מדריך איפה נמצא הכסף -חזק ביותר-

מצב
הנושא נעול.

HennyS

משתמש מקצוען
אבל אם חנות הנעליים תציב לעצמה יעד של רווחX
ומהרווח הזה והלאה , הרווחים יחולקו בין העובדים..
זה יגרום לכל העוסקים במלאכה.. לתרום את עצמם שהעסק יפעל יותר טוב..
עובדים לא ירשו לעצמם להתעצל (כי לא תמיד רוצים להתאמץ בשביל 5 שקל... )
זה כל כך נכון
הייתי השבוע בחנות נעליים חרדית, העובדות היו עסוקות בשיחה נמרצת והייתי צריכה להתחנן לשירות :( ולהתייבש בהמתנה.
תרבות השירות במגזר שלנו מזעזעת וסליחה על ההכללה, וזה גורם שמעדיפים לקנות ברשתות הגדולות ולא אצלנו ובכך מוציאים את הכסף החוצה במקום פנימה.

שירה 34

משתמש מקצוען
זה כל כך נכון
הייתי השבוע בחנות נעליים חרדית, העובדות היו עסוקות בשיחה נמרצת והייתי צריכה להתחנן לשירות :( ולהתייבש בהמתנה.
תרבות השירות במגזר שלנו מזעזעת וסליחה על ההכללה, וזה גורם שמעדיפים לקנות ברשתות הגדולות ולא אצלנו ובכך מוציאים את הכסף החוצה במקום פנימה.
ושלא נדבר על המחירים המטורפים!!

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
התיאוריה הכלכלית לא נכונה בעליל. העובדה היא שבבנגלדש כל הכסף נכנס רק לכיסם של הבנגלדשיים, ועדיין זו מדינה ענייה להחריד. כי לא מספיק ש'הכסף יישאר בפנים', אלא צריך תחילה לצאת לעבוד, ובשביל להרוויח הרבה כסף צריך חוש יזמי, ידע בניהול עסקים, ולרוב גם השכלה גבוהה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בדקת את העובדה הזאת?
אתה בטוח שהמפעלים הגדולים והעסקים הגדולים שם לא נמצאים בבעלות זרים?
אם לא נותנים שם השכלה מספיקה - מסתבר שלתוך הוואקום הזה נכנסים מפעלים זרים. אבל הסיבה היא חוסר ההשכלה, לא בגלל 'המפעלים הזרים'.

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה שאני הבנתי פה זה דבר אחד..

כל האברכים היקרים,
צאו לעבוד ב-
מחלבות לולים מפעלים עבודות בניה נגריות מעליות וכ'ו וכו'...
וכך נשלם לכם על עבודתכם..

במקום לשבת וללמוד בכולל-כמו בני מלכים!
ולתת לבני דודנו הערבים לעשות לנו את העבודה..

ומה עם הכסף??
תכל'ס..-
הכל מגיע מאותו מקום..!

נערך לאחרונה ב:

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ובקיצור: צאו והתפרנסו זה מזה
עם זה אני ממש מסכימה!!

אבל הצורה הצורמת שזה נכתב קצת מקפיצה.
שם-כולם עובדים.
תעתיקו את זה לכאן.

ואת זה ממש לא אהבתי!!

HennyS

משתמש מקצוען
אני ועוד רבים הבנו משהו אחר בתכלית:
במקום ליסוע לעיר לקניות בכל מיני רשתות בינלאומיות שמרויחות מליונים
תחפש קודם כל אצלך בשכונה אם יש מכירה ביתית
כן, גם אם זה לא כ"כ נח ואין חווית קניה מבחר וכו'
הכי חשוב לחזק את העסקים המקומיים מהקהילה
ובקיצור: צאו והתפרנסו זה מזה
גם זה,
אני ראיתי פה יותר פניה לבעלי המכירות הנ"ל לחשוב בגדול (אם יהיה יותר נוח, וכן תהיה חווית קניה לא יצטרכו לעשות מצפון לאנשים שיעדיפו מישהו מקומי, הלקוחות לבד יעדיפו).
ובכלל לא ראיתי פה פניה לאברכים לצאת לעבוד כמו שאמרו כאן, אלא שמי שיוצא לעבוד, שיהיה בראש יותר יזמי ויפתח את הראש למקצועות מגוונים.

יודעלה

משתמש מקצוען
יש לי פה איזה השגה על כותב המאמר, אשמח שתעזרו לי לרדת לעומקו.
אמנם בעלי המשחטות כאן בארץ הם אכן ערבים.
אבל למה הוא לא לקח בחשבון את אלפי המשפחות החרדיות שגם מתפרנסות מזה.
כמו המשגיחים, שוחטים וכדומה.

אלעזר פרידמן

משתמש פעיל
יש לי פה איזה השגה על כותב המאמר, אשמח שתעזרו לי לרדת לעומקו.
אמנם בעלי המשחטות כאן בארץ הם אכן ערבים.
אבל למה הוא לא לקח בחשבון את אלפי המשפחות החרדיות שגם מתפרנסות מזה.
כמו המשגיחים, שוחטים וכדומה.
כי בסופו של דבר הכסף הולך לערבי , שמשלם משכורת רעב לחרדים שעובדים אצלו.

במקום שהכסף ילך לחרדי שישלם טוב לעובדים , שיקנו במכירות השכונתיות ויעשירו את בעלי המכירות שיסעו באוטובוס של החברה החרדית , והבעלים יתעשר וישלם הרבה כסף לעובדים שלו , שיקנו בסופר של החרדי , שישלם טוב לעובדים שלו , ונמצאו כל ישראל עשירים מופלגים , ותחת כל הטוב הזה אתה קונה במשחטה ערבית , שמשלם לעובדים שלו משכורת רעב , שגם אותה הוא מבזבז ברשתות ענק , שמשלמים לעובדים החרדיים שכר מינימום , שאיתו הם נוסעים באוטובוס של החברה הערבית , שמשלם לנהגים החרדיים שלו משכורת זעומה , ואיתה הם קונים בסופר של החילוני שבקושי משלם לעובדים בחרדיים שלו ונמצאו כל החברה החרדית בא"י עניים מרודים (חד גדיא , חד גדיא)

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
במקום מגורו של כותב המאמר ישנו השכלה אחרת מאשר בארץ?
לא.
אבל חוש היזמות והמסחר הוא גבוה בהרבה, כולם עובדים, ורבים מהם בעלי תארים.
מלבד זאת, יוקר המחיה שם גם הוא גבוה בהרבה, ובשונה מהארץ, כמעט ולא ניתן להסתדר כשאבי המשפחה אינו עובד ואין לו מי שמחזיק אותו.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כי בסופו של דבר הכסף הולך לערבי , שמשלם משכורת רעב לחרדים שעובדים אצלו.

במקום שהכסף ילך לחרדי שישלם טוב לעובדים , שיקנו במכירות השכונתיות ויעשירו את בעלי המכירות שיסעו באוטובוס של החברה החרדית , והבעלים יתעשר וישלם הרבה כסף לעובדים שלו , שיקנו בסופר של החרדי , שישלם טוב לעובדים שלו , ונמצאו כל ישראל עשירים מופלגים , ותחת כל הטוב הזה אתה קונה במשחטה ערבית , שמשלם לעובדים שלו משכורת רעב , שגם אותה הוא מבזבז ברשתות ענק , שמשלמים לעובדים החרדיים שכר מינימום , שאיתו הם נוסעים באוטובוס של החברה הערבית , שמשלם לנהגים החרדיים שלו משכורת זעומה , ואיתה הם קונים בסופר של החילוני שבקושי משלם לעובדים בחרדיים שלו ונמצאו כל החברה החרדית בא"י עניים מרודים (חד גדיא , חד גדיא)
על זה נאמר 'לא עכברא גנב, אלא חורא גנב'.
זה לא שחרדים מעדיפים לקנות אצל חילונים אלא פשוט אין לחרדים סופר, ומשחטה, וחברת אוטובוסים, ורשתות חנויות. ואלו שיש - או שבאמת קונים בהן, כמו 'אושר עד', או שהן יקרות להחריד - ואין צורך להזכיר שמות.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
דבר שהוא לא מתייחס אליו זה צה''ל..
שם אין גיוס
רוצא לך לכויילל
רוצא תהיה אינסטלטור
מה גם שאת העבודות השחורות עושים שם אך ורק דוברי ספרדית..אולי חלקם כבר למדו קצת אידיש..

יודעלה

משתמש מקצוען
ועוד נקודה שעכשיו עלתה לי.
לצערי עברתי בשנה האחרונה כמה מקומות עבודה ובחלק מהם עבדתי מתחת מעסיק חרדי ואכמ"ל.
מניסיון ברור שלי ועוד יותר של אחרים אין מצב לעבוד כשכיר רגיל-לא מקצוען/עם תעודה- מתחת חרדי.
מנצלים אותך ברמה מטורפת.
אז למה שלא שנעבוד מתחת ערבי במשחטה וכדומה. עם קצת יותר יחסי אנוש ?????????

Special

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מניסיון ברור שלי ועוד יותר של אחרים אין מצב לעבוד כשכיר רגיל-לא מקצוען/עם תעודה- מתחת חרדי.
מנצלים אותך ברמה מטורפת.
עוד נושא כאוב...

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ועוד נקודה שעכשיו עלתה לי.
לצערי עברתי בשנה האחרונה כמה מקומות עבודה ובחלק מהם עבדתי מתחת מעסיק חרדי ואכמ"ל.
מנצלים אותך ברמה מטורפת.
אז למה שלא שנעבוד מתחת ערבי במשחטה וכדומה. עם קצת יותר יחסי אנוש ?????????
זה בהחלט מגיע מתוך חוסר ידע בניהול עסקים, חוסר חשיבה לטווח ארוך, ואי-הבנה שעובד לא מרוצה זה עובד שלא עובד טוב.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה