איפה קונים רקעי בד איכותיים במחירים טובים?

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הייתי אצל פוטופריק, נגמר לו המלאי כרגע (הוא מוכר רקע בד צבעוני 3X6 ב350 ש"ח)
ביררתי אצל אחרים, המחירים נעים בסביבות ה550 ש"ח.

באיביי לא מצאתי מישהו שמוכר סחורה טובה ועושה משלוח לארץ במחיר טוב

מישהו מכיר מוכר שיש לו מבחר ומחירים טובים?

קבצים מצורפים

• OMTRAD-2.jpg
    KB 9 · צפיות: 6
  • !B(iTWWw!mk~$(KGrHgoOKi0EjlLmV1mnBKcymOFSYQ~~_12.jpg
    KB 16.7 · צפיות: 5
Y

yossmor2

אורח
אם יש לך סבלנות, חכה לפוטופריק.
הבנתי שהוא הולך לייבא גם רקעים מצויירים.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אתה מתכוון רקעים עם ציורים של נופים ומקומות? אין לי צורך בכאלו כרגע.

ראיתי כאלו ממש יפים בחו''ל

.

קבצים מצורפים

• !BdWHdZg!2k~$(KGrHqYOKkIEq4umLUERBK4gMJ8,HQ~~_12.jpg
    KB 44.2 · צפיות: 4
  • !B(umUbg!2k~$(KGrHgoH-EQEjlLlwfrpBKdy7wpwKQ~~_12.jpg
    KB 37.4 · צפיות: 5

רבקה.

משתמש מקצוען
לא רוצה להעליב את פוטו פריק או משהו, אבל את הרקע שלי קניתי מהם ואני קצת מאוכזבת. ההדפס של הצבע (רקע אפקטים כחול-סגול) הוא ממש הדפס של צבע. זה אומר שכשהוצאתי אותו מהשקית נפלו פירורי צבע כאלה, ובינתיים כשדורכים עליו הוא עושה טיפה צבע על הרגליים. מכאן אני מניחה שלכבס אותו יהיה בעייתי.
הוא גם קצת קשה (בדיוק כמו בד צבוע).

לצבי (צל99) יש רקע אפקטים חום יפהפה שהוא קנה מיד שניה (שווה לחפש) והוא ממש רך, והצבע מוטמע בבד ולא צבוע על גביו כמו אצלי.

צל99

משתמש פעיל
נכתב ע"י רבקה אריאל;353334:
לא רוצה להעליב את פוטו פריק או משהו, אבל את הרקע שלי קניתי מהם ואני קצת מאוכזבת. ההדפס של הצבע (רקע אפקטים כחול-סגול) הוא ממש הדפס של צבע. זה אומר שכשהוצאתי אותו מהשקית נפלו פירורי צבע כאלה, ובינתיים כשדורכים עליו הוא עושה טיפה צבע על הרגליים. מכאן אני מניחה שלכבס אותו יהיה בעייתי.
הוא גם קצת קשה (בדיוק כמו בד צבוע).

לצבי (צל99) יש רקע אפקטים חום יפהפה שהוא קנה מיד שניה (שווה לחפש) והוא ממש רך, והצבע מוטמע בבד ולא צבוע על גביו כמו אצלי.

לא רוצה לבאס אותך אבל הרקע החום שלי גם מפוטופריק. :(

Y

yossmor2

אורח
חברים, זו צביעה ידנית,
אבי (הבחור מפוטופריק) סיפר לי שהיה בסין במפעל וראה איך הפועלים עומדים שם על פיגומים וצובעים ידנית כל רקע בנפרד.
מעבר לכך, אם קיימת בעיה ברקע ספציפי, אני בטוח שהוא יכול להחליפו, הוא מעולם לא עשה לי בעיה עם החלפה של ציוד או תיקון.

רבקה.

משתמש מקצוען
אז או שההבדל במרקם נובע מהגיל של הרקע (שלי דנדש ושלך כבר עבר משהו בחיים. אולי זה עוזר לריכוך, ואולי גם הכביסות עוזרות), או שבאמת יש בעיה ספציפית ברקע שלי.
אני אבדוק את זה איתם.

יוסי, אני יודעת שזו צביעה ביד, זו בדיוק הסיבה (אני חושבת) שכ"כ רואים את הצביעה, שהיא באמת הקשיחה את הבד וכו'. לא מבינה מה ההתלהבות מצביעה ביד. לי חשוב איך זה נראה, לא ממש אכפת לי איך זה נעשה... :)

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם כבר מדברים על פוטופריק, רציתי לציין שהשירות שלהם פשוט מדהים!!! הקנייה אצלם היתה חווית השירות הטובה ביותר בחיי.
למרות שהם נמצאים בחור נידח בקצה ת"א, שווה להגיע לשם.

Y

yossmor2

אורח
אבי ישמח לשמוע.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ואם כבר משבחים את פוטופריק, הערה קטנה:

לפעמים המכירה קצת אגרסיבית, וחלק מהמוצרים יקרים באופן מוגזם.

אם אתה מוכר מוצר איכותי וגובה עליו מחיר יקר, זה בסדר גמור, אבל כשמדובר על מוצר סיני פרימיטיבי (כמו למשל פלאש 'ויויטאר' קטן) שעולה באיביי 130 ש"ח - זה קצת מוגזם לדרוש עבורו 400 ש"ח ולתת לך הרגשה ש'עשו לך מחיר'..

אבל בגדול, מקום נהדר.

Y

yossmor2

אורח
זה בסדר,
לקנות דרך איביי זה בסדר, צריך רק להוסיף את עלות המע"מ, המשלוח, ואת זה שאין לך "אבא" למוצר.
בכל מקרה פוטופריק או לא, רצוי לעשות השוואת מחירים.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;353404:
זה בסדר,
לקנות דרך איביי זה בסדר, צריך רק להוסיף את עלות המע"מ, המשלוח, ואת זה שאין לך "אבא" למוצר.

מה עדיף?

פלאש אחד עם 'אבא'

או 3 פלאשים מאותו סוג בדיוק - בלי אבא ועם עודף..

(ואין מע''מ על פלאש של 33$ והמשלוח חינם)

רבקה.

משתמש מקצוען
איפה מצאת באיביי פלאש ויויטאר ב-130 ש"ח? אני לא יותר מדי מבינה בחברה הזו, ככה שאני לא יודעת אם יש להם מלא דגמים וכו', אבל אני ביררתי ואף הזמנתי בשבוע שעבר את ה-ויויטאר 285HV מאיביי והוא עלה טיפה מעל 400 ש"ח כולל משלוח. פה:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250539690120&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
עולה 700 בלי משלוח מפוטופריק.
זה אמנם יקר יותר משמעותית, אבל לא פי שלוש (פחות מפי 2, אפילו אם אתה לוקח משלוח). יש לך אבא לפלאש, והכי חשוב - אתה מקבל אותו מיידית (או במשלוח ממש מהיר) ולא צריך להתקשקש עם רכישה בחו"ל דרך האינטרנט בכרטיס אשראי בין לאומי.

ובכל זאת קניתי מאיביי. בשבילי ההפרש במחיר היה מספיק משמעותי, אבל יש מספיק אנשים שיחליטו ללכת על הרכישה הבטוחה והפשוטה יותר. היה כיף אם אבי היה נותן מחירים זולים יותר, אבל זכותו להתפרנס בכבוד. זה לא מחיר יקר נורא.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;353413:
איפה מצאת באיביי פלאש ויויטאר ב-130 ש"ח? אני לא יותר מדי מבינה בחברה הזו, ככה שאני לא יודעת אם יש להם מלא דגמים וכו', אבל אני ביררתי ואף הזמנתי בשבוע שעבר את ה-ויויטאר 285HV מאיביי והוא עלה טיפה מעל 400 ש"ח כולל משלוח. פה:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250539690120&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
עולה 700 בלי משלוח מפוטופריק.
זה אמנם יקר יותר משמעותית, אבל לא פי שלוש (פחות מפי 2, אפילו אם אתה לוקח משלוח). יש לך אבא לפלאש, והכי חשוב - אתה מקבל אותו מיידית (או במשלוח ממש מהיר) ולא צריך להתקשקש עם רכישה בחו"ל דרך האינטרנט בכרטיס אשראי בין לאומי.

ובכל זאת קניתי מאיביי. בשבילי ההפרש במחיר היה מספיק משמעותי, אבל יש מספיק אנשים שיחליטו ללכת על הרכישה הבטוחה והפשוטה יותר. היה כיף אם אבי היה נותן מחירים זולים יותר, אבל זכותו להתפרנס בכבוד. זה לא מחיר יקר נורא.

בדקתי, זה לא ויויטאר אלא Yinyan 28a

בפוטופריק 400 ש"ח (אם אני זוכר נכון זה הוצג כ'מחיר בשבילך')

באיביי 36.75$ (139 ש"ח) כולל משלוח (ואין על סכום כזה שום מס) http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230345411291

זכותו של אדם למכור בכמה שירצה כמובן.

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני קניתי 2 בb&h
ואחת אצל זנברד בזה מזנדברג הישתמשתי פעמיים ובאילו מאמריקאה אולי גם פעמיים.... אני מישתמשת מלא מלא ברקעי ניר ציבעוניים....

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י yossmor2;353404:
זה בסדר,
ק"כ גם אני קניתי אצל פוטופריק לא פעם אחת, אכן השירות מעולה. הוא מקדיש את כל הזמן ללקוח, גם בטלפון...
לגבי קניה דרך איביי, בגלל שאין "אבא" למוצר אכן יש סיכון, אבל לפעמים זה חוסך הרבה , אני עד לא מזמן השתמשתי בפלאשים שקניתי לפני 5 שנים יד שניה (היו משומשים) במחיר מעולה, אחד הלך... לפני 5 חודשים. אז לפעמים זה שווה!!

שלמה

משתמש מקצוען
חשוב לוודא שזה בד 'מוסלין' ולא 'בד ערבי', שהוא גס יותר.
כמעט בקניית כל בד,בהתחלה הקמטים מורגשים יותר, במשך הזמן הבד מקבל יציבות וכו'.
את הרקעים שלי, קניתי אצל 'דרורה'.
חושב שבקנייה הבאה אקנה בע"ה ב'פוטופריק'.

צל99

משתמש פעיל
אם כבר רקעים-

איך אתם שומרים רקע 6*6?
איך אתם מניידים אותו?

מקופל? מגולגל?
האם הקמטים מציקים לכם בצלומים?

צל99

משתמש פעיל
אם כבר רקעים-

איך אתם שומרים רקע 6*6?
איך אתם מניידים אותו?

מקופל? מגולגל?
האם הקמטים מציקים לכם בצלומים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה