דרוש מידע איקאה-משהו היה לאחרונה? מלא? ריק? מוגבל בכמות אנשים?

דשי

משתמש פעיל
תודה.
מעניין אותי, ילדים בגילאי 4-10, יש להם מה להתעניין באיקאה?
אני, למשל יכולה להיות שם חצי יום בכייף... אבל עם ילדים אף פעם לא הייתי..
ילדים בהחלט יכולים להנות מהתצוגות תלוי באופי של הילדים 'ובסבלנות של ההורים'
יש למטה אוכל מהיר בהכשר קהילות ממש אטרקציה לילדים (וגם להורים).

טריידמארק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה.
הדבר היחיד שהילדים שלי התעניינו בו היה מחלקת ילדים. אפשר להתנסות שם במשחקים וברהיטים וזה נחמד
בכל יתר הזמן הם די נדנדו שהם רוצים ללכת
דעתי האישית עדיף לא להביא אותם אם אפשר
נ.ב לא בדקתי אבל ייתכן ויש משחקייה, אולי בקורונה סגור, צריך לבדוק אין לי מושג

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה.
עם ילדים קטנים תאמת בכל גיל באיזשהו שלב מתחילים להשתעממם
ואין לך בדיוק איך להעסיק אותם.....

noas

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשחקייה בטח סגורה
מישהי ראתה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלה

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֶת שֵׁם יְהוָה הַלְלוּ עַבְדֵי יְהוָה:ב שֶׁעֹמְדִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת בֵּית אֱלֹהֵינוּ:ג הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב יְהוָה זַמְּרוּ לִשְׁמוֹ כִּי נָעִים:ד כִּי יַעֲקֹב בָּחַר לוֹ יָהּ יִשְׂרָאֵל לִסְגֻלָּתוֹ:ה כִּי אֲנִי יָדַעְתִּי כִּי גָדוֹל יְהוָה וַאֲדֹנֵינוּ מִכָּל אֱלֹהִים:ו כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ יְהוָה עָשָׂה בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ בַּיַּמִּים וְכָל תְּהוֹמוֹת:ז מַעֲלֶה נְשִׂאִים מִקְצֵה הָאָרֶץ בְּרָקִים לַמָּטָר עָשָׂה מוֹצֵא רוּחַ מֵאוֹצְרוֹתָיו:ח שֶׁהִכָּה בְּכוֹרֵי מִצְרָיִם מֵאָדָם עַד בְּהֵמָה:ט שָׁלַח אֹתוֹת וּמֹפְתִים בְּתוֹכֵכִי מִצְרָיִם בְּפַרְעֹה וּבְכָל עֲבָדָיו:י שֶׁהִכָּה גּוֹיִם רַבִּים וְהָרַג מְלָכִים עֲצוּמִים:יא לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן וּלְכֹל מַמְלְכוֹת כְּנָעַן:יב וְנָתַן אַרְצָם נַחֲלָה נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַמּוֹ:יג יְהוָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם יְהוָה זִכְרְךָ לְדֹר וָדֹר:יד כִּי יָדִין יְהוָה עַמּוֹ וְעַל עֲבָדָיו יִתְנֶחָם:טו עֲצַבֵּי הַגּוֹיִם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:טז פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:יז אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יַאֲזִינוּ אַף אֵין יֶשׁ רוּחַ בְּפִיהֶם:יח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:יט בֵּית יִשְׂרָאֵל בָּרְכוּ אֶת יְהוָה בֵּית אַהֲרֹן בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כ בֵּית הַלֵּוִי בָּרְכוּ אֶת יְהוָה יִרְאֵי יְהוָה בָּרְכוּ אֶת יְהוָה:כא בָּרוּךְ יְהוָה מִצִּיּוֹן שֹׁכֵן יְרוּשָׁלִָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

השירים שאהבנו • אתגר 20

לוח מודעות

למעלה