תח"צ אישור לימודים + כרטיס סטודנט

מלי שיר

משתמש פעיל
יש מישהו שעשה דרך אחד המסלולים.... ויכול לשלוח לי סריקה של המסמכים,
(גם לגברים וגם לנשים)

בתודה מראש

ST!

משתמש פעיל
אגב כל כך פשוט להירשם דרך הטלפון
סך הכל 270 שח וזה אמיתי, חוקי
ואת יכולה ללמוד דרך הטלפון
ותוך יממה יש לך אישור מהיר ברבקו אונליין

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
השנה הכל מסונכרן

כאחד שעובד במכון למורים, ואני שאחראי להעלות את כל הנרשמים למערכת רב קו אונליין, אני יכול להגיד להם שהשנה הם בודקים בשבע עיניים, רק בשבוע האחרון קיבלתי מרב קו אונליין 2 פניות עם שמות לאימות אם הם לומדים אצלינו...
מה שלא קרה בשנים עברו...
(זה כמובן רק שמות של אנשים שהעלו לבד למערכת מסמכים, כל אלו שנכנסים לממשק הישיר, אנחנו מכניסים אותם כך שאותם הם לא בודקים, זה מבחינתם במסלול בטוח)
יש מישהו שעשה דרך אחד המסלולים.... ויכול לשלוח לי סריקה של המסמכים,
(גם לגברים וגם לנשים)

בתודה מראש
כך שהמסמכים השנה הם לא בדיוק אופציה בטוחה...
מניסיון..
אחד מהנציגים אמר לי שהשנה הם הולכים ללכת מאוד בחומרה על זיופים..

אגב, ההרשמה אצלינו במכון הולכת להיסגר ביום ראשון הקרוב, לאחר מכן כבר לא יוכלו להזמין השנה, רק לפ"ה, אז אם זה מעניין אתכם כדאי לכם להזדרז להירשם..
בהצלחה

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
מה הכוונה הממשק הישיר??

אם הם תופסים זיוף הם עושים משהו חוץ הורדת פרופיל הסטודנט?
שהשנה יש לנו מערכת ישירה שבו אני מדווח את כל הנרשמים, ואז הם פשוט נכנסים לרב קו אונליין מזינים את השם והת"ז שלהם ומבצע בדיקה, ואם אני רשמתי אותו בממשק אז הוא יכול לעבור מיד לטעינת הפרופיל ואין צורך להעלות את כל המסמכים הנדרשים כבעבר כמו אישור לימודים / כרטיס סטודנט וכו' הוא צריך להעלות למערכת רק צילום ת"ז,
וזהו יש לו פרופיל מוטען ברב קו

לגבי זיוף, יש לי שכן ששנה שעברה הם תפסו אותו (אז הם גם עשו בדיקות אקראיות אבל במינון הרבה יותר נמוך מהשנה)
וחלטו לו את כל הכסף ששילם לחופשי שנתי, עד שהוא היה צריך להביא לעל הקו כרטיס סטודנט מקורי ואישור לימודים מקורי, (הם אמרו לו שהיות וחשדו בו שהוא זייף, אז זה לא יעזור שישלח להם במייל, אלא הם רוצים לראות את הכרטיס פיזית)
בקיצור לא מומלץ להתעסק עם זה
ב-270 שקל יש לכם משהו ישר ואמיתי לחלוטין, וגם הקורסים השנה הם ברמה מאוד גבוהה אצלינו

HUDI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כאחד שעובד במכון למורים, ואני שאחראי להעלות את כל הנרשמים למערכת רב קו אונליין, אני יכול להגיד להם שהשנה הם בודקים בשבע עיניים, רק בשבוע האחרון קיבלתי מרב קו אונליין 2 פניות עם שמות לאימות אם הם לומדים אצלינו...
מה שלא קרה בשנים עברו...
(זה כמובן רק שמות של אנשים שהעלו לבד למערכת מסמכים, כל אלו שנכנסים לממשק הישיר, אנחנו מכניסים אותם כך שאותם הם לא בודקים, זה מבחינתם במסלול בטוח)

כך שהמסמכים השנה הם לא בדיוק אופציה בטוחה...
מניסיון..
אחד מהנציגים אמר לי שהשנה הם הולכים ללכת מאוד בחומרה על זיופים..

אגב, ההרשמה אצלינו במכון הולכת להיסגר ביום ראשון הקרוב, לאחר מכן כבר לא יוכלו להזמין השנה, רק לפ"ה, אז אם זה מעניין אתכם כדאי לכם להזדרז להירשם..
בהצלחה
איך נרשמים אצלך?

הנוי

משתמש רשום
אני נציג של מכון למורים אפשר ליצור איתי קשר במספר 0583262533

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
יש מה לעשות אם עשו סטודנט ''ריק'' והם חסמו את זה?
יעזור אישור לימודים ממכללה של הבן (הבן באמת לומד) על שם האב?
(המספר טלפון תקין?)
לאחרונה משרד התחבורה פשוט חסמו את כל אלו שהעלו מסמכים ריקים, כמו כן הם עושים כל הזמן הצלבות עם המכללות (בכל אופן אצלינו זה כך היה בתקופה האחרונה במכון למורים, שהם מתקשרים לשאול אותי על כל מיני סטודנטים אם הם באמת לומדים אצלינו)
(כל אחד שמעלה מסמך "ריק" צריך לקחת בחשבון את הסיכון מול הסיכוי...)
לכאורה זה לא יעזור כי זה הולך לפי מספר זהות, אולי אולי אפשר לנסות להירשם במכללה, לא בטוח שיעזור אבל אפשר לנסות..

קאלישית

משתמש פעיל
לאחרונה משרד התחבורה פשוט חסמו את כל אלו שהעלו מסמכים ריקים, כמו כן הם עושים כל הזמן הצלבות עם המכללות (בכל אופן אצלינו זה כך היה בתקופה האחרונה במכון למורים, שהם מתקשרים לשאול אותי על כל מיני סטודנטים אם הם באמת לומדים אצלינו)
(כל אחד שמעלה מסמך "ריק" צריך לקחת בחשבון את הסיכון מול הסיכוי...)
לכאורה זה לא יעזור כי זה הולך לפי מספר זהות, אולי אולי אפשר לנסות להירשם במכללה, לא בטוח שיעזור אבל אפשר לנסות..
תודה!!
דרכך אפשר לעשות משהו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה