דרוש מידע איפור לשבת - למבינות באיפור

תמר שרייבר

משתמש רשום
אני מעוניינת לקנות איפור לשבת ורוצה לשמוע קודם כל על המלצות או דיס מניסיון או ממידע ספציפי
האם זה באמת נותן תוצאה טובה כמו איפור רגיל ואם לא עד כמה מורגש ההבדל ?
וכן האם גם בזה יש כל מיני חברות מומלצות ועמידות יותר או פחות ?

מירי קרפט

בעלת סטודיו לפאות, שיער ואיפור.
מנוי פרימיום
כדאי לך לשמוע ולהתייעץ בחנות סטייליש.
אם כמובן מבחינה הלכתית אתם נוהגים להתיר.

תמר שרייבר

משתמש רשום
ויש להם כמה חברות או שיש להם רק סוג אחד שהוא כנראה יהיה הסוג הכי מומלץ וטוב ;)
ולגבי הסטטוס ההלכתי מעדיפה שלא יסטו מהנושא אבל בכל אופן לידיעתך שמעתי מחברה חסידית וטובה שהיא שאלה רב גדול והוא אמר לה שזה ממש לכתחילה וכמובן שכל אחת תתייעץ עם רבותיו

תמר שרייבר

משתמש רשום
אל תתייעצי בסטייליש!
הם ימליצו לך רק על Maxcover או על Colors
Maxcover- חברה דפוקה!!
ל Colors יש דווקא מוצרים טובים (אני בתור מאפרת משתמשת במייקאפ, בסומק ובקונסילר שלהם)
והמוצרים של Colors הם גם אותו דבר כשרים לשבת ?

ניק 20775

משתמש רשום
לא הבנתי,
להתאפר בשבת עצמה? ודאי שאסור! (יש שבעס מייקאפ בכשרות בית יוסף)
אבל להיות עם האיפור בשבת לא שמעתי שיש בעיה...
אולי לא הבנת אבל היא כן דברה על איפור שמאפרים איתו בשבת
ולא מבינה איך אפשר לכתוב על דבר שבכשרות בד"ץ בית יוסף וכן הסכמה של ראש ישיבת פינשטיין שכותב בשם אביו הרב משה פינשטיין שזה כשר לכתחילה
וזה לא כמו שאת עושה את זה שיש רק מייקאפ לשבת פשוט יש היום תיק איפור כמעט שלם שמותר להשתמש בו בשבת
שכולל מייקאפ/איילנר/ אודם/ צלליות/ ברונזר/סומק/שימר שמותר להרבה רבנים להשתמש בהם בשבת

ש.ב.ש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אולי לא הבנת אבל היא כן דברה על איפור שמאפרים איתו בשבת
ולא מבינה איך אפשר לכתוב על דבר שבכשרות בד"ץ בית יוסף וכן הסכמה של ראש ישיבת פינשטיין שכותב בשם אביו הרב משה פינשטיין שזה כשר לכתחילה
וזה לא כמו שאת עושה את זה שיש רק מייקאפ לשבת פשוט יש היום תיק איפור כמעט שלם שמותר להשתמש בו בשבת
שכולל מייקאפ/איילנר/ אודם/ צלליות/ ברונזר/סומק/שימר שמותר להרבה רבנים להשתמש בהם בשבת
1710416127073.png

גברת עם אדרת

משתמש פעיל
נראה לי שפותחת האשכול הדגישה כי לא נועד לדעות הלכתיות...
יש לכן המלצות על איפור שבת איכותי?? ממש יעזור לי!!

תמר שרייבר

משתמש רשום
אדרבה תראו לי איפה יש הכשר לאשכנזים אני אשמח מאוד
לא יודעת אם באמת ממש יש הכשר רשמי על האיפור הזה בשבת
אני אישית שאלתי רב אשכנזי שאני לא מעוניינת לפרט עליו עוד, והוא התיר לי
אז כך שזה לא מעניין אותנו אם יש הכשר רשמי או שלא
(חשוב לי לציין שיכול להיות שהייתה סיבה מסויימת שהוא ראה יותר צורך להקל לנו)
אבל זה סתם סטייה מהנושא פה כל הפן ההלכתי שכל אחת תשאל את הרב שלה
ומי שבאמת יכולה להמליץ על מוצרים אשמח מאוד

המליונרית

משתמש מקצוען
(חשוב לי לציין שיכול להיות שהייתה סיבה מסויימת שהוא ראה יותר צורך להקל לנו)
זה משפט ששווה ציטוט. יכול להיות שלך היה סיבה מסוימת שיתירו לך אבל לכתוב פה שזה מותר וכו וכו לא כדאי לך לקחת אחריות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה