בקשת תפילה איתי חיים בן אהובה לרפו"ש

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עדכון:
המצב סטטי.
ללא שינוי
אתמול בסריקת סי טי ראו שהמצב ללא שינוי. ב"ה גם ללא להחמרה שזה גם טוב.

אמא של הכלה האירה את עיני ואני רוצה לשתף. אמנם זה דבר מוכר ולא חדש אבל חשבתי שנקבל עלינו לזכותו של איתי חיים בן אהובה את הדבר הזה.
ומהו?
איך אמרה לי האמא- "אני מרגישה שהמסר שהקב"ה שולח לנו הוא שאנחנו מתמקדים בדברים שוליים. איך תהיה השמלה, מי בא ומי לא בא לחתונה, האיפור, הדברים סביב, הבית היפה שיש לאחרים, רמת הדיור של אחרים מול זה שלנו, החיצוניות וכו'. במקום כל אלו, בואו נתמקד בדברים האמיתיים, המהותיים, הפנימיים. באמת. במה שיש לנו ושעליו עלינו לומר להקב"ה תודה.
הכלה המיוחדת הזו חיכתה 14 שנה לזיווגה. בואו, כולנו, בשבילה נתמקד באמת, במה שבאמת חשוב. נחפש את הטוב שהקב"ה משפיע עלינו ונודה עליו כל יום.
מציעה שנחפש כל אחד מאיתנו לפחות משהו טוב אחד שהקב"ה עשה איתנו בכל יום. נחשוב עליו ונאמר להקב"ה תודה בפה מלא.
והלוואי ויהא זה לזכותו של החתן שיתעורר במהרה בריא בגופו ובנפשו ושהזוג המקסים הזה יזכה להגשים את חלומותיו לבנית בית שיקדש את שם ה'.
אני בדיוק קראתי השבוע שכל מי שרוצה לקבל ישועה, שיודה לה' כל יום במשך רבע שעה ואח"כ יגיד 8 פעמים "מזמור לתודה" ולאחר מכן יבקש בקשה, בעז"ה מובטח לו שיוושע.
ה' רואה אותו מודה על מה שיש לו ועל מה שאין לו, ה' אומר הוא מודה לי על כל הטוב שאני נותן לו אני יראה לו מה זה טוב, וה' מרעיף עליו כפליים ישועות.
אז בואו ניקח את זה על עצמנו לרפואת החתן איתי חיים בן אהובה.
בשורות טובות!

מה שאני

משתמש מקצוען

מאיר למברגר

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אולי כדאי שכל אחד בנוסף לתפילות, ייזכר אם גם הוא הונף על שולחן אי אז בליל חתונתו.
אם כן, זה הזמן להגיד "מזמור לתודה" על כך שירדת בשלום.
(אם לא, על זה עצמו תגיד תודה;))
ושיהיה לזכות איתי חיים בן אהובה

נערך לאחרונה ב:

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עברו כמה ימים, והנה גם האסון הזה כקודמיו הולך ושוקע...
רק אצל המשפחה האומללה הוא לא יכול לשקוע
אי אפשר לחשוב על הצער של הכלה ועל החשש הגדול מה יהיה העתיד שלה.
יהודים, רחמנות !!!
מזעזע

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בעז"ה שיר השירים וקבלת שבת 10 דק' לפני הזמן בל"נ

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עברו כמה ימים, והנה גם האסון הזה כקודמיו הולך ושוקע...
רק אצל המשפחה האומללה הוא לא יכול לשקוע
אי אפשר לחשוב על הצער של הכלה ועל החשש הגדול מה יהיה העתיד שלה.
יהודים, רחמנות !!!
לצערנו היום יש כ''כ הרבה טרגדיות כל אחת מזעזעת ביותר בפני עצמה. ככה שיש סוג של עייפות מסוימת אחרי מס' ימים.
החוכמה היא מי שיכול לקבל על עצמו משהו קטן לרפואתו, קבלה בצניעות, בבן אדם לחברו, בתפילה, בברכות וכ'

ואז בכל פעם שעושים את זה לומר בפה ''לרפואת איתי חיים בן אהובה'' וממילא זה יישאר לנו בראש ויוסיף לו זכויות.
משהי אמרה לי שהיא החליטה לקחת משהו שקשור בראש, כיוון שמשום מה כל הטרגדיות האחרונות היו קשורות איכשהו בראש. אבל זה לא משנה, כל קבלה אפילו קטנה חשובה אצל הקב''ה ובוודאי תועיל עבורו ועבור כולנו.

בנוסף-
לאנשי החינוך שבנינו, אל תשכחו את הזכות העצומה של ''הבל פיהם של תינוקות של בית רבן''.
תאמרו להם ותעודדו אותם להתפלל. ולהזכיר את השם. אני אישית ראיתי ממש ניסים מתפילתם.
וגם עוד פרק תהילים אחד לא יזיק..

שיהיו בשורות טובות בקרוב!!!

וייס1

משתמש מקצוען
פותחת סיבוב נוסף להפרשת חלה ,שיר השירים,קבלת שבת מוקדם השבוע(בתקווה שלא מאוחר)
מי שתוכל לפתוח את ה באקסל זה יעעזור מאוד
זה האקסל משבוע שעבר.
מחקתי את מי שהיתה כתובה, אפשר להתחיל סבב חדש.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה האקסל משבוע שעבר.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בוקר טוב!

פ.נ

משתמש מקצוען
זה האקסל משבוע שעבר.

מקפיצה לשבוע!!

פרק קכד:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי ד' שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל: ב) לוּלֵי ד'שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם: ג) אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ: ד) אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ: ה) אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים: ו) בָּרוּךְ ד' שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם: ז) נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ: ח) עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם ד' עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה