דרוש מידע אלו חטיפים/ ממתקים / משחקים - אין באמריקה ?

טאבו

משתמש סופר מקצוען
מה רע בלהביא סתם מארז שוקולדים טוב שכל אחד יכול להינות ממנו (אפילו אם יש כזה בחנות ליד)

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אז אני באה לומר פה מינסיון של שנה וחצי באמריקה,
הדוריטוסים, הצ'יפסים והשוקולדים של עילית היו חסרים לי מאד!!
תתפלאו אבל גם מלפפונים חמוצים בשימורים מהארץ הם טורפים...
כל ירק שם הוא ענקי, המלפפון הוא בגודל חצי מטר אם לא יותר....
סתם ככה כל המאכלי חלב בארץ יותר טעימים (בעצם יכול להיות שזה עניין של הרגל)
מקווה שעזרתי
אה, עוד משהו, אם את מדברת על ניו יורק אז שם יש כמעט הכל מהארץ, אני מדברת על שאר המדינות כמו קליבלנד, פלורידה, ניו ג'רסי וכו'..

נערך לאחרונה ב:
מאד מתלהבים שם ממוצרי שי אומנות בעור
אז תוכלו להביא כל דבר משם עם או בלי שמות, לפי התקציב.
ו'עץ הזית' במאה שערים גם..
וחריטה על צמיד שם באותיות עבריות..
ופעם הבאתי סידורים שיש בסוף תהילים והם מאוד התלהבו מזה.

אז אני באה לומר פה מינסיון של שנה וחצי באמריקה,
הדוריטוסים, הצ'יפסים והשוקולדים של עילית היו חסרים לי מאד!!
תתפלאו אבל גם מלפפונים חמוצים בשימורים מהארץ הם טורפים...
כל ירק שם הוא ענקי, המלפפון הוא בגודל חצי מטר אם לא יותר....
סתם ככה כל המאכלי חלב בארץ יותר טעימים (בעצם יכול להיות שזה עניין של הרגל)
מקווה שעזרתי
אה, עוד משהו, אם את מדברת על ניו יורק אז שם יש כמעט הכל מהארץ, אני מדברת על שאר המדינות כמו קליבלנד, פלורידה, ניו ג'רסי וכו'..
במונסי היה הכל על המדפים ב'אוור גרין', חטיפים, גאמפ,שימורים,מוצרי תנובה,קליק ושוקולד עלית..
הגזמת עם הגודל... היה לנו את זה השמיטה את הירקות בטעם פלסטיק והמלפפונים הגדולים..
מלפפון חמוץ 'פיקלס' נו, לא הייתי סוחבת מזוודה עם זה..

שיר נולד

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
בואו לא מגזים, אין מה לכתוב פה את כל החברות בארץ, אני כותבת פשוט מוצרים שלא קיימים שם, זה הכל.
ולגבי הירקות לא היה לי שום תלונות, רק הבאתי עובדה מעניינת על המלפפון
וכן עובדה נוספת שמלפפונים חמוצים של הארץ הם קראו"בייבי פיקלס" בטענה שהם הרבה יותר קטנים! וטעימים!!
אבל אף אחד לא מחייב אף אחד לשים במזוודה קופסאות שימורים
ויכול להיות שגם במונסי כמו שאמרו פה , מייבאים הרבה דברים מהארץ, אבל שוב אני דיברתי על המדינות הפחות מרכזיות...
שלשם נחמד להביא דברים מהארץ כי הם לא מייבאים.

נערך לאחרונה ב:

אתי2

משתמש רשום
אחיינים שלי מתלהבים משוקו בשקית!
במבה אדומה!!!!!!!!!!!! של אוסם כמובן
שלווה -התכלת, הגדולים
מוצרי סויה

צבי2

משתמש פעיל
תלוי אם הנסיעה לאזור שיש קהילה יהודית מפותחת- שאז בגדול יש להם הכל, ואולי כדאי לקנות מזכרות מארץ ישראל, או שהנסיעה לקהילה במקום שומם, שאז בד"כ יש מחסור גדול בממתקים וכדו' בהכשרים טובים/ חלב ישראל או בדוריטוס ודומיו [דוריטוס פעם לא היה שם כשר אבל בשנים האחרונות יותר ויותר נכנס, בדגש מאז כניסת אושר עד לשוק שם, אבל במקומות קטנים זה בהחלט חסר]

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
לבנים אפשר להביא ספר "חידושי תורה" מפואר ואולי אפי' להוסיף חריטת שם באותיות זהב (בעברית כמובן בשביל לא להרוס את הרושם).
מדמיין מפה את ההתרגשות:love:.
לבנות אפשר להביא איזה עט פרקר יפה בצבעים סגול או וורוד עם חריטה יפה של השם:p.

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
היתה לי חברה שבכל פעם רק ביקשה שאשלח לה צ'יטוס, צ'יטוס וצ'יטוס..
שאר החטיפים כן הכירה, רק צ'יטוס היה לה חדש..

מינוס מקצועי

משתמש צעיר
אם היא בקשה כ"כ הרבה פעמים צ'יטוס איך לא נמאס לה? כמו שנמאס לאשכנזים מבינינו לאכול תפוצ'יפס טבעי בין פסח לפסח:ROFLMAO:.

מה שאני

משתמש מקצוען
בלת"ק
אנחנו הבאנו קרמבואים והם ממש התלהבו
רק לא פחות התלהבו לראות את העגול סוכר ושומן רווי בכמות גבוהה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה