מידע שימושי איפה עושים בדיקה סרולוגית?

AdiTec

משתמש מקצוען
לפנות לרופא משפחה, ולומר לו שקרוב משפחה שלך היה חולה מאומת (אם זה אכן המצב).
אין לי קרוב משפחה מאומת אבל הייתי ליד חברות מאומתות והיה לי חלק מהתסמינים (חוש טעם וריח היה לי ברוך ד')
יש סיכוי לקבל הפניה?
שמעתי שאם כבר עושים בדיקות דם אז אפשר לקבל בקלות הפניה גם לזה- ידוע למישהו משהו כזה?

יום אביב

משתמש מקצוען
האם כדי לזכות באישור מחלים על סמך בדיקה סרולוגית יש לבצע את הבדיקות רק בקופת חולים? ומה עם מבצעים במעבדה פרטית? ואם מישהו רוצה לבצע יותר מפעם אחת?
הבנתי שיש רשימה של מעבדות מאושרות ממשרד הבריאות לעניין זה, מלבד המעבדות של קופות החולים, יש למישהו?

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
הורדתי מפה, למטה בצד שמאל פרטים.
עדכון חדש,
הם כבר לא נותנים מספרים [כנראה דרישה של משרד הבריאות]
בעלה של חברה שלי קיבל עכשיו תשובה - שליל לצורך הגדרת מחלים, לא ניתן לקבוע בוודאות המצאות נוגדנים,
התוצאות הגיעו מאסף הרופא ורשום שבוצעו במעבדות במעייני הישועה,
מסתבר שבמשרד הבריאות מחמירים את הנהלים,

mgv

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
עדכון חדש,
הם כבר לא נותנים מספרים [כנראה דרישה של משרד הבריאות]
בעלה של חברה שלי קיבל עכשיו תשובה - שליל לצורך הגדרת מחלים, לא ניתן לקבוע בוודאות המצאות נוגדנים,
התוצאות הגיעו מאסף הרופא ורשום שבוצעו במעבדות במעייני הישועה,
מסתבר שבמשרד הבריאות מחמירים את הנהלים,
התברר שזה רק אצלו, כי הבדיקה לא ברורה היתה, אז שלחו למעיני הישועה.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עזר מציון פרסמו שמי שתורם דם דרכם מבצעים לו בדיקה סרולגית ב29/12 היה יום התרמה דרכם מישהו כבר קיבל תשובה??
מחר יש יום התרמה נוסף בבני ברק

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

tami123

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אנחנו קיבלנו כל המשפחה הפניות - במאוחדת

ולפי מה ששמעתי הסיבה לכך שלא הרבה יוצאים חיוביים היא בגלל שבקופות חולים התוצאה חיובית רק אם יש נוגדנים בכמות גבוהה מאד וגם מי שעבר קורונה ממש לא בטוח שיש לו כמות כ"כ גבוהה של נוגדנים.
לכן מי שרוצה לדעת באמת צריך לעשות בדיקה פרטית...

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
אם את מעיר אדומה אז את לא צריכה סיבה למה את רוצה.
מנפיקים לכל המעוניין.
ביטלו את זה בסוף

אבל בערים אדומות מקבלים הפניה מהר מאוד ובקלות
מנסיון היום דרך האתר
במכבי ובמאוחדת
בשבוע שעבר בבני ברק נדרשנו לספק פרטים של קרוב משפחה ממדרגה ראשונה שהיה מאומת.

שוקלטין

משתמש צעיר
ורק אני נפלתי על רופאה מרובעת ש"לפי ההוראות של משרד הבריאות לא עושים בדיקה סרולוגית למחלימים!"
וכן, אני יכולה להיות רגועה בטוח יש לי נוגדנים. מה לעשות שיש כמה בסביבתי שהחלימו, וחלו עכשיו שוב?
:confused:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה