אי-תאימות במספרי הערות השוליים בקובץ וורד

Tagxp

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עורכים בלתי מנוסים בעריכה מסרו לי מסמך ענק ובו 15888 הערות שוליים.

אבל הבעיה היא, שלמטה בהערות שוליים יש 15898 סימוני הערות שוליים, ז.א. שהם העתיקו כנראה מלמעלה חומר שהיה בו סימון להערות שוליים והוא שתל שדה נוסף עבורם.

כמו כן יש מקומות למטה שמחקו בטעות את סימון הערת השוליים.

אני צריך למעשה לייצא את הערות השוליים עבור עימוד בתג, ולצורך כך אני זקוק לסימן היכר היכן מתחיל כל הערה.

להתבסס על פיסקאות היה רעיון לא רע, לולי המגבלה שאי אפשר לבטל פסקאות בין ההערות בהערות שוליים, כי זו לא פעולה חוקית, וממילא ייתכן שיהיו פיסקאות רבות יותר ממספר ההערות.

בכל אופן אודה למי שיש לו פתרון לבעיה: איך אפשר לגלות היכן חסר הערות שוליים, והיכן יש הפניות כפולות.

עד היום כאשר היה מדובר בכמה מאות הערות הייתי תופס קבוצה קבוצה של 100 הערות וסופר את כמות סימוני ההערות שוליים האם זה אכן תואם, אבל כרגע כאשר מדובר בקרוב לשש-עשרה אלף הערות זה כמו למצוא מחט בערימת שחת.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מאקרו זה יכניס קוד @AA לפני כל הערה.

שים לב, במקום שנמחק סימון הערת שוליים, המאקרו יכניס הקוד לאחר אות ראשון של ההערה (אפשר למצוא את זה אח"כ ע"י חיפוש תו עם קוד הנ"ל).

קוד:
Sub tagxp()
Application.ScreenUpdating = False
For i = 1 To ActiveDocument.Footnotes.Count
ActiveDocument.Footnotes(i).Range.InsertBefore "[COLOR=Red]@AA[/COLOR]"
Next
Application.ScreenUpdating = True
End Sub

Tagxp

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איזה שירות!!!

מאקרו מיוחד על שמי...

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
My pleasure

אני רק מקווה שעזר לך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה