דרוש מידע איפה עושים מבחן תאוריה לנהיגה בירושלים?

הנדס

משתמש רשום
רק תדעו שהנהלים השתנו ואין מה לבוא לעשות תאוריה בלי חתימה של משרד הרישוי לפני כן...
ממי שנכווה ברותחין

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צריך להוציא טופס ירוק, להחתים את הרופא משפחה ואת משרד הרישוי - מול קניון ישראלי בתלפיות, ועם זה לבוא לעשות תאוריה, אפשר להרשם ולשלם דרך האינטרנט ונראה לי שאפשר גם במקום.
בהצלחה!

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
צריך להוציא טופס ירוק, להחתים את הרופא משפחה ואת משרד הרישוי - מול קניון ישראלי בתלפיות, ועם זה לבוא לעשות תאוריה, אפשר להרשם ולשלם דרך האינטרנט ונראה לי שאפשר גם במקום.
בהצלחה!
מאיפה אני מוציאה טופס ירוק?

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
את צריכה ללכת לאופטיקה שמוציאה טופס ירוק, בירושלים יש בקניון מלחה את אופטיקה הלפרין ועוד אחת, לא זוכרת,
ומבקשת מהם להוציא טופס ירוק ואז את צריכה שאופטומטריסט יבדוק אותך, אני הוצאתי באופטיקה הלפרין ובמקום אפשר גם להיבדק, צריך לשלם 50 ש"ח. אח"כ את הולכת לרופא משפחה שיחתום על זה, ואח"כ למשרד הרישוי, ורק אחרי כל זה את יכולה להיבחן.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
את צריכה ללכת לאופטיקה שמוציאה טופס ירוק, בירושלים יש בקניון מלחה את אופטיקה הלפרין ועוד אחת, לא זוכרת,
ומבקשת מהם להוציא טופס ירוק ואז את צריכה שאופטומטריסט יבדוק אותך, אני הוצאתי באופטיקה הלפרין ובמקום אפשר גם להיבדק, צריך לשלם 50 ש"ח. אח"כ את הולכת לרופא משפחה שיחתום על זה, ואח"כ למשרד הרישוי, ורק אחרי כל זה את יכולה להיבחן.
הוצאתי את הטופס הזה כבר (לא ידעתי שזה נקרא טופס ירוק)
איפה אני מחתימה את משרד הרישוי? מה שעות קבלת קהל?

EFRAT HARARI RAFUL

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ברח' התנופה 17, ירושלים
בית קרסו, תלפיות.
יש את קניון ישראלי ששם עושים את התאוריה וזה ממש ממול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה