עיצוב פנים אי כזה למטבח, איפה קונים?

באתי לחלום

משתמש מקצוען
איפה ניתן לקנות כזה אי למטבח?
מה אתם אומרים על החיבור לקיר, האם מתאים שכזה אי ייצא מקיר ולא כהמשך של משטח העבודה?
1690256788447.jpeg

669yehuda

משתמש פעיל
כפי שנכתב לעיל, לא קנו אותו בנפרד, אלא זה המשך של משטח העבודה בכל המטבח. לא חושב שזה פרקטי לעשות משטח עץ בתור שיש, בטח למטבח פעיל עם ילדים, נשחק מהר עם הזמן. יותר נראה סגנון חו"ל. אפשר לעשות שיש והמשך של אי דמוי עץ אם כבר.

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ניתן ל'קנות' או להזמין משטח כזה ולחבר אותו מעט יותר גבוה או נמוך מהשיש
כך החיבור יראה נכון יותר בהנחה שמדובר במשטח עבודה שיש ולא מעץ כמו שכאן בתמונה שאז ניתן להמשיך אותו ישירות

שירה111

משתמש רשום
כהמשך לשאלה פה @רותי וינברג יש לך אולי תמונה של משטח בוצר מחובר לשיש, כשהמשטח גבוה יותר מהשיש? וכמה גבוה יותר צריך לעשות כדי שיראה טוב בעין? (האי ממוקם בזוית של 90 מעלות מהשיש)

וכן, האם חייב עץ בוצר אמיתי? או שאפשר פלטת עץ רגילה עם פורמייקה? (אני צריכה צבע אפור...)

תודה!

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כהמשך לשאלה פה @רותי וינברג יש לך אולי תמונה של משטח בוצר מחובר לשיש, כשהמשטח גבוה יותר מהשיש? וכמה גבוה יותר צריך לעשות כדי שיראה טוב בעין? (האי ממוקם בזוית של 90 מעלות מהשיש)

וכן, האם חייב עץ בוצר אמיתי? או שאפשר פלטת עץ רגילה עם פורמייקה? (אני צריכה צבע אפור...)

תודה!
לא עולה בדעתי כרגע על תמונה שלי
אפשר לחפש ברשת
צריך כמה ס"מ 2-3 לכל הפחות
ממש לא חייב להיות מעץ אמיתי, יכול להיות פורמייקה
צבע אפור את מתכוונת צבע אטום? או עץ בגוון אפור
אם צבע אטום- עדיף לעשות מפורמייקה שהיא עמידה הרבה יותר ולא מצריכה תחזוקה
לעץ טבעי- בוצ'ר אמיתי נותן מראה אמיתי וטבעי
אבל הוא רגיש יותר למכות, מצריך לעיתים שיוף וצביעה בלכה להגנה
ופורמיקה לעומתו יכולה להיות יפה מאד, גם אם לא הדבר האמיתי, ובלי כל הנ"ל

שירה111

משתמש רשום
@רותי וינברג תודה רבה על התשובה המפורטת!

אני התכוונתי לפורמייקה אטומה
הבעיה שלי היא כזאת - זה מטבח של יחידת דיור, שכבר התקינו לי את כל הארונות
מתחת האי - יש גם ארונות ברוחב 30 ס"מ, אבל התקינו לי אותם באותו גובה כמו כל הארונות.
השאלה היא - השיש הוא בגובה 2 ס"מ, פורמייקה אם אני אקנה תהיה בערך באותו הגובה, השאלה אם יש דרך "להגביה" את הפרומייקה בצורה נורמלית או שיש פורמייקה עבה יותר בצורה משמעותית??

מצרפת סקיצה להבנת הענין: (הכיורים אגב, זזו לאמצע השיש כדי שלא יהיו קרובים מידי לאי)
1702941471246.png

1702941393616.png

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@רותי וינברג תודה רבה על התשובה המפורטת!

אני התכוונתי לפורמייקה אטומה
הבעיה שלי היא כזאת - זה מטבח של יחידת דיור, שכבר התקינו לי את כל הארונות
מתחת האי - יש גם ארונות ברוחב 30 ס"מ, אבל התקינו לי אותם באותו גובה כמו כל הארונות.
השאלה היא - השיש הוא בגובה 2 ס"מ, פורמייקה אם אני אקנה תהיה בערך באותו הגובה, השאלה אם יש דרך "להגביה" את הפרומייקה בצורה נורמלית או שיש פורמייקה עבה יותר בצורה משמעותית??

מצרפת סקיצה להבנת הענין: (הכיורים אגב, זזו לאמצע השיש כדי שלא יהיו קרובים מידי לאי)
צפה בקובץ המצורף 1527366
צפה בקובץ המצורף 1527364
פורמייקה זה רק חומר החיפוי למשטח עץ- עדיף שיהיה סנדוויץ מחופה פורמייקה
אפשר לבקש מהנגר שיעשה קנט לכל ההיקף בעובי 3-5 ס"מ, לפי הצורך
5 ס"מ נותן מראה מסיבי יותר שמדמה בוצ'ר אמיתי

NAN.

משתמש רשום
בוצ'ר הוא עץ גולמי- כמו שהןא , עם קצת ציפוי, לכן הוא מאוד רגיש הוא עץ טבעי.
לעץ הזה את מתכוונת? כי הוא ממש לא מומלץ למטבח פעיל (מקבל יותר שריטות וכתמים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה