אלרגיה אלרגיה מסכנת חיים תינוק בן חצי שנה

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בני אובחן לפני כשבועיים כאלרגי ברמה מסכנת חיים לחלב
הינחו אותנו לנסות להעביר אותו בהדרגה מנאוקייט לאיזומיל - סויה.
לרוע המזל, הניסיון הזה (שנעשה בזהירות ממש) הוביל אותנו לחדר הלם עם תגובה אלרגית קשה.

המטפלת - אפשר להבין אותה, לא מוכנה לקבל את הילד.
הבוס - אפשר להבין גם אותו - לא מוכן להתגמש...

אשמח לקבל מידע מניסיון
1. איך מקבלים אישור לסייעת?
2. המטפלת שלנו פתחה השנה באופן פרטי, אך היא מוכרת במשפחתונים, האם יש סיכוי שנקבל סייעת אצלה?
3. קיצבה לילד אלרגי - רק מגיל 9 חודש??

האמת אנחנו ממש מבולבלים, וכל מידע יעזור מאד

תודה רבה!

chh

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יודעת לענות רק על השאלה השלישית
אכן קצבה היא רק מגיל 9 חודשים ועד 10 שנים
הדרישות ואופן ההגשה פשוטים מאד,
מספיק שיש אבחון של אלרגולוג עם תבחין עור של אלרגיה מסכנת חיים

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דבר ראשון תעשי גוגל ותבדקי בכל זכות
אם אני לא טועה יש איזה אבסורד בחוק שסייעת צמודה זה רק מגיל 3 אבל לא בטוחה:(:mad:
תודה!
בדקתי,
לרוע המזל אני מאלה ששולחים למטפלות פרטיות, אין אפילו סיכוי קלוש שאמצא לו כעת מקום במעון
המטפלת שלי דווקא מוכרת במשפחתונים משנים שעברו, אבל לא יודעת אם זה תופס ועם מי אפשר להתייעץ...

nuyh

משתמש פעיל
תודה!
בדקתי,
לרוע המזל אני מאלה ששולחים למטפלות פרטיות, אין אפילו סיכוי קלוש שאמצא לו כעת מקום במעון
המטפלת שלי דווקא מוכרת במשפחתונים משנים שעברו, אבל לא יודעת אם זה תופס ועם מי אפשר להתייעץ...
הרב גולדנטל מדגל התורה

שומרת החומות

משתמש מקצוען
אני יודעת שאצל תינוק זה מאד מורכב,כי הוא צריך סייעת צמודה כל היום,כי בתינוקיה או אצל מטפלת יש כל הזמן בקבוקים

מנסיון,בדרך כלל ילד אלרגי ברמה מסכנת חיים זכאי לסייעת 3 שעות ביום
אני הייתי ממליצה לך לקחת את הסכום שהקצבת למטפלת פלוס השעות שתקבלי על האלרגיה ולשלם למטפלת פרטית כפול בלי ילדים נוספים

ככלל,היום כל תהליך הסבסוד לאלרגיה הוא מול התמת
וזה רק אחרי שהילד מופיע בתמת כילד רשום במסגרת מוכרת
ואחרי שיש אישור מהתמת את לארגון שהם מפנים אותך כמו עזר מציון ואחרים והם מביאים לך סייעת

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
סליחה שאני שואלת, למה צריך סייעת, או במילים אחרות - מה תועיל סייעת על פני המטפלת הרגילה?
אם הוא אצל מטפלת פרטית ולא במעון, היא יודעת בדיוק מה הוא אוכל ומתי.

שומרת החומות

משתמש מקצוען
תודה!
בדקתי,
באיזה עיר את מחפשת?

nuyh

משתמש פעיל
מנסיון,בדרך כלל ילד אלרגי ברמה מסכנת חיים זכאי לסייעת 3 שעות ביום
אני הייתי ממליצה לך לקחת את הסכום שהקצבת למטפלת פלוס השעות שתקבלי על האלרגיה ולשלם למטפלת פרטית כפול בלי ילדים נוספים

ואחרי שיש אישור מהתמת את לארגון שהם מפנים אותך כמו עזר מציון ואחרים והם מביאים לך סייעת
זה לא מדויק הבת שלי עם אלרגיה מסכנת חיים ממש מקבלת שעתיים וגם הם לא ממומשות כי לכי תמצאי משהי שמוכנה לבוא לשעתיים עבודה ביום

שומרת החומות

משתמש מקצוען
סליחה שאני שואלת, למה צריך סייעת, או במילים אחרות - מה תועיל סייעת על פני המטפלת הרגילה?
זו אחריות!!
אני כן מכירה מטפלת שהסכימה לקבל את הילד במחיר כפול ולקחה על עצמה את האחריות ,זומאחריות גדולה ומלחיצה להשגיח על תינוקת שלא תכניס חס וחלילה בקבוק של מישהו אחר לפה

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה,
סליחה על הבורות... איך אני רושמת את הבן שלי שיופיע רשום בתמת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה