מידע שימושי איקאה בית שמש (אשתאול)

אביודה

משתמש מקצוען
הקורונה ניצחה את עבירות הבנייה: אור ירוק לפתיחת סניף איקאה ליד בית שמש
על אף שבוצעו עבירות בנייה במבנה סניף איקאה שליד בית שמש, ועדת הערר המחוזית ירושלים החליטה כי בימים אלה שיקולי הפרנסה של מאות עובדים שגויסו לחנות גוברים על שיקולי ענישה בתחום התכנון והבנייה

דפה

משתמש מקצוען
הקורונה ניצחה את עבירות הבנייה: אור ירוק לפתיחת סניף איקאה ליד בית שמש
על אף שבוצעו עבירות בנייה במבנה סניף איקאה שליד בית שמש, ועדת הערר המחוזית ירושלים החליטה כי בימים אלה שיקולי הפרנסה של מאות עובדים שגויסו לחנות גוברים על שיקולי ענישה בתחום התכנון והבנייה

חסום, כתוב מתי הפתיחה?

שועל ירוק

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם

קבצים מצורפים

• הוכשרו עבירות הבנייה בסניף איקאה ליד בית שמש והוא ייפתח בימים הקרובים.pdf
    KB 49.9 · צפיות: 59

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מה השעות פתיחה של הסניף?

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האם זה הולך להיות הסניף החרדי של איקאה.........
בין ירושלים לבית שמש ואין איזה תל אביב או ראשון באמצע

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
אם פרסמו - לא יעשו צחוק, מסתבר שנפתח...

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
קו 437 ו415 של אגד
אבל אולי כדאי להמתין לשבוע הבא שבו התח"צ לא תהיה מוגבלת במספר אנשים באוטובוסים...
וליתר הפרטים ניתן לשמוע או ב*8787, או ב*2800...

Rochit

משתמש מקצוען
נפתח היום.. הייתי שם אחרי צהריים לכמה דברים קטנים ממש, ידעתי מה אני רוצה ולא התעכבתי.
היה נקי ויפה, ובקושי היו שם אנשים. רוב הקופות לא היו פתוחות, כי לא היה צורך. היה להם את כל המלאי מסודר.
מי שיש לו אוטו ורוצה ללכת הייתי ממליצה ללכת מהר לפני שיתחילו העומסים.

בגדול אותו הדבר כמו הסניפים האחרים, מסודר אותו הדבר. מאוד יפה ואסטתי הכניסה. המסעדה לא פתוחה (קורונה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה