איפה ניתן לקבל עודפי דפוס?

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עודפי דפוס זה כל מה שנשאר בדפוס
כרומו חצי מודפס, הדפסות מפושלות, שאריות למינציה וכו'...

@אות לי יש אצלכם אולי עודפים של חומרי יצירה?
לא משהו מוגדר אבל כל מיני שאריות שאין בהן צורך?

עזר כנגדו

משתמש פעיל
מזה עודפי דפוס ?
הכל מכל כל. חיתוכים, שאריות ומה שלא יהיה.
בשביל אחותי הגננת.
(אות-לי - היא נהנית מאד ממה ששלחתם. היא צילמה תמונות מקסימות ממסיבת החנוכה עם הדברים המיוחדים של חנוכה. תבורכו. אין לה מחשב, אז כשהיא תעביר לי את התמונות, אשלח לכם.)

אות לי

משתמש סופר מקצוען
(אות-לי - היא נהנית מאד ממה ששלחתם. היא צילמה תמונות מקסימות ממסיבת החנוכה עם הדברים המיוחדים של חנוכה. תבורכו. אין לה מחשב, אז כשהיא תעביר לי את התמונות, אשלח לכם.)
אחותך ? אות לי ?
מה הסיפור ??

אות לי

משתמש סופר מקצוען

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
יש גם בבית חם ברחוב ישמעאל דברים שווים אבל בתשלום נמוך

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
שקית ענקית מלאה חתיכות בדים ושאריות תפירה גם טוב? - יש לי מלאאא(שקית הפלסטיק הענקית של רמי לוי..)
במודיעין עילית.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אות לי, אני גם רוצה.
אבל רק בתנאי שאלו באמת שאריות שאין בהם צורך,
כי אם בסוף תעשי מזה משהו ואפסיד בגלל שלקחתי ממך, את ההדגמה כאן בפרוג,
זה לא שוה את זה.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
@אות לי
אפילו שלא הסברת לי איך לבקש
אני מבקשת-
אנא בבקשה! כל שארית תעזור!!

נכון שביקשתי יפה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה