלה... משהו בפרופורציות. אבל מעבר לו, הכל מושלם כ"כ!

תודה רבה רבה TIKI!!! :D ובקשר לתיק לקחתי לתצומת ליבי :)

נכתב ע"י יעלולה;298928:
מדהים. הארנבון גונב את ההצגה.

מאוד מודרני עכשיו, ראית את העיצוב של הפאות היום, מקדימה ארוך ומאחורה קצר, תעשי מזה שתי קוקיות וזאת התוצאה, שלדעתי מקסימה.

תודה רבה!!
רציתי בהתחלה קוקיות אבל בסוף אהבתי את זה ככה אז השארתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה